Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Tőzsde Fórum Háziverseny

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• hedgefunder 2512827.26%

http://www.ironfx.com/hu/promotions-...ition-rankings

ezt übereljétek

Hozzászólás

• Sziasztok!

Köszönöm szépen a visszajelzéseket!

Mindenféleképpen megéri egy kezdőnek fejlődnie tanulnia stb, kérdés az hogy ha más terültbe fektetné azt az energiát (évek munkája) pl egy Diploma vagy Specializálódik valamire akkor mivel jár jobban? Ez pedig egyénfüggő! Kereskedésre nem lehet kényszermunkaként tekinteni amit X órában pénzért végzünk, Szerintem csak hivatás/Szenvedélyként lehet űzni különben feladod!
      Minden kezdőnek kitartást kívánok!

Überellés komolytalan, hedgelés+eltalált irány(szerencse) vagy vissazrajzolt demo számla Managerben házon belül hogy ne legyen igazi nyertes (IronFX )

Hozzászólás

• Fx_Insight eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Sziasztok!

A rendszerem az Fx_Insight, ha jól számoltam akkor jelenleg harmadik vagyok (nem nagyképűséggegből írom), csak érdekelne hogy ki mit lát a rendszeremben ?
        http://www.forexfactory.com/verseny2#acct.07-tab.report
        A profitgörbéd impozáns. Az átlagos profitod messze meghaladja a brókerköltségeket, így a stratégia rezisztens lehet a brókerek szemétkedésére.

De mondjál inkább inkább te valamit a rendszeredről. A backteszt eredmények fényében a mostani időszak extra szerencsés volt, vagy ez a megszokott? Mióta használod élesben? Mi a terved a stratégiával+robottal? Mi motivált arra, hogy benevezz a versenyre?

Hozzászólás

• Sziasztok!

Melyik kereskedő nem érzékeny a brókeri szemétkedésre ? A rendszert M15-őm futtatom, pont emiatt. A félreteljesüléseket tudja kezelni a rendszer valamint azt is ha egy kötésnek a másik párját nem engedi benyitnia a bróker Nálam egy kötés Két klasszikus kötésből áll össze! Backtesztek alapján ez átlagos hónap! nyilván mivel verseny ezért egy full riskes setre lett beállítva . Éles eredmények 3-4 hónaposak vannak (centes is, Normál is), nyilván az itteni 30% havi hozamtol elmarad de 4 hónapos REAL eredmény hozam kockázat arányában áll ott is
          Saját centes számlámremélem kitehetem ) https://www.myfxbook.com/members/Pro...m-real/1387127

Jó példa a brókerek szemétkedésére a Dec 3-ai visszaesés ECB kamatdöntés de a rendszer kezelte és vészleállításban is -5%- ban Leállította a kereskedést ennyit erről de készülni kell a félreteljesülésre reqoutes stb-re Centes számla tudom úgyis BBookba van, de részletkérdés!

Vannak nagyobb éles Számláim is hozamot mindenkinek kockázat fejében javaslom beállítani!

Versenyen a rendszerem tesztelése plusz a hozzáértők véleménye miatt indultam tudom h irreális tőle havi 1000% várni de én a hosszú távú stabil profit híve vagyok!

Na meg szeretem a szivart!

Hozzászólás

• Szépek az eredmények Mr.Insight . Gratulálok, csak így tovább!

Hozzászólás

• Sziasztok!

Sajnos az unlimited ActivTrades demóm úgy néz ki mégis lejárt valahogy, mert érvénytelen számla üzenetet kapok. Írtam már az Activ-nak, csak chARTist-nak szeretnék szólni, hogy ne zárjon ki!
              Feltételezem a többiek is így jártak elnézve a forexfactory-s oldalt!

Szerk.: Én benne vagyok abban is, hogy csinálok egy másik demot mondjuk Fxpro-n, ami tudom, hogy nem jár le, és azzal folytatom, ahogy egyszerűbb! Amúgy mi lett sindler-rel?

Köszi!

Hozzászólás

• Nekem is törölte a pepper a számlám egy hónap után.

Részemről akkor ennyi volt a verseny. Sok sikert a többi versenyzőnek!

Hozzászólás

• Csak azt nem értem, hogy aki tudta, hogy csak 1 hónapos a demó számlája, az miért nem másik brókernál nyitott? Vannak dolgok, amit az életben nem fogok megérteni.
                  willow

Hozzászólás

• Én se értem hogy aki nincs tisztában dolgokkal miért okoskodik, de ilyen az élet. Nem kell megérteni mindent.

Itt például elég ha a kereskedéshez értünk...

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nekem is törölte a pepper a számlám egy hónap után.

Részemről akkor ennyi volt a verseny. Sok sikert a többi versenyzőnek!
                      ne add fel ilyen könnyen!
                      fogod magad, beregisztrálsz egy rendes helyen (pl FxPro) mind a 33,216 virtuális dollároddal (csak a feeling kedvéért érdemes ebben az esetben megadni a saját mobilszámodat, és azért is hogy ne zárjanak ki emiatt, mert garantáltan csörögni fog!! a 10/100 ezresek már komolytalanok, de én mint képzeletbeli dealing ügynök erre az extrém utolsó fityinges komoly összegre egyből ugranék. Végre egy balek aki betolja a számlájáról a maradékot, csak még előtte szimulál egyet.....

velem azóta ****znek ezek a demos cégek, amióta beírtam ide, hogy hamarosan *****sokpénzemlesz. 1 órával később már hívtak is szilveszterkor!!
                      szóval azt akarom kinyögni hogy van itt a fórumon egy alvó ügynök aki tudja a számomat......
                      teljesen türelmesen elmondtam a parasztos angolommal amit ilyenkor szoktam....."sorry, i don"t want invest money in to the stock market, no forex etc.." eddig mindig megértették, de ez nem. Szidta az anyukámat angolul. Ilyen még sosem történt...!
                      Az hogy a "beszélgetés" végén pedig rádtegye a telefont egy sales-es, hát az teljesen új élmény volt. Én még ilyet nem tapasztaltam soha
                      Pedig szivesen válaszoltam volna neki. Néha jó lenne csak úgy fakkolni valakivel a telefonba full hangerőn. Nem baj, legközelebb gyorsabb leszek.

Nah visszakanyarodva:
                      újraregisztrálsz 33216-al, beküldesz ide ebbe a topicba róla egy fényképet kötésmentes állapotban újraregisztrálsz Chartistnál, és utána folytathatod. Ennyire egyszerű.
                      (de nem ám 10et fényképezni és aztán vadul nekiesni mindegyiknek!
                      Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Csak azt nem értem, hogy aki tudta, hogy csak 1 hónapos a demó számlája, az miért nem másik brókernál nyitott? Vannak dolgok, amit az életben nem fogok megérteni.
                        ActivTrades-esek elvileg kérhették a chaten, hogy ne járjon le a demó 1 hónap múlva, és (látszólag) be is állították unlimitedre, mert a webirodában így látszik. Ehhez képest mégis lejárt.
                        Úgy gondolom, hogy ez esetben kivételesen nem user error volt.

Tény: lehetett volna mindenki mondjuk FXPro-s, de például én annál a brókernél szerettem volna tesztelni egy számomra új stratit, ahol az éles számlám is van, mert a verseny alatt/miatt azért betartottam a szabályokat, így ha a 3 hónap alatt számomra megfelelő lett volna a stratégia, akkor felvettem volna az éles portfóliómba.

chARTist: Mi legyen, regisztráljunk valami FxPro-féle demót (aki akar) és mehetünk tovább, vagy így jártunk (elfogadom mindkettőt, nyilván a te időd megy el a regisztrálásokkal)?

Köszi!

Hozzászólás

• AnTi és a többiek, sziasztok, jó estét!

Igen, ez valóban probléma, hogy lejártak a demók.
                          Aki akarja természetesen folytathatja a versenyt, sőt, ha jól tudom, akkor a demoszámla összegét is meg tudod határozni, tehát ha 12.345$-od volt az első etap végén, akkor annyival nyiss egy új demot bárhol, elküldöd az adatokat, felveszem, csinálunk ide a régiről egy "jegyzőkönyvet", azaz leírjuk, hogy 12.345$-on folytattad, eddig 2345$ volt a nyereség, max dd stb és mehet tovább a játék.
                          Szóval igen, új számla és folytassuk, mindenképpen!
                          Sőt...jegyzőkönyv sem kell, mert a régit nem töröljük ki , így minden látható, a forexfactory-s szervereken van hely szerintem az adatainknak :-)

Hozzászólás

• Továbbra is lehet nevezni a háziversenybe, rengeteg szabad hely van még, az előnyök nem behozhatatlanok!
                            Skalposok, swingesek, robotosok, mindenki jöhet!

Hozzászólás

• Ilyen is van. Pedig a célárak nem voltak rossz helyen.

Click image for larger version

Name:	dax.PNG
Views:	1
Size:	73,4 KB
ID:	152482

Hozzászólás

• Sziasztok!

Kicsivel túl a félidőn, egyre jobban kopnak a résztvevők. Lejárt demók, ledarált számlák, inaktív nevezők jellemzik a versenyt.
                                Új jelentkező 2 volt, egyik odalett, másik meg egy expert, ha jól látom, s a nagy esélyes fx_insight is kiszállt volna?
                                DoraDávid tolja tovább, nem semmi, nem semmi.

A végén az nyer, aki képes volt egy nem lejáró demót regelni? Komolyan? :-)
                                Hol a lendület?

Hozzászólás

Working...
                                X