Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Humor minden mennyiségben

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves MónikA! Ma meg engem tetszett leKÓKLERezni. Nem tudom miért, de mivel rajong a versekért, itt szeretnék rá válaszolni egy Glázser Bozsó-díjas szösszenettel:

MónikA a nicknevem,
    mégse tudom, mit tegyek:
    fiú legyek, vagy leány,
    demohuszár, pipvadász?
    Megmaradok inkább trollnak,
    örülök a hírnévpontnak.
    Elbújok a fórumon,
    ez vagyok én, ezt tudom.

Pá.
    Tetszik a versike nekem is köszi

Hozzászólás

L'art pour l'art társulat: A bankban (1995.)

Hozzászólás

A Wall Street Farkasáról szakszerűen

Hozzászólás

Csak egy barátra van szükség. Majd megtanulja, hogy a bróker soha nem a haverod.
          Csatolt fájlok

Hozzászólás

Nekem is ilyesmi terveim vannak

Hozzászólás

***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Csak egy barátra van szükség. Majd megtanulja, hogy a bróker soha nem a haverod.
              Istenem de szép !Mikor még naívan a Buda Cash-nél brókerrel kereskedtem.Csak 1.5 M-ba került,hogy megtanuljam,soha ne bízz a brókerekben.De legalább elindított,hogy a saját kezembe vegyem a pénzügyi sorsomat.(8 éve)

Hozzászólás

tapci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Istenem de szép !Mikor még naívan a Buda Cash-nél brókerrel kereskedtem.Csak 1.5 M-ba került,hogy megtanuljam,soha ne bízz a brókerekben.De legalább elindított,hogy a saját kezembe vegyem a pénzügyi sorsomat.(8 éve)
                Szerintem nem a bróker hibája volt, hogy elbuktad a pénzed. Akkor. Vagy tévednék?
                willow

Hozzászólás

Par kep a "kedvenc" brokerrol
                  Csatolt fájlok

Hozzászólás

Ami lemaradt az elobb
                    Csatolt fájlok

Hozzászólás

willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Szerintem nem a bróker hibája volt, hogy elbuktad a pénzed. Akkor. Vagy tévednék?
                      Ajánlás alapján,a cég bróker hölgye adta a tippeket,nekem csak formálisan anyagilag kellett mögé állni.Ő telefon,olaj vagy arany tipp,átkapcsol hivatalos vonalra,Én hivatalosan telefonon vásárol.Más világ volt.Maradjunk a humornál.

Hozzászólás

tapci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ajánlás alapján,a cég bróker hölgye adta a tippeket,nekem csak formálisan anyagilag kellett mögé állni.Ő telefon,olaj vagy arany tipp,átkapcsol hivatalos vonalra,Én hivatalosan telefonon vásárol.Más világ volt.Maradjunk a humornál.
                        OK. Csak te szóltál itt hozzá. Azt hittem kereskedő voltál, pedig csak egy pénzeszsák.
                        willow

Hozzászólás

Bocs, de ezt nem bírtam röhögés nélkül. Azt a kézmozgást egy jedi is megirigyelné…
                          Ezért nyomok egy kis reklámot neki: https://www.youtube.com/watch?v=rPxxPUnFGZc

(Aztán az árakra pillantva lehervadt a mosolyom.)
                          https://penzugyes.wixsite.com/csak-ugyfeleknek

Hozzászólás

moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Bocs, de ezt nem bírtam röhögés nélkül. Azt a kézmozgást egy jedi is megirigyelné…
                            Ezért nyomok egy kis reklámot neki: https://www.youtube.com/watch?v=rPxxPUnFGZc

(Aztán az árakra pillantva lehervadt a mosolyom.)
                            Uh, ez kemény.... vasmajom fantáziadús névválasztás

Hozzászólás

Forex Gump eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Uh, ez kemény.... vasmajom fantáziadús névválasztás
                              uuuristeen! XD nagyon koncentrál...
                              sírok tíz kemény perce

Hozzászólás

Köszönöm moneymentor,felhőtlenül szórakoztam ezen a gyönyörű gyereken.
                                Érdekelne,ki fizet erős 200k-t ennek a fiúnak,aki daytrader oktató.9-17-ig kereskedik,utána este oktat?Kemény.

Hozzászólás

Working...
                                X