Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Tőzsde Fórum Háziverseny

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

fúú, de égő, most látom, hogy a pepperes is lejár, bocs a félvállról adott hsz-ért

Hozzászólás

smk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Lol. Nem akarom én elhappolni a pálinkákat senki elől, nem is jelentkeztem a versenyre. Csak szerettem volna felhívni a figyelmet egy jelentős versenykiírási hibára, hogy azt korrigálni tudjátok.
      Márc 31 21h-ig minden pozit zárni kell !
      Mit csinálsz a hedge pozikkal ? Zárni kell azokat is , max annyit érnél vele h uccsó napig húznád a veszteség realizálását !

Hozzászólás

tradery2015 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Köszi Darius, Activtrades éles számlával rendelkezem, el is készült az unlimited demo-m.
        A részleteket küldöm privátban Chartist. Mondjuk túl sok időm nem lesz kereskedni, de majd igyekszem.
        Kockásseggű pálinkája mindent megér.
        Szia!

Gondolkozom a versenyen, van Activos éles számlám, de a verseny hevében nem szeretném szétbarmolni . Hogy csináltál unlimited demot? Azzal szívesen neveznék!

chARTist: köszi a szervezést!

Hozzászólás

AnTi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Szia!

Gondolkozom a versenyen, van Activos éles számlám, de a verseny hevében nem szeretném szétbarmolni . Hogy csináltál unlimited demot? Azzal szívesen neveznék!

chARTist: köszi a szervezést!
          A weboldalon tudsz létrehozni demo számlát, amit az ügyfélszolgálattal tudsz véglegesíttetni (akár chat-en keresztül).
          http://tradery2015.blogspot.com

Hozzászólás

tradery2015 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            A weboldalon tudsz létrehozni demo számlát, amit az ügyfélszolgálattal tudsz véglegesíttetni (akár chat-en keresztül).
            Király vagy, köszi!

Hozzászólás

Csak jelezném mindenkinek, hogy aki attól parázik, hogy s€gg utolsó lesz, az ne izguljon, mert én is elküldtem a nevezést.

Sokat lehet tanulni egy ilyen versenyből, mindenkit arra buzdítanék, hogy szálljon be! Én is egy számomra új stratit próbálok ki, egy ilyen helyzet a legjobb erre! Csak nyerhettek!

Activos demó számlát meg a chaten kb. 1 perc alatt véglegesítik (legalábbis annak, akinek van élese is ott, azt biztos - mégegyszer köszi tradery2015!).

Hozzászólás

En nem akarok palinkakat felajanlani, szep gesztus, de azt meghagyom a voroskeresztnek inkabb egy kicsit tradernek valo dolgot, expertet szeretnek a gyoztesnek.

http://tradercentrum.hu/shop/tc_calendar

Ebbol egy longterm licenszet. Mivel meg erosen konvergal az idei ev legtobb perce az agyamban toltott idohoz, es holnap BuEK tura lesz a Budai-hegysegben, aztan vasarnap darts-donto es a hozza kapcsolodo rendezvenyek, ezert hetfon nevezek, regelek. Addig ugyse kerul senki elonybe
                HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

Ja, es ha barkinek gondja lenne a demoval, akkor regeljetek be a PriorFxnel, ott tuti korlatlan, es ha gond lenne, tudok szolni par illetekesnek. Vagy az LMaXnal, Dukascopynal.
                  Elore bocsajtom, mielott ilyesmi is felmerulne, igen, van par olyan broker, ahol el tudnam azt intezni, hogy a demo szamlakivonatokat manipulaljak. Lehet, mas resztvevok is. Erre pedig semmilyen vedelem sincs. De nyilvanvaloan nem celom ilyesmi alkalmazasa. Az egyik legjobb kezdemenyezesnek ezt a versenyzosdit tartom a forumon, a Tozsdepszicho topic mellett. Ez egy nagyon jo, konnyed, csalasmentes demonstracio lehetne a kezdok fele, akik meg bizonytalanok abban, hogy erdemes ezt a szakmat csinalni. Persze, nem lesz reprezentativ teljesen egy ilyen verseny, de arra kerek mindenkit, hogy akik itt a forumon vagyunk, tegyunk legjobb belatasunk szerint, ahogy elesben is tennenk. Ha valaki tortenetesen minusz 10%-ot csinal, reszemrol akkor is respect lesz, mert resztvett egy kituno kezdemenyezesben!

Ne a verseny megnyerese legyen csak a cel, hanem az, hogy az eles kornyezetet vetitsuk ki a leheto legjobban. Nyilvan, akinek faj a nyilvanossag, ne vegyen reszt ezen, mert alkalmatlan egy ilyen versenyre.

Koszonet chARTist tarsunknak!

A vesztesnek is felajanlok valamit, de azt majd a vegen irom meg.
                  HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

És kérlek ChARtist, be tudod ide tenni még egyszer az összes feltételt, felajánlást, időtartamot, mindent? Megköszönnénk!

Hozzászólás

David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

A vesztesnek is felajanlok valamit, de azt majd a vegen irom meg.
                      Egy Bubor összes videokazettán

Hozzászólás

Elgondolkodtató

Hozzászólás

Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Egy Bubor összes videokazettán
                          Bunkókám nyomassad csak az okosságaidat, ha már USSB-FX és buborfóbiád van neked is, segítek akkor szétoffolni ezt a topikot is!

Itt van a teljesen és ingyenesen elérhető összes szolgáltatása eme díszes társaságnak is, miért nem álltok össze velük?
                          Ja, hogy te a Riskát nyomod, meg a True TL-t? (Őket tisztelem ez nem is nekik szól, hallanád a véleményüket rólad...)

Én még akkor "ingyenesen is segítek" nekik, nektek, mint a hónapok óta mindenkit b@asztató, kioktató trollkirályoknak.
                          Persze ti soha nem akartok semmit eladni. Soha nem akartok oktatni bla-bla-bla... Akit meg érdekel, az "ingyenesség ára", az itt érdeklődhet róla.

http://tradercentrum.hu/shop
                          http://tradercentrum.hu/platformoktatas

Tehát minden kezdőnek azt ajánlom, mostantól ezt a céget, illetve embereket keresse, hiszen MINDEN INGYENES azaz minden, igaz?

De a saját topikjukan is keresheted a szóvivő, megmondom mindenkinek a tutit David-et, a frontembert, biztosan mindenkinek segít, hiszen kb. 30 sztártrader-t hallgatott már végig élőben és bizonyára egyeztetett is velük privátban.
                          B. D. is biztos teljesen ingyen fog mindent leprogramozni bárkinek, de akkor minek is az árlista? Hiszen nem ebből él, miért is gondolná ezt valaki?

Na jó, elég a baromságból, csak ne hülyítsen itt már senki senkit ezzel az ingyenes dumával!

Mindenki okkal van itt, ki magánéleti és magányossági problémákkal küzdve, ki üzleti célból, csak éppen hányingerem van attól a képmutatástól, amit itt jó-páran képviselnek. Ha meg valaki ezt észrevételezi, mint ama kisebbségi csoport, egyből összefognak és jön az össztűz. Én az USSB-t képviselve reklámozni járok ide, csak az a különbség, hogy nem más farkával verjük a csalánt, hanem a maga módján az USSB minden évben meg is támogatja a fórumot. És ti ingyenes Robin Hood-ok, akik piócaként rátelepedtek más topikokra is, ahol van valami élet? Na mindegy, most jöhet a pénzzel könnyű duma...

Tessék akkor itt a nagy INGYENES lehetőség! Éljetek vele és minél többen!

3 ember minden problémátokat megoldja és ingyen! Ha nem, akkor egy kicsit belsz@rt David is a saját pici képébe ugyebár, de hát ez nem számít, igaz?

"Ha kérdésed van, fordulj hozzánk bizalommal!

Általános információkról az info@tradercentrum.hu címen érdeklődhetsz, valamint a +36 20 319 63 58-as telefonszámon. Ha specifikus kérdésed van, akkor:

VPS, programjaink, tanfolyamok, események, brókerek, platformok: david@tradercentrum.hu

Tradermentő szolgáltatásunk, brókerszámlák, platformok: levente@tradercentrum.hu, d.david@tradercentrum.hu

Programozással kapcsolatos kérdések: bajor.david@forexrobotkeszites.hu"

A versenyről is, majd elfelejtettem, hogy ez annak a topikja, amiből gyorsan lett 3 is! Én persze ennél is többre számítottam.
                          Szuper, így is kell! Miért nem nyit mindenki egyet magának, hogy az ő nickje is ott legyen valahol? Úgyis csak ez számít.

Még egyszer azt is elmondom és utoljára, hogy ezt a hitetleneknek nyitottam meg, az is balfácán, aki ezt nem tudja megérteni a nyitó bejegyzésből!

Rólam, az USSB-FX-ről már mindent elmondtatok, előre is, tehát mindenki tudja, hogy ott minden hazugság, semmi nem működik! (Kivéve persze a növekvő számú klubtagokat, akik csatlakoznak folyamatosan.) Ők kértek meg most egyöntetűen, hogy hagyjam már a fenébe ezt az egészet, ezt az időt is velük töltsem inkább. Mostantól ez lesz.

Lesz saját háziversenyünk, ahol én is indulok. Ugye egy épeszű ember sem gondolta azért azt, hogy ezzel a "100%-ban nyitott könyv" kiírással az komolyan foglalkozik, akinek a rendszerében komoly munka és pénz van?

Akik csatlakoznak valahova, akár az USSB-FX-hez (aki többet ad ezen a téren mindenkinél jelenleg - ezért utálnak, és ez öröm, szinte dicséret), akár máshová, azok egy elképzelés mellett teszik le a voksukat. Ez a saját döntésük. De ez már csak sz@rrágás megint részemről is, felesleges, ezerszer elhangzott humbuk.

Az én reklámjaim futnak és fognak is, és mint már mondtam, az ide írogatók közül senki úgy sem fog hozzánk jelentkezni, de máshova sem. Egy percet sem érdemes velük foglalkoznunk. Nem is fogunk. Még szerencse, hogy aki regisztrált, az nem sokat látja a bannereket, okosan van megoldva, de aki csak benéz, és azokból vannak akár ezren is naponta, azok meg tudnak másképpen is látni dolgokat. Ha nem így lenne, bármennyire is megőrjít itt többeket, hiszen számolni mindenki tud, főleg a más zsebében turkálás közben, azok nem csatlakoznának hozzánk. De teszik, növekvő számban és lehetővé teszik azt, hogy az USSB-FX következő 8-10 éve is stabil is növekvő tendenciát mutasson.

Köszönet azoknak ezúton is, akik nekünk adtak bizalmat.

Ezzel a képpel búcsúzom tőletek, a stratégia adott, már csak el kell oda jutni, hogy tudja valaki alkalmazni is
                          Remélem, adtam pár napi muníciót ahhoz, hogy ne hajon ki a fórum, hétfőtől pedig mindenkinek a legjobbakat kívánom a versenyhez!
                          .
                          Csatolt fájlok

Hozzászólás

USSB-FX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ja, hogy te a Riskát nyomod, meg a True TL-t? (Őket tisztelem ez nem is nekik szól, hallanád a véleményüket rólad...)

.
                            Nekem mindketten a barátaim, veled szóba sem állnak. Többek között ők sem.

Nótórius hazudozó vagy.

Javaslat: ne regényt írj ha hozzászólsz hanem próbáld meg összefoglalni a lényeget, miután lejöttél a cuccról...

Versenyen azt ugye tudod ha nem indulsz el itt véged van?

Hozzászólás

[QUOTE=USSB-FX;75454]Bunkókám nyomassad csak az okosságaidat, ha már USSB-FX és buborfóbiád van neked is, segítek akkor szétoffolni ezt a topikot is!

Itt van a teljesen és ingyenesen elérhető összes szolgáltatása eme díszes társaságnak is, miért nem álltok össze velük?

Én még akkor "ingyenesen is segítek" nekik, nektek, mint a hónapok óta mindenkit b@asztató, kioktató trollkirályoknak.
                              Persze ti soha nem akartok semmit eladni.........

Vegyél vissza @ze sürgősen mert ki fogsz sodródni!!
                              Privátod azonnal törlésre kerül.

Hozzászólás

Zoli Tudod, egy dolognak nagyon örülök. Hogy Coloradoban füvezel, és nem itthon szép hazánkban Ilyen emberekre nincs szükség Magyarországon Egyébként, ha gondod van a szövegértéssel, helyesírással, nyugodtan fordulhatsz hozzám, neked INGYEN segítek mindkettőben

Bár feltehetnék két kérdést, de nem várok választ rá.

Miért oltasz másokat? Ha szerinted mások bunkók, miért izgulsz rá? Vehetnél példát másokról, magamat nem említem Én nem trónfolok rád, pedig privátban is hencegtél a millióiddal. A Tradercentrumot nem értem, miért kevered ide, vagy miért kapaszkodsz bele. Mint valami utolsó szalmaszál

Miért jó neked, ha kihal a fórum, ahol reklámozol?

Még sok kérdést feltehetnék, de szerencsére én nem vagyok ideges miattad, ráadásul többször ígérgetted, levegőnek nézel, belső indulataid nem hagynak nyugodni Neked szól az új Star Wars film

Hozzászólás

Working...
                                X