Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Tőzsde Fórum Háziverseny

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Egy kötéslistából NEM LEHET semmit kilopni egy kezdőnek , ez mindössze egy urban legend.
    Pontosan.
    Egy stratit sem lehet "ellopni"... Kell hozzá egy bizonyos fokú tapasztalat, továbbá: Milyen piaci korulmények kozott mukodik, mi a statisztikai elonye, milyen MM-et használ hozzá az ember, hogyan menedzseli a pozíciót, stb...

Itt bukik meg a legtobb tradicionális oktatás, hogy konkrét dolgokat akar átadni a diákoknak, akik erre még nem állnak készen. Másképp látja az oktató pl. 6 évvel, és másképp Pityu bácsi 6 nappal. Olyan típusú képzés, amely piaci gondolkodásmódot/látásmódot szándékozik átadni, sajnos még nincs magyar nyelven.

Hozzászólás

Beneveztem.
      9 fő

Hozzászólás

Na akkor tisztelettel én szeretnék lenni a 10-edik! Nem szeretnék demot nyitni. Nem azért , mert ász vagyok, csak a macera... gondolom bevesztek így is.

Hozzászólás

Végigolvasva az eddigieket : a tömörséggel mindnyájunk idejét megspóroljuk; a helyesírási hibákat kerüljük (ha találtok nálam, azonnal kéretik engem le és megalázni!); a versenyen való indulás kritériumai annyira "felhasználóbarátok", hogy ha a helyi előadók, oktatók, prédikátorok, megmondók stb nem "akarnak/tudnak" nevezni, az = a megfutamodással. MOST meg lehet mutatni, ki a F@SZAGYEREK!!! Bármikor leszek utolsó egy versenyben, mintsem első a pofázásban. Üdvözlettel : Kapitány /Lénárd András/

Hozzászólás

Kapitány eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Végigolvasva az eddigieket : a tömörséggel mindnyájunk idejét megspóroljuk; a helyesírási hibákat kerüljük (ha találtok nálam, azonnal kéretik engem le és megalázni!); a versenyen való indulás kritériumai annyira "felhasználóbarátok", hogy ha a helyi előadók, oktatók, prédikátorok, megmondók stb nem "akarnak/tudnak" nevezni, az = a megfutamodással. MOST meg lehet mutatni, ki a F@SZAGYEREK!!! Bármikor leszek utolsó egy versenyben, mintsem első a pofázásban. Üdvözlettel : Kapitány /Lénárd András/
            Talán lehet, hogy a bankszámlát, brókerszámlát vki magánügyként kezeli. A tőzsdét nem kifejezetten sportként űzi. Esetleg hetekig nem nyit/zár pozíciót. Esetleg nem tőkeáttétellel kereskedik hanem "fizikai" részvénnyekkel. Stb.
            Ezért nem kell @ni.
            (Aki nem tud helyesen írni az nehezen fog, ki bírálja el majd a helyesírást? Verseny? Dislexia?)

Hozzászólás

"Talán lehet, hogy a bankszámlát, brókerszámlát vki magánügyként kezeli." Ok, de az ne is várja el, hogy oktatóként stb hitelesnek feltételezik."Esetleg hetekig nem nyit/zár pozíciót." - ez kizárná, hogy merjen indulni? Kétlem. Nem akartam én lef@szozni senkit, bocsánat érte...kivéve attól, aki alappal vette magára. A dislexiát nem értem itt

Hozzászólás

beneveznék, ha be tudnék lépni az fxpro demo4-es szerverére... tudna vki adni ip címet?

Hozzászólás

Megpróbáltam egy kis reklámot csinálni ennek a kezdeményezésnek, legyen minél több induló.
                  Még nem döntöttem el, hogy nevezek-e, de ahogy látom március végéig ráérek.
                  Demóval nem akarok, éles számlával meg nem hiányzik a teljesítmény kényszer amit ez okoz. Majd még eldöntöm mi legyen. Sok sikert mindenkinek!

Hozzászólás

"Talán lehet, hogy a bankszámlát, brókerszámlát vki magánügyként kezeli." Ok, de az ne is várja el, hogy oktatóként stb hitelesnek feltételezik."Esetleg hetekig nem nyit/zár pozíciót." - ez kizárná, hogy merjen indulni? Kétlem. Nem akartam én lef@szozni senkit, bocsánat érte...kivéve attól, aki alappal vette magára. A dislexiát nem értem itt
                    Örülök András, hogy régi motorosként az indulás mellett döntöttél.
                    A részvétel a fontos nem a győzelem. Bőven elegendő ha a piacot (és magunkat!) le tudjuk győzni.

Hozzászólás

nagyd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      beneveznék, ha be tudnék lépni az fxpro demo4-es szerverére... tudna vki adni ip címet?
                      Az FxPro ügyfélszolgálata még nem fordult meg a fejedben?

Hozzászólás

Nem vettem magamra mert annyira távol van tőlem az oktatás, hogy oktatóval még csak nem is találkoztam sok év alatt.
                        Sztem akinek "kötelező" az indulás az a grafikonos magát oktatónak tituláló daytrade-király. Tízezer élő kötéssel, kedvenc devizapárral, 1:500-as tőkeáttétellel - így hirdette magát az ipse.
                        (Dislexia a helyesírásra vonatkozott )

Hozzászólás

***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Megpróbáltam egy kis reklámot csinálni ennek a kezdeményezésnek, legyen minél több induló.
                          Még nem döntöttem el, hogy nevezek-e, de ahogy látom március végéig ráérek.
                          Demóval nem akarok, éles számlával meg nem hiányzik a teljesítmény kényszer amit ez okoz. Majd még eldöntöm mi legyen. Sok sikert mindenkinek!
                          Van kötésmásolóm, odaadjam? Szóval ez nem akadály Zoli Gyere te is!
                          HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

Üdv Kapitány!

"felhasználóbarátok" --> felhasználóbarátak

"Ok, de az ne is várja el, hogy oktatóként stb hitelesnek feltételezik"

feltételezzék

"kivéve attól, aki alappal vette magára" kivéve attól, aki alapból magára vette.

Nézd, én senkit nem akarok megalázni sehogyan, de szerintem nem a helyesírás határozza meg, hogy ki mekkora trader. Van, hogy gyors gépelés miatt, vagy csak hanyagságból félreüti, ezen kár fennakadni. Egyébként meg a lakhely is befolyásolhatja a nyelvet, tájszólást stb. Lehet ami felétek alappal magára vétel, az felénk teljesen más. Ettől nem lesz hülyébb az ember.

Sok sikert neked és a többi versenyzőnek is.

Hozzászólás

Az ilyen viták teljesen szétvágnák ezt a topicot! (Volt akit figyelmeztettünk, hogy mondatot nagybetűvel kezdünk )

Hozzászólás

MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Az FxPro ügyfélszolgálata még nem fordult meg a fejedben?
                                Nem tűnt fel véletlen, hogy hétvége van H'Ombre?

Hozzászólás

Working...
                                X