Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Deviza társalgó

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Deviza társalgó

Sziasztok!

Mivel még kezdő vagyok és sajnos a környezetben nincs túl sok olyan ember, akit érdekelnének a piacok, ezért gondoltam néhányotokkal ha úgy van, akkor szívesen elbeszélgetnék a témáról élőben. Nem kell sok mindenre gondolni, egyszerűen csak kíváncsi lennék személyesen a véleményekre, hogy kinek milyen tapasztalata vagy észrevétele van és hogy mik azok a buktatók vagy tévhitek, amik hátráltatták a piac megismerése során és persze amit úgy gondol megosztana másokkal is, mondjuk velem. Persze tudom sokatok elfoglalt és nem biztos hogy kedve lenne egy nem profi(!) traderrel beszélgetni, de én látok a magam részéről ebben némi potenciált.

Fizetségnek nem 20-as bankókat gondoltam én inkább 1 kávé vagy sör felé hajlok.

Remélem, azért néhányan megkerestek és szakítotok időt rám.
    (elsősorban Budapestiek keressenek)

A sör jól hangzik

Hozzászólás

TMforex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Sziasztok!

Mivel még kezdő vagyok és sajnos a környezetben nincs túl sok olyan ember, akit érdekelnének a piacok, ezért gondoltam néhányotokkal ha úgy van, akkor szívesen elbeszélgetnék a témáról élőben. Nem kell sok mindenre gondolni, egyszerűen csak kíváncsi lennék személyesen a véleményekre, hogy kinek milyen tapasztalata vagy észrevétele van és hogy mik azok a buktatók vagy tévhitek, amik hátráltatták a piac megismerése során és persze amit úgy gondol megosztana másokkal is, mondjuk velem. Persze tudom sokatok elfoglalt és nem biztos hogy kedve lenne egy nem profi(!) traderrel beszélgetni, de én látok a magam részéről ebben némi potenciált.

Fizetségnek nem 20-as bankókat gondoltam én inkább 1 kávé vagy sör felé hajlok.

Remélem, azért néhányan megkerestek és szakítotok időt rám.
      (elsősorban Budapestiek keressenek)
      Trader's Night

Hozzászólás

A RandomFX-ről mi a véleményetek, van olyan jó választás, mint az IronFX?

Hozzászólás

x5z4 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          A RandomFX-ről mi a véleményetek, van olyan jó választás, mint az IronFX?
          Majd valaki remélem ír, hogy ők miben jobbak, de addig:

spreadek nagyobbak
          Stop out 100%-nál
          Nem tudom hány szerver van, de annyi nem mint nálunk
          Tőkeáttétel 50 max

Ezt kb 2 perc után írom csak és annak alapján ami a weboldalukon van.

Hozzászólás

Ha jobb választást keresel az Ironnál nézz az FXOpen vagy a Pepperstone után!

Hozzászólás

A baj az , hogy paran mar megallapitottuk, hogy a ti honlapotokon sajnos nem a valos spread van feltüntetve, igy nezzük a valos adatokat . Random EURHUF 18 neha 25 ,Iron EURHUF 100 neha több . Igen van nehany par ahol ti jobbak vagytok. A reagalasod az gyors volt, de a kiegeszitesert nem kell megsertödni

Hozzászólás

papa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                A baj az , hogy paran mar megallapitottuk, hogy a ti honlapotokon sajnos nem a valos spread van feltüntetve, igy nezzük a valos adatokat . Random EURHUF 18 neha 25 ,Iron EURHUF 100 neha több . Igen van nehany par ahol ti jobbak vagytok. A reagalasod az gyors volt, de a kiegeszitesert nem kell megsertödni
                Nem fogok
                Valaki snap shot-ot tud az STP/ECN számláról nálunk? tuti nem annyi

Hozzászólás

Van egy kérdésem...ha lehetne választani normál keretek belül, akkor kit hallgatnátok meg/kivel beszélnétek a nemzetközi traderek közül?

Hozzászólás

Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Van egy kérdésem...ha lehetne választani normál keretek belül, akkor kit hallgatnátok meg/kivel beszélnétek a nemzetközi traderek közül?
                    Van Tharp, Birger
                    www.forexvilag.blog.hu

Hozzászólás

Birger nem lejárt lemez már ithon?

Hozzászólás

kezdőknek hatalmas segítség. sosem jár le. a profikat meg nem érdeklik. már egyedül boldogulnak és hisznek magukban és a stratégiájukban.

Hozzászólás

összekevered magaddal.

Hozzászólás

dadada eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            összekevered magaddal.
                            Manapság elég elterjedt, hogy ha valaki egy szolgáltatást nyújtó cégnél dolgozik bármelyik iparban, akkor annak fát lehet vágni a hátán mindenkinek, mert az a dolga, hogy elviselje.
                            Hát nem az a dolga!!
                            (és igen...láttam a mosolyjelet)
                            Ezzel nem téged akartalak megbántani személyesen, csak most jött ki a kissé erős poénod hatására.
                            Peace

Hozzászólás

Mondjuk vannak olyanok akiknek nem lehet fát vágni...

Szerintem elég sok emberrel beszélek és találkozom, hogy tudjam mikor leszek lejárt lemez...ha eljön ez az idő akkor majd nem fogok előadásokat szervezni. De lesz egy határ amit én sem fogok átlépni és remélem azok sem akiknek ellenszenves vagyok/vagyunk.

Peace

Hozzászólás

Working...
                              X