Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Tőzsde Fórum Háziverseny

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Neveztemm moreee

Hozzászólás

• Remek ez a verseny gyerekek!

Kevésbé mekegősen folytatva pedig még azt szeretném hozzáfűzni, hogy mindenki bajnok aki elindult, eredménytől függetlenül!

Akinek nem titkos, írhatna egy pár szót a stratégiáról úgy nagyvonalakban, hogy el lehessen képzelni hogy mit csinál.

Lenne egy kérdésem is. A Trade List fülnél miért nem látszik mindenkinél a chart és a pip? Ez egyéni beállítás?

Hozzászólás

• Sajnos nem értem rá kereskedni ma, meg úgy néz ki a számlával is gond van, remélhetőleg holnap már oké lesz a dolog. Amúgy van valaki rajtam kívül, aki nem skalpol, mint a gép?

Hozzászólás

• chartspeki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Gratula s.gyula !
          Látom a skalpot preferálod , keményen nyomod , minden elismerésem !
          A saját chartod idője ugyanaz mint a forexfactoryn a poziknál látható idő, vagy van vlmi eltérés ?
          Igyekezni fogok csökkenteni a trédszámot, túl sok pozit zártam korán, ez veszélyes. A skalpolás nem jó ha nincs benne pár nagyobb nyerő.
          http://www.forexfactory.com/verseny#...pe_primary.bar
          Persze kérdés mi a skalpolás? Szeretem a 10 pont körüli/ alatti stoppal indított trédeket és igyekszem kihozni belőle amennyit csak lehet - értelemszerűen nem hagyva visszaengedni egy 20 pontos nyerőt.

Az FF idő az a magyar idő ha jól látom, a metában egy óra+ van.

Most nézem hogy a dow-n még nagyobb vérfürdő volt mint a daxon.

2016 jól bekezdett, nem mondom

Hozzászólás

• falcon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Remek ez a verseny gyerekek!

Akinek nem titkos, írhatna egy pár szót a stratégiáról úgy nagyvonalakban, hogy el lehessen képzelni hogy mit csinál.
            stratégia: adtam magamnak minden chartra mindenféle összefüggések keresése nélkül eldönteni max 1 percet, hogy short vagy long.
            sajnos túl nagy kockázatot vállaltam, a maradék 11re nem jutott elég margarin, pedig isten bizony 1%-al nyomom....így most lehet szépen kiveri mindet sorba
            de ha túléli nagy minusszal, és megtaláltam az abszolut bukót, annak is örülni fogok
            Csatolt fájlok
            Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• Darius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Sajnos nem értem rá kereskedni ma, meg úgy néz ki a számlával is gond van, remélhetőleg holnap már oké lesz a dolog. Amúgy van valaki rajtam kívül, aki nem skalpol, mint a gép?
              Van, én H1-ben tolom (meg is látszik a többiekhez képest ).
              Nem baj, lassú víz partot mos (vagy nem )!

Falcon: neked már leírtam nagyjából mit próbálok ki, ha valakit még érdekel leírom szívesen, hogy én konkrétan mit csinálok, egyáltalán nem titkos, én is csak most ismerkedek vele (csak nem akarom, hogy reklám legyen belőle, mert fizetős a cuccos).

Azt már tudom, hogy én mindenképpen tapasztalódok és az is tiszta, hogy még csak dobogós sem leszek, de jó látni, hogy vannak, akik felvállalják/beválallják a versenyt és nem csak szájkaratéznak. Komolyan mondom ez az első igazán jó dolog itt a fórumon, szerintem minden évben kéne legalább 1 versenyt szervezni!

Már most gratulálok mindenkinek eredménytől függetlenül!

Szerk.: Külön öröm számomra, hogy tényleg mindenki kockázatkezel!

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                stratégia: adtam magamnak minden chartra mindenféle összefüggések keresése nélkül eldönteni max 1 percet, hogy short vagy long.
                sajnos túl nagy kockázatot vállaltam, a maradék 11re nem jutott elég margarin, pedig isten bizony 1%-al nyomom....így most lehet szépen kiveri mindet sorba
                de ha túléli nagy minusszal, és megtaláltam az abszolut bukót, annak is örülni fogok
                Kemény vagy

Hozzászólás

• Holnap felveszek mindenkit, ma nem értem rá, dolgom volt. Kereskedjetek nyugodtan, meg fog jelenni minden tréd, a maiak is.

Hozzászólás

• Koszi, elkuldtem en is.

chARTist: ha beleegyezel, akkor a versenyt koveto Traders Nighton lehetne egy ilyen dijatado dolog Tok jo buli lenne Meg a tobbi versenyzo is eljohetne egy klubestre dumalni, es bemutatnank a versenyt is. Oklevelet csinaltatok szivesen De persze te maradsz a verseny hazigazdaja, fovednoke
                    HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• chARTist eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Holnap felveszek mindenkit, ma nem értem rá, dolgom volt. Kereskedjetek nyugodtan, meg fog jelenni minden tréd, a maiak is.
                      Küldtem az adatokat!
                      Köszipacsi

Hozzászólás

• Sziasztok, jó reggelt!

Elnézést, de tegnap sok dolgom volt, de ma mindenkit felvettem, akit tudtam.
                        Sajnálatos módon a priorfx-et nem szereti a forexfactory, nem fér hozzá a szerverükhöz, hibát dob ki állandóan, így akik oda regeltek....sajnos nem tudom őket felvenni.
                        Pepperstone, lmax, fxpro, active amiket hamar fel tud venni a forexfactory.

FxMisit és Dávidot érinti ez a kellemetlenség, tőlük elnézést kérek és javaslom nekik,hogy más cégnél regisztráljanak, ha tudnak s akarnak.

A díjátadóban benne vagyok természetesen, jó ötlet, persze. Ha a nem Budapesten élő tréderek meg tudják oldani az ideutazást, akkor OK. Ha nem menne a nyertesnek, akkor pedig lehetne egy skype-os hívás, hogy "élőben" fogadja a gratulációkat pld, de ez csak egy hirtelen jött ötlet.

Hozzászólás

• Akkor a tegnapi szakadas ugrott

ActiveTradesnel beregelek, de a ninja-meta kotesmasolo beallitasa miatt kis ido kell meg.

Dijatadora jo a Skype, ha valaki nem tud eljonni. Majd megszervezzuk frankon, de chARTist, neked jo lenne ott lenned, mert te adod at a dijakat
                          HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• Sok sikert és pipet mindenkinek!
                            Friss fórumozóként bár, de regisztráltam a versenyre! Szeretem a versenyeket! Sokat lehet fejlődni

Hozzászólás

• sdaarpad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              hi,
                              jelentkezhetek en is? Csak januar elso vagy inkabb masodik hetetol tudok indulni.
                              Ampfutures + multicharts megfelelo?
                              Szia,
                              hozzánk tudsz vele jönni:
                              http://forum.tozsde.hu/tozsdei-kepze...html#post75391

tuttira kompatibilis vele a rendszer.
                              Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• Na, beregeltem, elküldtem mostmár FxPro-val. Izgis lesz így, ilyen árrések mellett De Activetrades, meg a többi mt4 se jobb.

A három: Ampfutures, PriorFx, FxPro. Kötésmásoló egyelőre kiválóan működik
                                Csatolt fájlok

Hozzászólás

Working...
                                X