Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Tőzsde Fórum Háziverseny

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

nagyd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tűnt fel véletlen, hogy hétvége van H'Ombre?
    Dikmá de sürgős.

Hozzászólás

Talán egy kicsit elhamarkodott minden vélemény még így az elején. Zoli leírta a lényeget.

***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Megpróbáltam egy kis reklámot csinálni ennek a kezdeményezésnek, legyen minél több induló.
      Még nem döntöttem el, hogy nevezek-e, de ahogy látom március végéig ráérek.
      Demóval nem akarok, éles számlával meg nem hiányzik a teljesítmény kényszer amit ez okoz. Majd még eldöntöm mi legyen. Sok sikert mindenkinek!

Hozzászólás

USSB-FX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Talán egy kicsit elhamarkodott minden vélemény még így az elején. Zoli leírta a lényeget.
        mi lenne ha gyorsan beregisztrálnál végre mindenféle kifogások helyett, a demodra tennél egy kötésmásolót, és ide be se néznél
        úgy nem lenne semmi teljesítménykényszer.....
        de egye fene, régi kapcsolatunkra tekintettel Neked kivételesen:
        Te egyedül indulhatsz nálunk demo számlaszámmal.......
        nincs kötéslista, nincs pressure az elveszített 100 usd miatt
        nos?
        Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Megpróbáltam egy kis reklámot csinálni ennek a kezdeményezésnek, legyen minél több induló.
          Én már megtettem. Ellenpontot mutattam, s máris mindenki tudott választani…

Vagy lehet, hogy csak a házi pálesz-díjazás a nyerő? Mit szólnátok némi kecskeméti barackhoz?
          https://penzugyes.wixsite.com/csak-ugyfeleknek

Hozzászólás

MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Az ilyen viták teljesen szétvágnák ezt a topicot! (Volt akit figyelmeztettünk, hogy mondatot nagybetűvel kezdünk )
            Na ebben igazad van! Elnézést mindenkitől, nem akartam nyelvi altopicot kreálni - nem ment át a szarkazmus.

Hozzászólás

Fiuk, ha nem neveztek, nem kell magyarazkodni.
              HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Fiuk, ha nem neveztek, nem kell magyarazkodni.
                Nem magyarázkodás, de bevallom, még nem igazán értem, mi történik a háttérben.

2015 októberében megjelenik egy chArtist nicknév, akiről azt se tudni kicsoda, de talán 4-5. hozzászólásában elkezdett engem (is) kóstolgatni. Egyébként néhány vonásában kísértetiesen hasonlít erlára (jó rendőr – rossz rendőr szitu). Feldobja egy verseny ötletét, és felajánl egy doboz szivart, a szivarozó-factorys erla és baráti köre azonnal rámozdul, nyílik a lehetőség a factoryn, s aki nem ezt támogatja már nem is F@SZAGYEREK.

Nos, megmutattam, hogy tudnék jobbat, életszerűbbet. Erre meg semmi válasz a fórumon, de az ellenérdekű oktatók máris ellenreklámkampányba kezdenek…

Pedig a két dolog nem zárja ki egymást, ha ti beszálltok hozzám, én is beszállok néhány üveg kecskeméti barackkal… Egye fene, bár eddig nem sokat kaptam a fórumtól.

De részemről ezzel a téma lezárva.

Hozzászólás

Üdv moneymentor!
                  Említed, hogy" megmutattam, hogy tudnék jobbat, életszerűbbet. Erre meg semmi válasz a fórumon". Lemaradtam róla, hol tudnék tájékozódni róla? Köszönettel

Hozzászólás

Kapitány eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Üdv moneymentor!
                    Említed, hogy" megmutattam, hogy tudnék jobbat, életszerűbbet. Erre meg semmi válasz a fórumon". Lemaradtam róla, hol tudnék tájékozódni róla? Köszönettel
                    Termelsz neki 1 évig jutalékot éles számlán és ha nyersz kapsz belőle 15%-ot.
                    Nem is értem miért nem tolonganak...

Hozzászólás

moszad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Termelsz neki 1 évig jutalékot éles számlán és ha nyersz kapsz belőle 15%-ot.
                      Nem is értem miért nem tolonganak...
                      Már megint a „dögöljön meg a szomszéd tehene is” effekt…

Számold ki, mennyi jön be 2-3, néhány hónapig kitartó jelentkező mikrolotos kötései után – esetleg egész éves mentorálásért cserébe. Az összesnek egy része meg díj, és a 3 liter pálinka kifőzetése sincs ingyé.

Vagy azt hitted, sokan tolonganak majd a fórumról olyanok, akiknek lotos kötésekkel plusszos a számlaegyenlegük? Azok a Háziversenyben indulnak, nem?

Hozzászólás

moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Már megint a „dögöljön meg a szomszéd tehene is” effekt…
                        Ez baromság, örülök más sikerének ha az eredményei a valóságot tükrözik.

Szívesen látnám a te kötéslistádat is.

Hozzászólás

MoneyMisi, a forexfactoryn pipa volt, nem szivar. Majd visszteszem azt a képet, megnézheted. Ezév aug.11 óta nem dohányzom, de a pipázás iránti szenvedélyem megmaradt, heti 3-4-szer pöfékelek.

ChARTist Tamást 13 éve ismerem, az egyik ember volt, aki miatt kereskedem, nevezhetem öt mentoromnak, barátomnak, söt immár van közös üzleti érdekelktségünk is. Én említettem meg neki ezt a fórumot, hogy olvasson bele, vidám perceket szerzett neki is -elmondása szerint-.

A versenyen nem kötelezö részt venni senkinek, ussb-nek sem, neked sem, senkinek sem. Én átneveztem kockásszilárd versenyére, ott veszek részt, nem a titkos stratim miatt, hanem mert számomra az a vonzó.

Te is lehetsz ****agyerek Misi, még csak csatlakoznod sem kell a versenyhez, elég ha normálisan viselkedsz, a hozzászólásaid konstruktívak s nem keresel ott hibát, ahol nincs. Kicsit finomabb stílussal, kevesebb kötekedéssel bekerülhetsz te is a körbe, ez rajtad múlik, kizárólag rajtad. Nem kötelezö ez sem, mindenki maga dönti el, hogy hol foglal helyet. Nem kötekszem, csak mondom, nekem bejött.
                          Azt vettem észre, hogy ha normálisan odaadom magam a közösségnek, akkor a csapat figyel, s elkezd komolyan venni, nem akarok semmit sem eladni senkinek, nem reklámozok semmit, pedig hidd el, megtehetném, hogy akár az érdekeltségi körömbe tartozó brókercéget, vagyonkezelöt reklámozzam, mégsem teszem, most írok erröl elöször. S többet nem is fogok.
                          Nincs semmi mögöttes szándékom, az ismeröseimet pedig a való világban szerzem, nem itt. Az, hogy itt találkozunk az a véletlen müve, Shortosgyulával pld hamarabb kv-ztam Debrecenben, mint ahogy itt regeltem, Dávidot is hamarabb ismertem meg, Zalánt, KapitányAndrist sem innen ismerem, sem B.StrategonLacit. Szóval peace.

Hozzászólás

moszad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Szívesen látnám a te kötéslistádat is.
                            Én meg a tiédet győztesként év végén. De csak ha te is akarod. Nincs semmi kényszer, vagy erőltetett nyilvánosság: http://forum.tozsde.hu/75479-post214.html

Hozzászólás

erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              A versenyen nem kötelezö részt venni senkinek, ussb-nek sem, neked sem, senkinek sem.
                              Kösz, tisztult a kép. Nem tervezem offolni a topicot.

Hozzászólás

moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Én meg a tiédet győztesként év végén. De csak ha te is akarod. Nincs semmi kényszer, vagy erőltetett nyilvánosság: http://forum.tozsde.hu/75479-post214.html
                                Bár már 2 kötéslistát is betettem ide, ha tudok csinálok egy harmadikat is.
                                Nálad biztos nem fogok indulni, ide se tudok nagyon koncentrálni mert máshol akarok és kell bizonyítanom.

Hozzászólás

Working...
                                X