Közlemény

Collapse
No announcement yet.

$1000 Nyeremény!

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• $1000 Nyeremény!

Vegyél részt nyereményjátékunkon, ahol a nyertest egy $1000 értékű számlafeltöltéssel ajándékozzuk meg!

Részletek: MT4 Trade Manager oldalon - HUN

már megint pénzt akarnak osztani? hmmmm.... ennek a fele se tréfa!

Hozzászólás

KJudit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      már megint pénzt akarnak osztani? hmmmm.... ennek a fele se tréfa!

Túl jól hangzik? Vagy mi a gond vele?

Hozzászólás

Csak nekem tűnik úgy, hogy a videokban magyar akcentusa van az ürgének? Magyar fejlesztés?

Hozzászólás

GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Csak nekem tűnik úgy, hogy a videokban magyar akcentusa van az ürgének? Magyar fejlesztés?
          Kallo Géza, ausztrál magyar

Hozzászólás

Jó kis programnak tűnik, a gombok már nem villognak. Annyi problémám akadt, hogy azt írja, hogy "waiting for new tick" holott ez már megtörtént És most ha EA-nál a módosításokra megyek rá, akkor nem ugrik elő semmilyen panel.

Hozzászólás

Jó kis programnak tűnik, a gombok már nem villognak. Annyi problémám akadt, hogy azt írja, hogy "waiting for new tick" holott ez már megtörtént És most ha EA-nál a módosításokra megyek rá, akkor nem ugrik elő semmilyen panel.
              A számolás elindult, elolvastam a kézikönyvet is, nagyon alapos munka! Szerintem sokat fogom használni. Mindent tud amire szükségem van és nem többet! Regisztrálni miért jó?

Illetve még annyi kérdésem lenne, hogy a trailing stop by step és a sima között ügye az a különbség h a steppes az 25-ös beállítással pl mindig 25 pipnyire húzza a stoppom ha 50 pip nyerőbe kerültem, a sima pedig folyamatosan 25?

Hozzászólás

Jó kis program. Egyetlen szépséghibája van, hogy Kalló lopta a programot LongLacitól. Nem másolta, nem hasonlót csinált, hanem egyszerűen az eredeti forráskód felhasználásával, minimálisat változtatva rajta ellopta az eredetit. Az igazi pofátlanság viszont, hogy mindezt a saját fejlesztéseként árulja!

Hozzászólás

A számolás elindult, elolvastam a kézikönyvet is, nagyon alapos munka! Szerintem sokat fogom használni. Mindent tud amire szükségem van és nem többet! Regisztrálni miért jó?

Illetve még annyi kérdésem lenne, hogy a trailing stop by step és a sima között ügye az a különbség h a steppes az 25-ös beállítással pl mindig 25 pipnyire húzza a stoppom ha 50 pip nyerőbe kerültem, a sima pedig folyamatosan 25?
                  Szia,

Összegzem egy hozzászólásban a válaszokat

Így van, ahogy _pda_ is írta, Kallo Géza beszél a videóban. Ausztrál fejlesztés, az ausztrál adó és tőzsde jogszabályoknak megfelelő titkosítással, és adatvédelemmel.

A kézikönyvben akkor mindent megtaláltál. Ha estleg bármiféle kérdésed lenne, írj nyugodtan ide nekem, vagy az email címre.

Regisztráció: 5 napig ingyenesen használhatod, minden funkciója 100%-an működik. 5 nap után regisztrálnod kell, hogy működjön. (A mostani akcióval még nyerhetsz is egy $1000-os feltőltést )

A programot folyamatosan fejlesztjük, felhasználói visszajelzések alapján. Mindegy melyik verziót vásároltad meg, a fejlesztések mindenkinek járnak.

A trailing Stop Loss mindíg lépésenként (step) megy és a lépések mértékét tudod itt beállítani. Csak lépésenként tud menni, nem tud "folyamatos" lenni, mert a bróker nem tudja értelmezni a "folyamatos" állítást, értékenként tudja csak változtatni a hard Stop Losst.

Köszönjük a visszajelzést, és sok sikert kívánunk a kereskedéshez!

Hozzászólás

fxpolice eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Jó kis program. Egyetlen szépséghibája van, hogy Kalló lopta a programot LongLacitól. Nem másolta, nem hasonlót csinált, hanem egyszerűen az eredeti forráskód felhasználásával, minimálisat változtatva rajta ellopta az eredetit. Az igazi pofátlanság viszont, hogy mindezt a saját fejlesztéseként árulja!
                    Ahh, ilyet csak egy hozzá nem értő írhat.
                    Forráskódot feltörni nem csak illegális, de nagyon nehéz, gyakorlatilag lehetetlen.

Egyébként:
                    A szkriptet az első betűtől az utolsóig mi fejlesztettük. A program eredetileg kizárólag GZA-nak készült. De mivel társai is látták,
                    elkezdték Ők is használni, oda jutottunk, hogy most megosztjuk másokkal is.

A kód teljesen eredeti, és egyedi megoldásokat tartalmaz, jogvédett szoftver.

Hozzászólás

Valaki beírná mennyire versenyképesek a spreadek ?
                      köszi

Hozzászólás

Dantepuma eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ahh, ilyet csak egy hozzá nem értő írhat.
                        Forráskódot feltörni nem csak illegális, de nagyon nehéz, gyakorlatilag lehetetlen.

Egyébként:
                        A szkriptet az első betűtől az utolsóig mi fejlesztettük. A program eredetileg kizárólag GZA-nak készült. De mivel társai is látták,
                        elkezdték Ők is használni, oda jutottunk, hogy most megosztjuk másokkal is.

A kód teljesen eredeti, és egyedi megoldásokat tartalmaz, jogvédett szoftver.
                        Szuper!

Kívülálló egyébként valóban könnyen összekeveri ránézésre a két progit, de hát ebben a témában nem egyszerű markánsan újat alkotni.

Nekem is lenne egy kérdésem, a honlapotok kapcsán:

The world fastest trading script on the market"

Ez mit jelent? Gyorsabb a script lefutása, mint a hasonló célú egyéb programokban? Kb. mennyivel átlagosan?

Hozzászólás

aSzabe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Szuper!

Kívülálló egyébként valóban könnyen összekeveri ránézésre a két progit, de hát ebben a témában nem egyszerű markánsan újat alkotni.

Nekem is lenne egy kérdésem, a honlapotok kapcsán:

The world fastest trading script on the market"

Ez mit jelent? Gyorsabb a script lefutása, mint a hasonló célú egyéb programokban? Kb. mennyivel átlagosan?
                          Hello,

Programozási szempontból megfogalmazva, úgy képzeld el, hogy más kódoknak azt mondod, hogy "vedd ki a tejet a hűtőből", akkor a következő történik:
                          - Kinyitja a hűtőajtót
                          - Megkeresi a tejet
                          - Kiveszi a tejet
                          - Visszacsukja a hűtőajtót
                          - Odaadja neked.

Ezt pedig úgy képzeld el, hogy megkéred, hogy "vegye ki a hűtőből a tejet" és odaadja neked. A felesleges lépésekkel nincs "terhelve".

Átlagos időt, mindenki a saját gépével tud mérni, mert ugye ezt több dolog befolyásolja. (internetkapcsolat, gép sebessége, szabad kapacitás)

Hozzászólás

Ezt a választ mihamarabb fogalmazd át mert jelenleg úgy néz ki hogy megcsáklyáztad a saját hajódat a magyarországi vízrebocsájtás előtt.

Nincs azzal semmi baj ha marketingcélból hatalmasakat hazudik az ember csak nem mindegy milyen célközönségnek teszi.

Hozzászólás

Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ezt a választ mihamarabb fogalmazd át mert jelenleg úgy néz ki hogy megcsáklyáztad a saját hajódat a magyarországi vízrebocsájtás előtt.

Nincs azzal semmi baj ha marketingcélból hatalmasakat hazudik az ember csak nem mindegy milyen célközönségnek teszi.
                              Hello,

Nem értem pontosan mire gondolsz. Mit írtam rosszul, vagy mit javítsak ki?

Hozzászólás

Working...
                              X