Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bináris opciókereskedés, daytrade-re is alkalmas, új és egyszerű lehetőség!

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

fedezeti opciók , ha érdekel a téma. opcioguru.hu ajánlom ezt az oldalt

Megjegyzés amiről én beszélek nem hagyományos opciókereskedelem, napon túli ügyletek fedezésére nem ezt kell használni.
    http://anonymousfx.hu/http://anonymous-binary-option.hu/

Hozzászólás

habibabu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Megjegyzés amiről én beszélek nem hagyományos opciókereskedelem, napon túli ügyletek fedezésére nem ezt kell használni.
      Értem!Akkor te sem tudod a nagy titkot!Pedig valahonnan muszály megfejtenem!

Hozzászólás

Figyelj, ez egy kicsit kevés.

Ha csak arról szól a weboldalad, hogy gyertek, opciózzatok rajtam keresztül, hagy kapjak sok jutalékot, akkor így nem leszel a bináris opciózás hiteles guruja. („Vegyétek a kazettámat, hagy építsek még egy házat”- mondta Bagi-Nacsa a Norbiékról szóló paródiájában.)

Én összelapátoltam itt neked az elméletet (szívesen, máskor is), cserébe viszont jó lenne látni valami meggyőzőt a gyakorlatban, hogy miért jobb binárisan opciózni, mint hagyományosan tradelni. Vagy, hogy lehet a kettőt kombinálni?

Te hogyan csinálod? Milyen időtávban kereskedsz? Hogyan elemzel, döntesz? Milyen money management alapján határozod meg a fogadási összeget?

Mutass képeket. Vagy legalább ajánlhatnál valami pdf-t, amiből továbbképezhetnénk magunkat.

Hozzászólás

http://www.youtube.com/watch?v=7XqiHT2Begc

1h 01perctől van bináris opciókereskedésről szó benne.

Hozzászólás

Igazából ugyanazt tudom elmormolni, mint amit bármelyik forex tanfolyamon, ezért van fenn a videó a honlapomon. Az elemzés az elemzés a kockázatkezelés az kockázatkezelés.

Erről is írni fogok, de egy honlap felépítése is folyamat, lehet a tutit számon kérni csak hát...

Illetve egy forex honlapot egy nap alatt összeollózok neked bármikor, hiszen annyi anyag van fenn az interneten, még fordítani sem kell.

A saxo bank szintén nem ezzel a típusú opció kereskedéssel foglalkozik.

Szeretem amikor a reklám miatt kritizálnak :-)) Belegondoltál, hogy azért terjedt el pl. a forex mert állandóan reklámozták, mert reklám nem csak egy reklám csík futtatása a honlapon, de az ingyenes tőzsde tanfolyamok, és egyébként minden fajta (oktató) anyag közlése amiben felcsillantják a nyerés lehetőségét, legfeljebb ezt bujtatott reklámnak nevezik. Úgyhogy kérlek mellőzzük ezt a csak reklámozol dolgot !!!

Hozzászólás

Igazából ugyanazt tudom elmormolni, mint amit bármelyik forex tanfolyamon, ezért van fenn a videó a honlapomon. Az elemzés az elemzés a kockázatkezelés az kockázatkezelés.

Erről is írni fogok, de egy honlap felépítése is folyamat, lehet a tutit számon kérni csak hát...

Illetve egy forex honlapot egy nap alatt összeollózok neked bármikor, hiszen annyi anyag van fenn az interneten, még fordítani sem kell.

A saxo bank szintén nem ezzel a típusú opció kereskedéssel foglalkozik.

Szeretem amikor a reklám miatt kritizálnak :-)) Belegondoltál, hogy azért terjedt el pl. a forex mert állandóan reklámozták, mert reklám nem csak egy reklám csík futtatása a honlapon, de az ingyenes tőzsde tanfolyamok, és egyébként minden fajta (oktató) anyag közlése amiben felcsillantják a nyerés lehetőségét, legfeljebb ezt bujtatott reklámnak nevezik. Úgyhogy kérlek mellőzzük ezt a csak reklámozol dolgot !!!
              Ez megint handabanda. Egyszerű, gyakorlatias kérdéseket kaptál, amire láthatólag nem tudsz saját tapasztalataidból merített példákkal válaszolni.

Mihez lenne ez hasonlítható?
              Vegyetek fel nálam svájci frank hitelt, mert alacsony a kamat! Ja, csak változhat, árfolyamkockázat is van, s emberek kerülnek utcára miatta.
              Kössetek nálam unit-linked biztosítást 25 évre, hogy ebből legyen nyugdíjatok! Ja, csak hatalmas a jutalékként kifizetett költség, nincs aktív vagyonkezelés, tőkevédelem, hozamgarancia, s örülhetsz, ha hozzájutsz a pénzed töredékéhez, ha szükség van rá.

Te is hallottál valahol a bináris opcióról, egyszerűnek tűnt (hisz tippelni, gombot nyomni a hülye is tud), némi angol tudással beregisztáltál néhány bróker affiliate programjába, ehhez összedobtál lelkesen egy honlapot, "a honlapom minden kiderül", s várod, hogy mások éles számlát nyissanak rajta keresztül, tippeljenek, s csorogjon a jutalék.

Most két irányba indulhatsz tovább. Vagy felelősséget érzel az általad hülyített emberekért, és konkrét elméleti, gyakorlati ismeretekkel próbálod őket segíteni, hogy a felkínált eszköz valóban hasznos legyen számukra, vagy a könnyebbik utat választod és kiegészíted a honlapodat svájci frank hitel és unit-linked reklámmal is.

(Na, megyek inkább kereskedni, mert ez a fórumozás csak elvonja a figyelmemet.)

Hozzászólás

Tudod nem fogjuk egymást meggyőzni semmiről. Mindenki kipróbálhatja a dolgot és meggyőződhet neki mi fekszik jobban. Mivel minden, egy tőről fakad ugyanazok a képességek, tudás és eszköztár áll rendelkezésre!!! Aki ezt nem bírja átlátni .....sajnálom. Lehet, hogy 8 éves tapasztalattal egyszerűnek és átláthatónak tűnik, vagy csak nem voltam lusta tényleg átgondolni a dolgokat vagy nem dúl bennem annyi előítélet új dolgok irányában. Dehát marketing órákon is tanítják, vannak emberek akik hamarabb elfogadnak mindent aztán vannak a követőik és a lemaradók.

Döntse el mindenki hova akar tartozni.

Amúgy látom te is iparkodtál egy bináris opció cég reklámját feltenni
                :-)))))))
                Na ennyit rollad.

Hozzászólás

Tudod nem fogjuk egymást meggyőzni semmiről. Mindenki kipróbálhatja a dolgot és meggyőződhet neki mi fekszik jobban. Mivel minden, egy tőről fakad ugyanazok a képességek, tudás és eszköztár áll rendelkezésre!!! Aki ezt nem bírja átlátni .....sajnálom. Lehet, hogy 8 éves tapasztalattal egyszerűnek és átláthatónak tűnik, vagy csak nem voltam lusta tényleg átgondolni a dolgokat vagy nem dúl bennem annyi előítélet új dolgok irányában. Dehát marketing órákon is tanítják, vannak emberek akik hamarabb elfogadnak mindent aztán vannak a követőik és a lemaradók.

Döntse el mindenki hova akar tartozni.

Amúgy látom te is iparkodtál egy bináris opció cég reklámját feltenni
                  :-)))))))
                  Na ennyit rollad.
                  Hol reklámozom én a bináris opciót??? Tényleg nem egy hajóban evezünk.

Ma bementem az OTP-be némi kápét berakni, hogy pénzpiaci alapban parkoljon. Majd hanyatt estem, mert alkalmassági tesztet csináltak (MIFID) egy olyan termékhez is, ami egyszerű, mint egy 100-as szög: kockázatmentes, rugalmas, szerény 6% éves hozamú.

Itt meg kezdődnek ajánlgatják éles próbálgatásra a 80% azonnali profitot hozó bináris opciót.

Gyanítom, nem az OTP hülyült meg.

Mivel a józan ész és a szakmai érv kevésnek bizonyul ezen a fórumon, inkább csiszolgatom a saját stratégiámat. Ez bemutatható módon hozott volna 82%-t, igaz csak 2 hét alatt:
                  Utoljára szerkesztve a következő által: kmisi; 2013-04-05, 07:11.

Hozzászólás

Szép eredmény!!

Ugyanezt meg tudnád csinálni bináris opcióval csak többet kerestél volna :-)

Amúgy felraktam a honlapomra én is egy három hetes kereskedési ciklust 07.03 -tól 07.20-ig. 50 eur-ból 175 euro-t csináltam :-) nem is tudom ez hány %???

Hozzászólás

Bináris Opció mindenkinek aki tőzsdézik, legyen az forex, részvény,árú tőzsde stb. Nem kell megijedni a névtől :-) nézd meg a honlapom minden kiderül

A bináris opciók nagyon jó a kereskedőknek, hiszen, itt is rövid távú trendeket kell azonosítani, viszont akár egy pip a megfelelő irányban azt jelenti, hogy gazdagabbak lettünk a befektetésünk 65%-80%-val, attól függően milyen eszközbe fektettünk. Veszteségünket pedig viszonylag egyszerű módszerrel karban tudjuk tartani.
                      Biztosan. De nézzük a konkrétumokat.

A kereskedési példádban van, amikor 1 perc, van, amikor 1 óra telik el a fogadás és a zárás között.

Teszek még egy utolsó, elkeseredett kísérletet, hogy a rákérdezzek:

Hogy lett 50 euróból 175? Hogyan határozod meg, hogy mekkora részét kockáztatod a tőkédnek? Hogyan választasz időintervallumot? Hogyan tudod magabiztosan beazonosítani, mi lesz a következő percben? Milyen technikai jelből következtetsz rá? Esetleg mi az a fundamentum, ami ennyi idő alatt biztosan kifejti a hatását? Milyen egyszerű módszerrel tudod karban tartani a veszteséget? Élesben is próbáltad már? Ott is így működik?
                      Mennyivel jobb ez, mint egy átgondolt stratégia alapján hagyományosan kereskedni? Hogyan érdemes a kettőt kombinálni?

Ha ezekre korrekt, gyakorlatias választ kaptunk volna marketing helyett, nem kérdeztem volna. De mivel hiányzott a konkrétum, (helyette volt a kockázatok elbagatellizálása, mellébeszélés, arcoskodás bőven) nem tudtál meggyőzni arról, hogy te támogatásodra építve opciózzak. Számomra ez így már MESSZIRŐL KERÜLENDŐ.

Hozzászólás

Bakker, ugyanazt a chartot nézem mint te, metatredet nézem a benne lévő eszközökkel elemzek, Én a CCI és az RSI és 20 napos mozgó átlagot figyelem. Az időtáv tök mindegy azonosítod a trend irányát, mert rövid távon annak a nagyobb a valószínűsége, hogy követi, utánna a grafikonokat, megvárom amíg a mozgás teljesen beszűkül és az indikátorok és a trend alapján döntök az elmozdulás irányáról.
                        mennyit kockáztatok, az aranyszabály max. 5% a tőkének vagy minimális tétet, az 1 perceseknél 5$ a minimum, a hosszabb időtávnál 10$ ezért láttál ilyen összegeket különböző időtávnál.

Hozzászólás

Bakker, ugyanazt a chartot nézem mint te, metatredet nézem a benne lévő eszközökkel elemzek, Én a CCI és az RSI és 20 napos mozgó átlagot figyelem. Az időtáv tök mindegy azonosítod a trend irányát, mert rövid távon annak a nagyobb a valószínűsége, hogy követi, utánna a grafikonokat, megvárom amíg a mozgás teljesen beszűkül és az indikátorok és a trend alapján döntök az elmozdulás irányáról.
                          mennyit kockáztatok, az aranyszabály max. 5% a tőkének vagy minimális tétet, az 1 perceseknél 5$ a minimum, a hosszabb időtávnál 10$ ezért láttál ilyen összegeket különböző időtávnál.
                          Kösz, ez már egy konkrétabb válasz volt

Nem akarlak kivéreztetni itt a fórumon, ezért nem megyek bele jobban a részletekbe.

Ezeket az elemzési eszközöket én is figyelem többek közt, ha neked ez így megbízható jelet ad, sok sikert hozzá.

De egy dologról viszont muszáj még beszélni.

Ha egy kezdő úgy dönt, hogy áttér a demóról élesre, microlotnál 1 pip 0,1 usd (bár van akár nanolot is).

Azaz összehasonlítva a bináris opció minimális tétjeivel, ez esetben 50 ill. 100 pontos stopokban kellene gondolkodnia perces, vagy órás intervallumban.

Ekkorákat általában nem szokott mozogni az ár ennyi idő alatt, azaz a bináris opció a hagyományos kereskedéshez képest időben felpörgetettebb, kockázatosabb műfaj. Ezért én továbbra sem ajánlanám kezdőknek.

Az persze lehet, hogy éppen ez miatt a profik esetleg gyorsabban nyerhetik el vele a SL 60-80%-át. (Na, ezért van a tőkepiaci egyenes végén az opciózás.) The end.

Hozzászólás

kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Hol reklámozom én a bináris opciót??? Tényleg nem egy hajóban evezünk.

Ma bementem az OTP-be némi kápét berakni, hogy pénzpiaci alapban parkoljon. Majd hanyatt estem, mert alkalmassági tesztet csináltak (MIFID) egy olyan termékhez is, ami egyszerű, mint egy 100-as szög: kockázatmentes, rugalmas, szerény 6% éves hozamú.

Itt meg kezdődnek ajánlgatják éles próbálgatásra a 80% azonnali profitot hozó bináris opciót.

Gyanítom, nem az OTP hülyült meg.

Mivel a józan ész és a szakmai érv kevésnek bizonyul ezen a fórumon, inkább csiszolgatom a saját stratégiámat. Ez bemutatható módon hozott volna 82%-t, igaz csak 2 hét alatt:

A kockázatkezelést azért gyakorold még picit, 5 ezres számlán 1 lottal 70-80 pipes stopot használni az álmoskönyv szerint sok jót nem jelent.

Hozzászólás

Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              A kockázatkezelést azért gyakorold még picit, 5 ezres számlán 1 lottal 70-80 pipes stopot használni az álmoskönyv szerint sok jót nem jelent.
                              Lehet. Egy demo versenyen sokkal agresszívebben nyomnám, de saját éles számlán körültekintőbben.

Ám ez most nem a money managementről szól. Egy fundamentális stratégia találati arányát figyelem, amit nem lehetne backtesztelni.
                              (Úgyse fogod elhinni, de tesztelés közben technikai elemzés nélkül, vakon nyomom a megbízást az elemzésemnek megfelelő irányba. A stopot később csak dísznek teszem ki a legközelebbi csúcs közelében, de általában manuálisan előtte bezárom, ha a következő elemzés azt felülírja.
                              Persze eltelt néhány év, mire az összefüggésre rájöttem, így nem az álmoskönyvre van bízva a dolog.)

Hozzászólás

A bináris opcióval való kereskedelem egy új, egyszerű lehetőség az opciókereskedelmen belül. Semmilyen új képességet, technikai elemzési módszert nem igényel. Egy eszköz (devizapárok, áruk, részvények, indexek) esetén ugyanazt a chartot kell nézni, ugyanazokat a technikai elemzési módszereket kell használni :-) sőt én is a metatrad 4-et használom.

Hozzászólás

Working...
                                X