Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Tőzsde Fórum Háziverseny

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Na ez itt a baj, sokan már egyből azon agyalnak, hogyan lehetne azt a jelképes páleszt meg szivart elhappolni csalással... Ezek nem fogják fel, hogy ez nem egy mutyi versenynek lett hirdetve, hanem kereskedési versenynek...komolytalanok csak ennyit tudok mondani. Még a díjak se számítanak, csak a részvét, de már nevezési díjat akart valaki.... Tényleg ha két ember van a fórumon, aki megértette, miről szól ez az egész, akkor sokat mondok, ja és mellé feltételezhetően betöltötte a 30-at, nem ilyen komolytalan, aki már azon agyal, hogxan hekkeljen meg egy tiszta alapokon és egymás becsületességére alapozott játékot. Itt azt nyered, hogy magad tesztelheted. JA és kockas versenye ennyiből tényleg vonzóbb, mert lehet idén is csak 20%-ot csináltam, de nekem ne elemezgesse ilyen IT fej a kötéslistámat, akinek büdös a tradelés, és csak a lenyúláson jár az agya. Mellesleg én tényleg egy jó csapatépítésnek gondoltam, ha egy pár oktató is beszáll, teljesen jó program lett volna, és baromira nem érdekelt volna a kötéslistájuk, csupán a kíváncsiság, hogy milyen ellenük játszani. De kifogás az van annyi, mint a ház.

Hozzászólás

Sziasztok!

nagyd: szia, azért kellene a bróker+számlaszám+investor passw, mert így tudjuk nyomon követni a teljesítményedet, ha nevezel, gondolom nem bánod, ha rád is ugyanazok a szabályok vonatkoznak, mint a többiekre, ugye?

sdaarpad : szia, nem gondoltam volna, hogy az mt4 és az azt használó cégek nem lesznek elegendőek. Nem tudom, hogy a ff-is trade exploler tud-e valamit kezdeni a multicharts-al, de meg fogom nézni.

smk : hello, a verseny leírásában benne van, hogy mindenki úgy kereskedjen, ahogyan azt élesbe tenné, így szerintem a kérdésedre a választ meg is kaptad. Természetesen, ha így szeretnéd kereskedj így, hagyhatsz nyugodtan 30-40-50 pip lebegőket hedgelve, a te döntésed, így viszont feltehetőleg mindenki számára egyértelmű, hogy nem fogsz nyerni. Valóban rosszul fogalmaztam, amikor azt írtam, hogy a lebegőket nem vesszük figyelembe, de remélem a szövegkörnyezetből és verseny szellemiségéből kiindulva világos, hogy a sorrend felállításánál milyen szempontokat veszünk figyelembe. A verseny egyik díja, hogy egy vagyonkezelő cég nem tol végig a megszokott állásinterjún, nem kér szinte semmit és máris éles számlán mutathatod meg tudásod ha akarod. Így, az otthagyott lebegőkkel nem hiszem, hogy ők nem lépnek vissza a felajánlástól, mit gondolsz erről? Ha elgondolkodsz ezen, akkor szerinted így megnyernéd a versenyt?

imre : szia, üdv, én is így gondoltam, hogy ez egy olyan verseny lesz, ahol a becsületesség és tisztesség szempont lesz és mindenki a legjobb tudása szerint fog kereskedni és "játszani". Továbbra is ezt gondolom és erre törekszem, hogy ez így, ebben a formában valósuljon meg. Kockás ötlete is igen jó a real számlákkal, az sem lenne rossz, ha lenne ilyen verseny is, az már teljesen más kategória lenne.

Aki akar nevezhet, de mindenkit kérek, hogy a lehető legnagyobb jóindulattal álljon ehhez a kezdeményezéshez, fogja fel akár komolyan, akár kicsit lazábban.
      Biztosan észrevettétek, hogy a legjobb modoromat vettem elő és a legnagyobb jóindulatomat tettem mellé, nem árulok semmit és nagyon normálisan kezelem a baromságokat egyelőre. Ez egy játék, s ne rontsuk el egymás szórakozását. Nem méltó egy magát trédernek nevező emberhez némely tagok viselkedése, hozzáállása. Ugye ez most másról fog szólni?

Hozzászólás

sdaarpar : AMP nem OK, valahogy át kellene másolni mt4-es brókerre, ha meg tudod oldani, akkor szívesen látunk!

Hozzászólás

Lol. Nem akarom én elhappolni a pálinkákat senki elől, nem is jelentkeztem a versenyre. Csak szerettem volna felhívni a figyelmet egy jelentős versenykiírási hibára, hogy azt korrigálni tudjátok.

Hozzászólás

A 30 nap elteltével lejáró demó számlákat (pl. Activtrades) hogy kezelitek?
            http://tradery2015.blogspot.com

Hozzászólás

tradery2015 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Fxpro neverending expire
              Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

tradery2015 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                vezze, nyiss olyan szlát ami nem jár le!

Hozzászólás

deimos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  vezze, nyiss olyan szlát ami nem jár le!
                  kockás, megelőzött mielőtt send-et nyomtam volna

Hozzászólás

Szia tradery2015!

Javaslom inkább a nem lejárós fajta demók nyitását. Akinek lejár az szól, majd valahogy összeadjuk a végén, bár ez is nehezíti az összesítést, de nem hiszem,hogy nagy baj lenne ezzel, de inkább olyat nyisson mindenki, ami nem jár le.

Hozzászólás

Nevezés

f@szikáim nevezzetek már!!!

Mi ez a negatív, tartózkodós hangulat? Tök jó buli, mindenki csak nyerhet vele meg jól érezheti magát, nem is értem....

Hozzászólás

chARTist eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Szia tradery2015!

Javaslom inkább a nem lejárós fajta demók nyitását. Akinek lejár az szól, majd valahogy összeadjuk a végén, bár ez is nehezíti az összesítést, de nem hiszem,hogy nagy baj lenne ezzel, de inkább olyat nyisson mindenki, ami nem jár le.
                        Én csak az FxPro-ról tudom azt, hogy nem jár le. Pepperstone, Activtrades lejár 30 nap alatt, ez eddig 4 versenyzőt érint.

Hozzászólás

Értem, értem. Nos, akkor aki akar, ezen információk birtokában (nem kötelező jelleggel) írhat új jelentkezést, s régi, lejárós demót akkor kitörlöm a TE.-ből.
                          Köszönöm tradery2015, hogy felhívtad erre a figyelmünket.

Hozzászólás

Pepperstone-nál ha van éles számlád, össze tudod köttetni vele a demót és úgy nem jár le. Más módja nincs, szóval törlődni fog, ha nem nyittok éleset mellé.

A versenyről pedig ahogy Shortos írta, aki itt normális eredményt mutat, az nyertes. Még ha nem is nyeri meg konkrétan a versenyt, de ha a tudása stabil akkor már elérte, amiért küzdött szerintem.

Ez a lehetőség most legalább elválasztja a mentális maszturbálókat a cselekvőktől. 3 hónap alatt rengeteget lehet fejlődni, az elég sok chartidő, plusz tesztelésre is van lehetőség a demó miatt. Javaslom, hogy ez akár egy folytatólagos dolog lehetne, ha véget ér, mondjuk egy hétre rá kezdődne a következő. Még ha ajándékok nem lesznek, úgy is teljesen jó.

Hozzászólás

Sensus se jár le, ndd.

Hozzászólás

Köszi Darius, Activtrades éles számlával rendelkezem, el is készült az unlimited demo-m.
                                A részleteket küldöm privátban Chartist. Mondjuk túl sok időm nem lesz kereskedni, de majd igyekszem.
                                Kockásseggű pálinkája mindent megér.

Hozzászólás

Working...
                                X