Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Forex házi verseny!

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Forex házi verseny!

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Kedves Fórumozók!

Itt a nagyszerű lehetőség arra, hogy bárki bebizonyítsa, hogy az ő elképzelési a számláján hogyan tükröződnek vissza.

Kritikákból tengernyi van a különböző topikokban, mert mindenki tudja, hogy a másik stratégiája miért úgy rossz, ahogyan van.

De ettől még senki nem tudott meg többet semmiről, tehát aki nem csak kötekedni akar, hanem segíteni is másoknak, az itt adjon hangsúlyt az érveinek.

Itt lesz a lehetőség akkor arra, hogy ne csak elméletben hanem a gyakorlatban is lássuk, kinek mi és hogyan működik.

A feltételek nagyon egyszerűek:

- nyiss egy demó számlát egy neked tetszőleges brókernél
    - kereskedj tetszőleges időtávon és instrumentumokkal
    - nyiss hozzá egy Myfxbook-os számlát, és add meg a TELJES-KÖRŰ hozzáférést
    - nevezz be azzal itt, hogy beírod itt a bróker nevét, időtávot, ahol kereskedsz és a stratégiádról 1-2 mondatot, csak általánosságokat

Ha nem tudod, hogyan kell Myfxbook-os számlát nyitni és beállítani hozz, ajánlom ezt a videósorozatot itt megnézni.
    Nem éppen mai, de szerintem megállja a helyét. Ha nem ok, van valami újabb lényeges változás, akkor kérlek azt jelezd itt segítségül a többieknek.

Minden hónap végén én felajánlom, hogy összesítem őket és közzé teszem itt, sőt néha közben is hirdetünk heti részeredmények alapján eredményt.

A verseny kezdete 2016.01.04.

Gondolom, hogy jelentkező nem sok lesz, de megjegyzés annál több. Ez nem gond, ha a feltételekhez van hozzáfűzni való, mert azt a kezdetig tudjuk az alapszabályokat változtatni.

Vigyázat, strati, vagy annak részletének a lenyúlása a cél.
    Ha megosztotok valami eredményt elég ha cenzúrázva csak a kezdeti tőkét, a kötések számát és az utáni profitot láttatjátok, kitakarva a ki és belépőket..

Hozzászólás

A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Vigyázat, strati, vagy annak részletének a lenyúlása a cél.
      Ha megosztotok valami eredményt elég ha cenzúrázva csak a kezdeti tőkét, a kötések számát és az utáni profitot láttatjátok, kitakarva a ki és belépőket..
      Rossz az, aki rosszra gondol, de teljesen logikus és csak azért, hogy ezzel se lehessen kibújni a verseny alól - ha már valaki azt hiszi, hogy egy stratégia önmagában elég a nyereséges számla egyenleghez.

Hozzászólás

Te is nyomnád Zoli?

Végülis egy kötésmásolót nem nagy ügy felrakni.

De legyen nyugodtan publikus minden infó, ki, hol, lép be, mekkora lottal.

Egyszer már volt ilyesmi kezdeményezés. Ott a nyertes fizetett egy láda sört, és a végén a többiekkel megittuk. Vagyis ez lett volna a koncepció.

Ha van értelmes, egységes szabályok, akkor jó lehet. Nem kell összesíteni, ide be kell tenni a myfx linkeket és kész. lesz elég komment úgyis

Hozzászólás

USSB-FX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Kedves Fórumozók!

Itt a nagyszerű lehetőség arra, hogy bárki bebizonyítsa, hogy az ő elképzelési a számláján hogyan tükröződnek vissza.

Kritikákból tengernyi van a különböző topikokban, mert mindenki tudja, hogy a másik stratégiája miért úgy rossz, ahogyan van.

De ettől még senki nem tudott meg többet semmiről, tehát aki nem csak kötekedni akar, hanem segíteni is másoknak, az itt adjon hangsúlyt az érveinek.

Itt lesz a lehetőség akkor arra, hogy ne csak elméletben hanem a gyakorlatban is lássuk, kinek mi és hogyan működik.

A feltételek nagyon egyszerűek:

- nyiss egy demó számlát egy neked tetszőleges brókernél
          - kereskedj tetszőleges időtávon és instrumentumokkal
          - nyiss hozzá egy Myfxbook-os számlát, és add meg a TELJES-KÖRŰ hozzáférést
          - nevezz be azzal itt, hogy beírod itt a bróker nevét, időtávot, ahol kereskedsz és a stratégiádról 1-2 mondatot, csak általánosságokat

Ha nem tudod, hogyan kell Myfxbook-os számlát nyitni és beállítani hozz, ajánlom ezt a videósorozatot itt megnézni.
          Nem éppen mai, de szerintem megállja a helyét. Ha nem ok, van valami újabb lényeges változás, akkor kérlek azt jelezd itt segítségül a többieknek.

Minden hónap végén én felajánlom, hogy összesítem őket és közzé teszem itt, sőt néha közben is hirdetünk heti részeredmények alapján eredményt.

A verseny kezdete 2016.01.04.

Gondolom, hogy jelentkező nem sok lesz, de megjegyzés annál több. Ez nem gond, ha a feltételekhez van hozzáfűzni való, mert azt a kezdetig tudjuk az alapszabályokat változtatni.
          demo számlával, nyeremény nélkül baromira nem sok értelme van az egyén részéről
          semmit nem fog jelenteni a fejlődése szempontjából
          sőt ha sikerül átélnie menet közben egy-két versenyhelyzetet és belemákolva "még meg is nyeri" az csak rontani fog a célhoz vezető útján.

de hogy ne csak negatív legyek: meddig fog tartani?
          Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

Én csak elindítottam a topikot, de a jelenlétemmel a továbbiakban egyetlen egy sorban sem zavarom a kedves érdekelteket.
            Aki velem akar foglalkozni, az a USSB-FX saját topikjában megteheti, nem fogom ezt is "szétoffotaltni".

Itt legyen a főkritikusoké a főszerep én nem vonom kétségbe senki eredményességét - ők igen. Itt érvelhetnek most.
            De azon leszek, hogy a klubtagok közül legyen olyan, aki benevez, hogy tesztelje a képességeit és az USSB-FX stratégiákat.
            Az ő eredményességük hitelesebb lenne mindenképpen, mint a sajátom és nem is kellene akkor éjszakáznom érte.

Hozzászólás

Azt hittem nem lehet tovább süllyedni, de tévedtem. Ez a fórum már tényleg a ciki kategóriát súrolja. Demon mindenki vagány pszicho nélkül, szóval ez alapból bukott ügy. Mutasd meg, hogy van TÖKÖD élesen is kötni, nem csak a jó irányba elment DEMO tradeket utólag leelemezni, mert az egy óvodásnak is menne főnök..... S.H.A.M.E

Hozzászólás

Ennyit tudott üzenetben küldeni. Buta, jelentéktelen ember a számomra. Itt befejeztem a fórumos pályafutást. Boldog karácsonyt! Mondjuk nem csodálkozom, aki Coloradoból akar "tradelni" és MT4-en az USA-ban. Nem csoda, hogy a magyar emberek a célközönsége, más körberöhögne, mint itt sokan.

Megnéztem azt a bohóckodást, amit te a műhelyedben csinálsz. Rólad ennyit. Egyetlen képed sem hiteles, ezt add be te bárkinek és érezd jól magad tőle. Én tudtommal azt az akármit, amit ott előadsz, nem jellemeztem, mert annyira sem érdemes.

Pontosan a magadfajtának adtam választ ezzel a lehetőséggel, de láthatólag előre összecsináljátok magatokat. Az is egyértelmű, kinek a mije vagy, tehát hajrá, csapatmunkában az erő. Én veletek csak így értekezem, ha folyamatosan piszkáltak alantas módon. A fórumon szégyellném még ezt is.

Hozzászólás

Mi az Zoli? Berezeltél?

Szervezd meg, ha mar temat inditottal a dolognak.

Lehet, harzolnak el kellene gondolkodnia, erdemes-e veled egyutt dolgoznia, miutan Forexklubos zoli, Chucky, es meg valoszinuleg masokat is eluzol a forumrol. De lehet, ez a szandekod, egyedul maradj te a kezdokkel, es csak te fogsz hirdetni, majd harzol eladja neked a forumot Raadasul uj temak inditasaval, amiknek semmi ertelmuk (pl. ez, mert be se mersz nevezni), szetrombolod a forumot.

Hozzászólás

2. üzenet

Én csak elindítottam a topikot, de a jelenlétemmel a továbbiakban egyetlen egy sorban sem zavarom a kedves érdekelteket.
                    Aki velem akar foglalkozni, az a USSB-FX saját topikjában megteheti, nem fogom ezt is "szétoffotaltni".

Itt legyen a főkritikusoké a főszerep én nem vonom kétségbe senki eredményességét - ők igen. Itt érvelhetnek most.
                    De azon leszek, hogy a klubtagok közül legyen olyan, aki benevez, hogy tesztelje a képességeit és az USSB-FX stratégiákat.
                    Az ő eredményességük hitelesebb lenne mindenképpen, mint a sajátom és nem is kellene akkor éjszakáznom érte.

Hozzászólás

Itt legyen a főkritikusoké a főszerep én nem vonom kétségbe senki eredményességét - ők igen.
                      Mi nem oktatunk, vagy adunk szolgáltatást fxel kapcsolatban, nem állítjuk hogy sikeres vagyunk (egy két kivétellel), ezért nem is kell alátámasztanunk.
                      Mi a potenciális ügyfeleid vagyunk, lehettünk volna, nem nekünk kell bizonyítanunk.

Mindegy hogy demo e, mert nem tudjuk kinek mekkora a megtakarítása pl cége van és 80 millió forintja, ha az nyit egy 200 ezer hufos számlát, az neki olyan kis pénz hogy demónak minősül.
                      Én azt mondom elég ha látszik a kezdeti tőke, legalább 200 kötés, lotméret is hogy ne lehessen csalni, aztán a profit. Aki nem profi az nem fog többszáz kötésig szerencsés maradni, demon és nem demon se.

Hozzászólás

Akik el akarják hagyni a fórumot csalódottságukban:
                        Kérlek ne hagyjátok manipulálni magatokat, hasznosan tudunk egymásnak segíteni brókerekkel, technikai dolgokkal.. kapcsolatban, mindenkinek árt ha a hasznos tagok kiszállnak.
                        Ne hagyjatok el.

Hozzászólás

Hú, de szerencsém van, hogy néhány hete bebizonyosodott, hogy a kutyát sem érdekli a stratégiám. Most nyomhatnám demóban a versenyt. Igazi kihívás, díj, motiváció nélkül.

Nagy ötlet ez a házi verseny. Szorítok a résztvevőknek.

Részemről ennyi: http://forum.tozsde.hu/71581-post43.html
                          Akit mégis érdekel, annak meg: http://forum.tozsde.hu/74984-post182.html
                          http://moneymentor.5mp.eu

Hozzászólás

Én neveznék ha elégedett lennék a szintemmel, még fejlődök, motiváció pedig a sikerélmény, hogy bizonyíthatok ország világ előtt és sokakat inspirálhatok, lelkesedést adva.

Hozzászólás

Ha valaki megszervezi, en beneveztem volna. Nekem nincs felnivalom, nem buknek ugyfeleket

Ellenben az itt magukat hirdetok is bemutatkozhattak volna. Teljes transzparenciaval. En meg a demot is tamogattam volna, mert van mt4 kotesmasolom.

Demo is lehet, mert egy eves versenynel tobb szaz tradet ugyse tudna senki bemakolni. Vagyis igen, de ott jo esellyel tudas is van. Az is kell neha.

Viszont lathato, miert bukott meg ez a tortenet, es topic is...

Harzol torolheti is nyugodtan a topicot.

Hozzászólás

Working...
                              X