Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Humor minden mennyiségben

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

tapci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Évek óta pénzt keresel a kereskedésből, ez eddig nagyszerű, de messze nem elég. Vannak más kérdések is, amik árnyalhatják a képet, mint például:

- Mennyi ideig tanultad a kereskedést, amíg képes lettél stabilan pénzt keresni vele?
    - Mennyi pénzt kerestél volna azzal, ha az idődet a kereskedés megtanulása helyett valami hagyományosabb pénzkereső tevékenységre (túlóra, mellékállás, stb) fordítod?
    - Összesen mennyi pénzt költöttél el eddig kereskedéshez kapcsolódó termékekre és/vagy szolgáltatásokra (oktatások, könyvek, programok, szignálok, gyakorlószámlák, stb) ?
    - Az összes költséged a felsoroltak közül és azokon kívül, és az eddig összekereskedett profitod összege pozitív már?
    - Ha olyan brókernél kereskedsz, ahol nincs negatív egyenleg elleni védelem, akkor egy CHF balhéhoz hasonló extrém elmozdulás az utolsó hány hónapod/éved profitját vinné el?
    - Ha a piac annyira megváltozna, hogy a stratégiád nem működne többé, mennyi veszteség után kezdenél neki a módosításához?
    - Ha a módosított stratégiák is vesztesek lennének, mennyi idő/veszteség után hagynád abba a kereskedést?
    - Ha ez egyszer bekövetkezne, és annyit buknál vissza, hogy a fentebb felsorolt költségeket is beleszámolva már nem lennél pluszban, visszajönnél ide és leírnád, hogy összességében veszítettél a kereskedésen?

Ezeket a kérdéseket feltétlenül meg kell válaszolnod, mielőtt szerencsétlennek nevezel itt mindenkit. A válaszaidból akár az is kiderülhet, hogy Neked is csak szerencséd volt eddig, ami nem biztos, hogy örökké fog tartani.

Szerk: ahol összegekre kérdeztem rá, ott nem kell konkrét összegeket írni, ki lehet fejezni R-ben, vagy a havi/éves átlagos profit százalékában is.

Hozzászólás

Ez a tréfa nem tréfa

Hozzászólás

Tradelésben "nincs" felső határ, ha bejön van kamatos kamat, anyagi függetlenség, menőség, ahogy gyűlik a pénzem úgy emelhetem a lotméretet, más pl túlóra, feljebb lépés a karrierben.. sokkal korlátozottabb.

Hozzászólás

És nincs főnök

Hozzászólás

A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Tradelésben "nincs" felső határ, ha bejön van kamatos kamat, anyagi függetlenség, menőség, ahogy gyűlik a pénzem úgy emelhetem a lotméretet, más pl túlóra, feljebb lépés a karrierben.. sokkal korlátozottabb.
            Megvan, ugye?

Hozzászólás

Ja hiszek

Hozzászólás

Talán páran ismeritek
                https://www.youtube.com/watch?v=ORFhAP6asv4
                :-)
                eToro statisztikám:https://www.etoro.com/people/isandor/stats

Hozzászólás

***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Csak egy barátra van szükség. Majd megtanulja, hogy a bróker soha nem a haverod.
                  Most joot röhögtem

Hozzászólás

[IMG]http://*********.hu/images/blog/cikk/dzoli-tanacsokkezdoknek.jpg[/IMG]

Forrás: Tanácsok kezdőknek - *****

Hozzászólás

• Egy kis humor.

Hozzászólás

• Melyik esik jobban?
                        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• A TVP info június 27-én hozzájutott egy dokumentumhoz, amin a francia és német külügyminiszter aláírása szerepel, és olyan lépések sorozatát javasolja, melyek eredményeként kezdetben Franciaország és Németország egyetlen államalakulatként egyesülne. A lépcsőfokok részét képezi egy közös európai titkosszolgálat létrehozása, ami szintén a német és francia szakszolgálatok integrálásával venné kezdetét. Létrehoznának emellett egy európai polgári védelmi erőt, és harmonizálnák az egyes országokban jelenleg még eltérő büntetőjogot. A TVP info szerint a dokumentum egy ultimátum, amit Párizs és Berlin együtt adott az Európai Unió valamennyi országának: idővel az EU minden tagállamának csatlakoznia kell ehhez az új föderációhoz, ami a jelenlegi európai államok teljes felszámolását jelenti.

A dokumentum alapján a résztvevő országok nem rendelkezhetnek saját hadsereggel, különálló büntetőjoggal vagy különböző adórendszerrel, emellett nem lehet saját fizetőeszközük sem.
                          Vagy nem is HUMOR?!

Hozzászólás

• Na ez lenne az Unio lényege.
                            willow

Hozzászólás

• Sok volt ma a Veszteségfelhivás???
                              Click image for larger version

Name:	rossznapTL.jpg
Views:	1
Size:	152,3 KB
ID:	152637

Hozzászólás

• Etna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                A csodamacska eredeti hozzászólása:
                                Az mtf-eket, hozzájuk tartozó cégeket és reklámjukat, sehol se tiltják? Legalább annak kegyelmezhetnének.

Etna eredeti hozzászólása:
                                Ha már a táncot is be akarják tiltani, akkor már kurvára nagy a baj.
                                MTF: http://www.mtf.hu/
                                Nagyon örülök, akkor én is humorkodok.
                                A rosszul halló kollégám akinek hallókészüléke van azt mondta egy csajra hogy a sz.pás süketít,
                                erre én: pont te mondod?
                                erre ő: mi?
                                Ez a valós történet jó tanmese az önkritikáról és vicces is, régóta fontolgattam hogy megörökítsem itt (mert jobb ötletem nincs hogy hol) az utókor számára.
                                Ja és gyakran bunkózott engem amiért azt mondom hogy "mi?", tessék helyett, nem mintha ő nem ugyanezt tenné, mert gyakran elfelejt helyette tesséket mondani.

Hozzászólás

Working...
                                X