Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

PreLaunchX átverés - Pilótajáték ez is?

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• PreLaunchX átverés - Pilótajáték ez is?

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    PreLaunchX - 100$ ingyen

Forex cég óriási reklám kampányba kezdett, hiszen szeretné mindenkivel megismertetni a cég portfolióját.
    Ezt úgy képzeli el, hogy minden érdeklődőnek aki regisztrál az oldalra, a hirdetésekre, reklámokra félretett pénzéből 100 dollárt ajándékoz nekünk. Amit kamatoztat is.
    Korábban én is kacérkodtam a gondolattal hogy kipróbáljam a Forex tőzsdéjét, de nem mertem kockáztatni a pénzem.

Most itt a vissza nem térő lehetőség hogy kockázat nélkül teszteljük a céget.

Nekik is megéri, hiszen még jobban elterjed a cég a világon és nekünk is, hiszen részesedünk a bevételeikből.

Annyit kér a cég cserébe hogy minimum 3 embert csatlakoztassunk a rendszerhez. Ennyi a munka része, cserébe viszont a cég fizet nekünk.

Információk:
    - Ezt a pénzt a ForeX dolgoztatja neked.
    - 10.szint mélységig fizet neked jutalékot.
    - Minden egyes személyes referál után 20 dollárt fizet a cég.
    - A mélységekből 2-10$ ig.
    - A jutalékhoz, csak a nyitás után augusztus.27. juthatsz hozzá. > Addig is a feladatod, minél több embert behozni a rendszerbe.
    - A kifizetéseket online számlára,bankszámlára vagy postán kérheted.
    - Regisztrálj ma és hívd meg barátaidat is..
    - Ez gyors, ingyenes és könnyen csatlakozhatsz.

Persze ha több embert hozol, nyilván több pénzed is lesz: 5 vagy akár 10 szint mélységig!

Tarts velünk a Forex világában és ismerd meg ezt a nagyszerű lehetőséget!
    Nem mindennap tudok ilyen ajánlatot küldeni (sajnos).
    http://anonymousfx.hu/http://anonymous-binary-option.hu/

Kamu cég, ne dőljön senki se be!

Hozzászólás

A témát átmozgattam, átneveztem és a linket (affiliate kóddal együtt) eltávolítottam.

Ez valami szörnyű hálózatépítős dolog és egyben egy nagy átverés. Akinek a beetető marketing bullshit nem lenne elég riasztó az nézzen szét a neten PreLaunchX-re keresve.

Hozzászólás

Working...
      X