Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Tőzsde Fórum Háziverseny

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Tőzsde Fórum Háziverseny

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Sziasztok, üdvözlök mindenkit!

Ez a téma azért jött létre, hogy tiszta lappal indulhasson el a kereskedési versenyünk. A szabályok kialakításában figyelembe vettem minden nyilvános és privátban tett javaslatot s a verseny szabályzata az alábbiak szerint alakul.

Regisztráció : 2015.12.28-tól, a verseny végéig.

Verseny : 2016.01.04-től 2016.03.31-ig. Március 31-én, csütörtökön magyar idő szerint 21:00-ig legyen szíves mindenki zárjon. Az otthagyott lebegőt nem tudom értékelni, sőt egy befektető sem, így az otthagyott lebegőt nem vesszük figyelembe.

Kiértékelés : minden naptári hónap fordulóján, azaz január 29, február 29 és március 31. Részeredményeket díjazni nem tudunk (egyelőre), de a végső nyertest igen.

Regisztráció menete : Privát üzenetben kérem elküldeni itt, a fórumon a fórumos nicket, számlaszámot, brókercég nevét, szerver számot és investor password-öt. Erre azárt van szükség, hogy a forexfactory-n trade exploler-t tudjak csinálni és ott nyomon lehessen követni mindenki teljesítéményét egy erre létrehozott és majd később belinkelt gyűjtőoldalon.
    A versenyben minden adat látszani fog, kötés helye, ideje, lotméret stb, így akinek gondot jelent az adatok nyilvánossága az ne nevezzen!
    Nevezés után nem lehet a trade explolert töröltetni, s akinek "véletlenül" elérhetetlen lesz a trade explolerje, 24 órán keresztül nem frissül, azt kizárom a versenyből, de a trade explolert nem törlöm ki. Éles és demó számlák egyaránt játszanak, depo mértéke lehetőleg 10.000demo$, éles esetén min. 100$ legyen.

Hozamszámítás : Dávid javaslata szerint, azaz hozam / MaxDD arányt nézek, de természetesen teret adok a közösségnek is, így a győztest a végső hozam és kockázat aránya adja, ha abba a közösség is beleegyezik, illetve nincs ellene ésszerű kifogása.

Kockázat : Semmiféle korlátozás nincs, mivel a verseny lényege az éles helyzetek modellezése, mindenki úgy kereskedjen, ahogyan azt élesbe tenné meg, időben és módszerben így a józan ész szabjon határt!

Kereskedés : Bármikor, bárhogyan, kézzel, experttel, bármilyen módszerrel. Kivéve a kereskedési számlák bármilyen módú összehedgelésével. Akit rajtakapok, azt -és csapatát- kizárom. A deltahedget is ismerem, sőt a több devizaalapú hedgeket is, ne próbálkozz, ne adj munkát ha lehet, köszi!

Vitarendezés : Itt, ebben a topikban, normális keretek között, Dávid (David Chateau), Zoltán (USSB-FX) és én, mint választottbíróság, szavazással döntünk minden vitás kérdésről és az esetleges kizárásokról, ha az nem lenne egyértelmű.

Díjak :
    A nyertesnek felajánlok egy doboz szivart, max. 20.000HUF értékben, 2 liter pálinka kockásseggu feljaánlásával, 1 liter pálinka Shortosgyula felajánlásával és próbahónap real money-n egy külföldi székhelyű vagyonkezelő cégnél.
    További felajánlásokat is elfogadunk szerintem.

A verseny állását az alábbi linken követhetitek :

http://www.forexfactory.com/verseny

Csatlakoztam, már öten vagyunk.

Gyertek, nem kell félni - fogjátok fel ezt egy edzésnek! Ingyen kereskedhettek gyakorlatilag éles mentális körülmények között.

Hozzászólás

Immár 5 versenyző van, haladunk. Bevallom, kicsivel több érdeklődőre számítottam.

Hozzászólás

Valami nem működik jól a belinkelt FF oldalon, látok 5 versenyzőt, de az oktatók, mentorok nem látszanak a listán. Rossz a rendszer?

Hozzászólás

imre001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Valami nem működik jól a belinkelt FF oldalon, látok 5 versenyzőt, de az oktatók, mentorok nem látszanak a listán. Rossz a rendszer?
          Te is most lettél hirtelen kíváncsi…

Ez is benne van a versenykiírásban: „a versenyben minden adat látszani fog, kötés helye, ideje, lotméret stb, így akinek gondot jelent az adatok nyilvánossága az ne nevezzen!”

A többieknek eljött a cselekvés ideje. Pl. neked is. Hajrá.
          http://moneymentor.5mp.eu

Hozzászólás

g_fx lesz a nyertes.

2015.12.30 13:42

Hozzászólás

Miből gondolod?

Hozzászólás

első verseny ingyenes more?

Hozzászólás

Abszolút ingyenes. Nevezz bátran, ha van kedved!

Hozzászólás

miéert kell számlaszám, ha nincs is kp-s díj tesvír?

Hozzászólás

hi,
                      jelentkezhetek en is? Csak januar elso vagy inkabb masodik hetetol tudok indulni.
                      Ampfutures + multicharts megfelelo?

Hozzászólás

moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Te is most lettél hirtelen kíváncsi…

Ez is benne van a versenykiírásban: „a versenyben minden adat látszani fog, kötés helye, ideje, lotméret stb, így akinek gondot jelent az adatok nyilvánossága az ne nevezzen!”

A többieknek eljött a cselekvés ideje. Pl. neked is. Hajrá.
                        Most azért belefutottál a csőbe
                        Beindul mindjárt egy új párhuzamos univerzumban egy másik hasonló, kifejezetten Neked, könnyített feltételekkel.
                        Na jó ez ****ság, magamnak csinálom, Gyulának igaza van, de nem bánnám ha beneveznél, ne egyedül kelljen bohóckodnom.
                        Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

Sziasztok!

Bocs, eddig nem voltam, iden nem is leszek mar, benevezek persze, holnap elolvasom a szabalyokat, teendoket, aztan jelentkezem, peace

Arpi ak is kitalalunk valamit, van ninja-meta masoloja

Hozzászólás

kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Most azért belefutottál a csőbe
                            Beindul mindjárt egy új párhuzamos univerzumban egy másik hasonló, kifejezetten Neked, könnyített feltételekkel.
                            S mi van, ha saját verseny indításán gondolkodom? Bár a szabályokon még agyalnom kell, de az biztos, hogy csak az IB linkemen keresztül nyitott számla játszik…

(Valószínűleg egyedül indulnék, így biztos a dobogós hely, viszont arról oklevelet is fogok kiállítani és közzétenni. )
                            http://moneymentor.5mp.eu

Hozzászólás

chARTist eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Hozamszámítás : Dávid javaslata szerint, azaz hozam / MaxDD arányt nézek, de természetesen teret adok a közösségnek is, így a győztest a végső hozam és kockázat aránya adja, ha abba a közösség is beleegyezik, illetve nincs ellene ésszerű kifogása.
                              chARTist eredeti hozzászólása
                              Lezárt MaxDD.-t tudunk nézni, lebegőt nem.
                              Az egészet inkább úgy nézném,hogy ha be akarnék fektetni, odaadnám-e a pénzem a trédernek, vagy sem.
                              Nyitok egy buy, és egy sell tranzakciót egyforma mértékben ugyanazon a devizán. Nem állítok be sem TPt, sem SL-t. Ha az árfolyam elmozdul valamelyik irányba mondjuk 30-50 pipet, akkor a nyertes tranzakciót lezárom, és azonnal nyitok helyette egy újat. Így létrehoztam egy hedge párt, amik együtt 30-50 pip veszteséget görgetnek örökké (ezt nem számítjátok be), és lezártam egy 50 pipes nyerő tradet.
                              Ezt tetszőleges alkalommal ismétlem.
                              Egyszer 0.01 lotos tranzakciót is benyitok, majd lezárom egyből, hogy legyen pár cent DD-m is, hogy ne kelljen nullával osztanod.

Nekem nincs pozitív jövedelmet termelő stratégiám, de ezt a versenyt így simán megnyerhetném, ha látnám bármi értelmét.
                              Csináljatok valamit ezzel a réssel, mert ez így nagyon komolytalan.

Hozzászólás

Working...
                              X