Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Tőzsde Fórum Háziverseny

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• shortosgyula
    válaszolt
    Na kérem ez nem demo:

Június kicsit erősre sikeredett

http://www.myfxbook.com/members/shor...system/1666204

Szólj hozzá::

• shortosgyula
    válaszolt
    Lassan indul a
    SCAM.HU

Apropó verseny, ez hogy tetszik?
    Csatolt fájlok

• kockas
    válaszolt
    Traders Night eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos nincs érdeklődés, se visszajelzés. Megpróbáljuk még privátban, ha mást nem, Fx_Insight jöhet, de kicsit későbbre szervezzük.
    Olyan sokára lett a díjátadó, hogy a gyerek időközben eladta a minőségi kannás házipáleszt
    Viszont van még évekkel ezelőttről megmaradt céges logósjólkinézős (nem biztos hogy finom) karácsonyi ajandekkent kapott palinkanak nevezett vmi. Egyszer probalkoztam vele, akkor borzaszto ize volt, de ez mas evjarat. (siman lehet akar jo is, barack)
    Lehet probalkozni vele mint a ciprusiakkal.
    Mivel evek ota csak diszkent funkcional, es mar biztos nem fogom promócios celokra sem osztogatni mivel 20-27 evnyi egyhuzamban/szervezetnél eltöltött munka után ma rugtak ki, ezért bealldoznám minél előbb csak tűnjön a látótérből a ptsba.

• Traders Night
    válaszolt
    Sajnos nincs érdeklődés, se visszajelzés. Megpróbáljuk még privátban, ha mást nem, Fx_Insight jöhet, de kicsit későbbre szervezzük.

• Fx_Insight
    válaszolt
    Sziasztok!

Részünkről készülünk! Számla még él érdekességképpen itt követhetitek:
    https://www.myfxbook.com/members/FX_...pen-rc/1573491

• Traders Night
    válaszolt
    Sziasztok!

Egy június 9.-ei napon, csütörtökön a Traders' Night-on eredményhirdetés lenne. Chartist Tomi, FxInsight-től Szabi, vagy Pisti, shortosgyula, aka Peti, és Dóra Dávidot várnám egy rövid előadásra is, hiszen ti hárman lettetek a dobogósok.

El tudnátok jönni?

• C@maro
    válaszolt
    chARTist eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

A háziversennyel kapcsolatban eddig 2 észrevétel jutott el hozzám.
    Az első az volt, amikor én is elindultam a vége előtt 2 héttel. Egy hét kereskedés után vissza is léptem, mivel ezt valaki "sérelmezte", hogy nem igazságos, ha én is indulok. Aláírom, van benne valami.

A második pedig arra vonatkozik, hogy nem hirdettem eredményt. Igaz, valóban nem írtam le, hogy ki nyert, most ezt pótlom.

A háziverseny eredménye tehát:

1.) FX_INSIGHT
    2.) SHORTOSGYULA
    3.) DORADAVID

Miért? MaxDD/Hozam.

Az eredményhirdetés tehát megtörtént, a díjátadás lehet valamelyik Trader's Night-on, ahogy arról volt is szó még decemberben. Dávidot keresni fogom ezzel kapcsolatban.

Camaro: szia, örülök, hogy érdeklődtél a verseny iránt, de sajnos már véget ért, így várnod kell a következő lehetőségre.
    Kösz az infot. Remélem nem kerüli el figyelmem. Gratulálok a nyerteseknek.

• Kapitány
    válaszolt
    Sziasztok!
    Először is gratulálok a győzteseknek! Én csak az első hónapban tudtam kereskedni, aztán közbe jöttek dolgaim...sajnálom. A végső sorrendbe beleszámított az átlagos kockázati szint? Amíg még nézegettem a verseny állását, ha emlékezetem nem csak, a győzteseknél volt magasabb DD is napon belül. Gondolom akkor csak a nap végi DD értékeket vettétek alapul.
    Indul majd még hasonló verseny? Az eredményhirdetésre a"looserek" közül is mehet bárki?

• Traders Night
    válaszolt
    Sziasztok!

Beszéltem shortosgyulával, előadást nem vállal, viszont szerintem az első három helyezett jöjjön el! No és azok is, akik felajánlották a nyereményeket!

Júniusban lesz a következő TN!

• falcon
    válaszolt
    Gratulálok a győzteseknek! Jó lenne ha tartanának egy előadást a Traders Night-on, azt hiszem sokunkat érdekelne.

• chARTist
    válaszolt
    Sziasztok!

A háziversennyel kapcsolatban eddig 2 észrevétel jutott el hozzám.
    Az első az volt, amikor én is elindultam a vége előtt 2 héttel. Egy hét kereskedés után vissza is léptem, mivel ezt valaki "sérelmezte", hogy nem igazságos, ha én is indulok. Aláírom, van benne valami.

A második pedig arra vonatkozik, hogy nem hirdettem eredményt. Igaz, valóban nem írtam le, hogy ki nyert, most ezt pótlom.

A háziverseny eredménye tehát:

1.) FX_INSIGHT
    2.) SHORTOSGYULA
    3.) DORADAVID

Miért? MaxDD/Hozam.

Az eredményhirdetés tehát megtörtént, a díjátadás lehet valamelyik Trader's Night-on, ahogy arról volt is szó még decemberben. Dávidot keresni fogom ezzel kapcsolatban.

Camaro: szia, örülök, hogy érdeklődtél a verseny iránt, de sajnos már véget ért, így várnod kell a következő lehetőségre.

• nlot
    válaszolt
    Mi az hogy sorry, már épp ideje volt visszajönnöd.

Ezt a képernyőmentést pár perce csináltam, mert még sose láttam egyszerre ilyen sok (182) vendéget a fórumon.
    Ez szerintem nem véletlen egybeesés, valószínűbb hogy ennyire örülünk a visszatérésednek.

Click image for larger version

Name:	182vendég.png
Views:	1
Size:	36,8 KB
ID:	152539

• shortosgyula
    válaszolt
    Tényleg mi a helyzet? Én igyam meg a saját pálinkámat vagy más nyerte?

Muszáj volt újraregelnem, sorry ...

• Kapitány
    válaszolt
    Nem Shortos Gyula nyerte?

• Charma
    válaszolt
    Akkor most ki nyerte?

Working...
X