Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Tőzsdemánia

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Tőzsdemánia

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    A Tőzsdemánia online tőzsdei játék saját témája.

Ebben a játékban 11 millió forintnyi virtuális tőkével vehetünk Cseh, Amerikai, Német és Lengyel részvényeket.

Továbbá 50000 dollár értékben van lehetőségünk virtuálisan amerikai árupiaci befektetéseket eszközölni.

A játék fődíja 1 kg arany (részvények) és egy 1 millió forint fölötti utazás (derivatívák), de több más értékes nyeremény is a játékosokra vár.

Ebben a témában az érdeklődők és játékosok hozzászólásait várjuk. Kérdések és válaszok a Tőzsdemániáról.

http://www.tozsdemania.hu/

Hmm. StopLoss tényleg nincs, vagy csak Lackok és én nem találjuk?

Hozzászólás

stock eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Hmm. StopLoss tényleg nincs, vagy csak Lackok és én nem találjuk?
      nem...jól látod, nincs stop-loss....kicsit lutri így, de egész jól el lehet boldogulni, mondjuk rajta kell lógni egész nap, hogy ne forduljon mínuszba....

Hozzászólás

salvago eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        nem...jól látod, nincs stop-loss....kicsit lutri így, de egész jól el lehet boldogulni, mondjuk rajta kell lógni egész nap, hogy ne forduljon mínuszba....
        Van stoploss és takeprofit,csak egy kicsit bonyolult,megprobálom leirni:

például: 5 egység vétel kötés eur/usd 1.30 értéken,ez a kiindulás

Ha utána kötsz 5 egység eladást 1.35 értéken,akkor ez limitárnak minősül és akkor lép érvénybe ha ezt az árat eléri.Ez a takeprofit.

Ha kötsz 5 egység eladást 1.25 értéken,ez szintén limitár és akkor lép müködésbe ha lemegy az ár ennyire.Ez a stoploss.

Üdvözöl dopala

Hozzászólás

ááá...köszi

Hozzászólás

egyébként ki hányadik a versenyben???...jól megy??

Hozzászólás

Szia Dopola !
              Én is erre a logikára gondoltam. De nálam nem működött. Ezután bementem a FIO Sas utcai kirendeltségébe, ahol azzal "vigasztaltak " technikailag nincs stop loss. Amit tehát a vételi és eladási lapon látsz az félrevezető. Hiába nem töltöd ki értékkel nem fogja limit áras megbizásnak venni. Megköszönném szíves visszajelzésedet, hogy most én vagyok ilyen vak egér, vagy a szolgáltató nem tudja, hogy működik a saját rendszere, vagy inkább technikai gondok esetén Téged tekintselek Masternek? Köszönettel: kovesi
              Utoljára szerkesztve a következő által: kovesi; 2009-04-25, 06:17.

Hozzászólás

Szerintem nagyon rossz a rendszer. Külön regelni kell a forumba is, a játékba is. Ennek semmi értelme, csak bonyolítják a dolgot.
                Stop-loss nincs, persze profirealizálást azt be lehet tenni. Ez így már alapból nem hasonlít arra, mintha élesben csinálnád. Stop-loss nélkül szerintem komolytalan is. Ki akar egész nap a gép előtt ülni.

Hozzászólás

hogyha van 51619 dollárom, akkor miért nem tudok venni 5 kontraktus DIJa-t? (Attól eltekintve, hogy ma nincs kereskedés)

Hozzászólás

Working...
                  X