Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Paranoid home race :)

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Paranoid home race :)

Van ma még kb 20 percem ébresztőig, próbálok rövid lenni, ezért lehet nem lesz túl összeszedett.
    a magam részére már régen terveztem ezt a lépést, bár nem nyilvánosan.
    Több okból, később ki lesz fejtve.
    Ami a lényeg: lesz itten egy "show me the money" típusú nem felvágós "verseny", Megamind jellegű nyilvános kísérlet, vagy nevezzétek aminek akarjátok. Csatlakozó társaknak, ellenfeleknek) azokat várom akiknek nem felel meg a számlaszám és precíz kötéslista mutogatós történet.
    A félreértések elkerülése végett:
    nem szétbarmolni akarom a másikat, és nem is hinném, hogy erre nagyobb érdeklődés lenne, mert a paranoidokon kívül max ugyebár azokra az oktatókra számíthatok, akik úgyse fognak jelentkezni.
    A szabályok, amin nem lehet változtatni:

1. Heti minimum egy db meggyőző fénykép a számla állásáról, utolsó 3 digit elég! (ennyire nem kell meggyőzőnek lennie, de nem bánnám ha nem szimpla screenshot lenne. Kitakaró digitális bizbaszban tudok segíteni.)
    2. Csak éles számla lehet, minimum 100 pénzzel
    3. Induláskor nyilatkozni a trédenkénti/össz kockázat mértékéről
    4. Csak 2015 dec 20 előtti regisztrált nicknév indulhat
    5. időtartam: március vége
    6. nyeremény: ami összejön, részemről ide is van még 2 liter, bár gyanús hogy rám rohad
    további nyeremények talán később, illetve még egy kitétel:
    ha lesz valaki aki végigviszi ezt nyereséggel és auditáltatni is szeretné:
    nem kell kötéslistát mentenie, küldenie, csak élőben megmutatni a következő 3 ember egyikének.
    *****, Tback, és legyen még egye fene Lui de szivesen leanalizálom én is maxddre,
    de nem is muszáj, akkor max megmarad a "pálesz"

a saját privát szabályaim hozzá magam részére:
    1% trédenkénti kockázat, ami itt tíz lesz. Szóval a teljesítményem már ha lesz, el kell osztani a végén 10-el! (gyakorlatilag 3550-el indulok, csak nincs ott. Mit jelent ez? Egy picit mást mint aminek elsőre tűnik. Ha lemegy nullára, akkor nem teszek be újabbat, akkor 2016-ra marad megint a "demo" trédelet no deposit bonuszon. Szóval meghúztam a saját DD-met -10% on.
    Na de mennyi a TP?
    Ha megháromszorozom, felmondok, nem trógerolok tovább és innen is eltűnök a picsába
    Matematikailag ez mennyi?
    Igen 10.000 felett.
    No akkor lets Go, január 4-én indulok, indulunk!

//hq pics: http://imgur.com/WcQ2gAF
    Csatolt fájlok
    Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Éjjeli foto a kenézy traumáról és a komment:

Már a Tankcsapda koncertek sem a régiek
    Csatolt fájlok

Hozzászólás

Az USSB-s topikban van egy levél, amit a Zoli idézetként berakott, arról a trédernek nevezett személytől, aki már évek óta sikertelen. Nos az én volnék. És felmerem vállalni, amit irtam, mert a dolgok úgy alakultak, ahogy. Lenne egy kérésem, hogy a Zolit ne piszkálja senki, mert a magunk módján mind őrültek vagyunk. Akinek nem tetszik, amit Ír, vagy ahogyan Írja, az ne látogassa a topikját. Most pedig a versenyről. Jók a szabályok, és beneveznék, ha lehet. Amint irtam, nem gazdagodtam meg a forex-ből, tehát felőlem biztonságba van a páleszod. Viszont a nyertesnek én is felajánlok 1 lityi kiváló minőségű mézes pálinkát. Nem katyvasz. Van egy ledarált számlám, a sok közül, na azt feltőkésitem 100-ra, és ez lesz a versenyszámlám. Először all-in-ben gondolkodtam, de akkor lehet, hogy egyedül kéne magaddal versenyezned. Tehát akkor legyen kötésenként 10% a rizikó. Legroszabb esetben ez is 10 lehetőség. Ha elfogadod a jelentkezésem, akkor jelezz vissza.
      willow

Hozzászólás

Srácok nem értem miért kell szétrollkodni az elsőnek meghirdetett versenyt...

Akárki is találta ki, jó ötlet. Egyidőben többet elindítani viszont nem az.

Miért féltek a kötések nyilvánossá válásával?

2008 óta kereskedek, az első pár éveben MINDENT alárendelve a tanulásnak és sikeres vagyok.
        Ettől függetlenül itt vagyok a fórumon és beálltam egy demo verseny mögé épp azért mert végre nem a nagyotmondásról, okoskodásról szól hanem arról amiért itt van mindenki.

Ha ez a verseny érdektelenségbe fullad, törlöm magam innen.

Hozzászólás

Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Srácok nem értem miért kell szétrollkodni az elsőnek meghirdetett versenyt...

Akárki is találta ki, jó ötlet. Egyidőben többet elindítani viszont nem az.

Miért féltek a kötések nyilvánossá válásával?

2008 óta kereskedek, az első pár éveben MINDENT alárendelve a tanulásnak és sikeres vagyok.
          Ettől függetlenül itt vagyok a fórumon és beálltam egy demo verseny mögé épp azért mert végre nem a nagyotmondásról, okoskodásról szól hanem arról amiért itt van mindenki.

Ha ez a verseny érdektelenségbe fullad, törlöm magam innen.
          Gyula!!
          Ez most nem arról szól!
          Gondold végig légyszives.
          Ez egy plussz lehetőség, egy új kategória.
          Kifejezetten azoknak (oktatóknak is!) akik úgy érzik tudnak valamit,
          de mégsem akarnak kötéslistát mutatni. A "versenyetekre" én is jelentkeztem. Ugyanúgy a magaménak érzem azt is, és el is fogok rajta indulni két dolog miatt:
          -Én az életben mindig vagyok olyan ****, hogyha igérek vmit azt betartom.
          Hülye voltam, korán jelentkeztem rá, még a kötelező kötéslistás dolog előtt,
          de nem érdekes, majd olyan stratégiával fogom végignyomni (kökeményen az összes szabályt betartva amit nem lehet megfejteni. Nekem ilyenből sajnos nem sok van. Talán 10ből kettő. A maradék nyolcat nem szeretném megmutatni. Nincs ingyenebéd.

Ezért a második indok amiért szeretnék azon is elindulni:
          nem arra fogok ott nálatok hajtani, hogy megnyerjem, hanem az lesz a cél, hogy be tudom e tartani a saját szabályomat a 10 ezer dolláros demo számlán amit elindítok hozzá. (bár még gondolkozom az egyik leharvadtam 100 ra feltőkésítésén hogy ne ezzel cikizzetek).
          Még sose sikerült demo számlát végigvinnem az elképzelés szerint. Most fog!

"
          Gyertek, nem kell félni - fogjátok fel ezt egy edzésnek! Ingyen kereskedhettek gyakorlatilag éles mentális körülmények között."

ez erről szól és ez a fajta másik verseny is.
          Teljesen komolyan fogom venni.
          Talán kötéslista megosztásom is lesz a végén, ha megnyerem vagy minimum dobogó, de nem nyilvánosan! A szintén dobogósokkal privátban. Részemről még azt is hajlandó leszek elmondani, hogyan csináltam.
          Ez egy újfajta know-how business ötlet. Pénzügyi, szellemi + kapcsolati tőke építés. Meglátjuk mi lesz belőlük. (beleértve a másikat is).
          Ha itt sem indul egyetlen oktatócég sem, mert ezzel a szabályrendszerrel szerintem sikerült kihúzni a méregfogukat, akkor én is azt mondom, hogy szart sem érnek egytől egyig.
          Oktatócégek számára még tovább megyek az engedményekben:

Elég ha félidőben (már nyerőben!) árulja el, hogy Ő mint versenyző, a XXX-Y oktatócég (tanítványa is elég) ennek a cégnek a stratégiájával kereskedik.
          Egyetlen kikötés van hozzá. Ezt a végén akkor fogjuk elhinni, ha valaki fórumhitelesnek kikiálltott ezt élőben átnézheti.
          Azt hiszem ez a legalja év végi akciós kedvezmények egyike a részükre hogy bizonyítsanak. Még annyival tudom megtoldani, hogy a "versenyt" részemről időben ki tudom tolni 1 évre is, ha marad a számlámon pénz, mert a saját tizes szorzóm miatt ez azért valljuk be egész kemény menet lesz.
          A teljesítményt nem ez fogja meghatározni, hanem az hogy ki mennyit vállalt és ahhoz képest mennyit tudott belőle betartani.
          Ha pl valaki itt elindul 2%-os vállalással és stabilan meg is nyeri, de volt neki menet közben olyan egyetlen stiklije ami elment neki mínusz akár csak 3%ba is, az ne akarjon a végén privátban velem auditáltatni, mert ki fogom szúrni. Igen, tervezem, hogy ha valaki meg tud verni itt duplán az felőlem kezelheti a maradékot amit erre szántam. (3550-355) egy ésszerű szorzóval, de erre még alszom egyet!! (viszont ha jól sikerül bekezdenem, biztos bejelentem mint mézesmadzag nyereményt
          Milyen high watermarkos % lenne erre korrekt?? (csak elméleti szinten)
          Ez egy befektetőnek ha nincs vele macera akkor nyilván akkor érhet meg 50%os sikerdíjat kifizetni, ha a pénzügyi kezelője 2x jobb nála.....de ezzel van macera, nagyon is sok.......a százalékokat viszont iszonyatosan viszi lejjebb a félelem

Hozzászólás

Benevezek erre is, max két számlán tolom a kötésmásolót Majd írd meg kockás a részleteket, itt vagy spuxon.
            HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

Éjjeli foto a kenézy traumáról és a komment:

Már a Tankcsapda koncertek sem a régiek
              Igen nem a regiek.....mar nem villázok rajtuk...

http://forum.tozsde.hu/kezdoknek/956...html#post57417

(ez most egy burkolt uzenet volt CsukkernekMarcellnek)
              Csatolt fájlok

Hozzászólás

David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Benevezek erre is, max két számlán tolom a kötésmásolót Majd írd meg kockás a részleteket, itt vagy spuxon.
                Nem bonyi.
                Hetente kellene minimum 1db olyan fenykep amin latszodik a szamlaszam utolso 3 szamjegye, es a 3 fő ertek amit alapbol kiir.
                Ide kell kiposztolni.ha maskent nem megy, ragaszd le szigeteloszalaggal a monitoron a brokered nevét es a maradek szamokat. Ha futo kotes is latszodik, annak kulon orulunk, de nem lenyeg. A penzkezeles pedig legyen annyi szazalekos amennyi neked fexik, vagy fekudni fog ha tobb penzed lesz. Tok mindegy, hany szazalek, de elore meg kell hataroznod. Mutass vmi olyat folyamataban amivel felkeltheted egy befekteto erdeklodeset. Nem feltetlen az enyemet, gondolj arra, hogy ezt masok is nezhetik, bar ha minden jol megy, nekem is hamarosan ***** sok penzem lesz
                Ha ez nem szempont (nekem mint versenyzonek nem az), akkor csinald mas okbol vagy se. Regi szamla is johet 100ra tuningolva persze. Az enyemen most pont ennyi volt, a tizes szorzomat es a januar elsejet mar honapokkal ezelott eldontottem, semmi koze a masik versenyhez. Az hogy ilyen ad-hoc jellegu nyilvanos vmi lett belole csak a veletlen egybeesesek eredmenye. (beleolvastam Megamindba, varom ot is
                A vallalasod lehet akarhany szazalek elore bemondva. A vegen ugyis a kozonseg/befekteto fog donteni.....

Hozzászólás

kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Gyula!!

Hülye voltam, korán jelentkeztem rá, még a kötelező kötéslistás dolog előtt,
                  de nem érdekes, majd olyan stratégiával fogom végignyomni (kökeményen az összes szabályt betartva amit nem lehet megfejteni. Nekem ilyenből sajnos nem sok van. Talán 10ből kettő. A maradék nyolcat nem szeretném megmutatni. Nincs ingyenebéd.
                  Ez a visszafejteni dolog egy jó nagy marhaság. Nem emlékszem pontosan mióta foglalkozol kereskedéssel, de én is elhittem ezt a maszlagot amit általában mekkelek oktatók mondtak a kötéslistát firtató kérdésekre. (a másik az volt hogy túl nagy a számla nem akarnak senkit sem megrémíteni vele )

Gondolj csak bele: utólag berajzolsz kötéseket tökéletes helyeken, azt is biztos visszafejti valaki nagyokos pedig nem is létezik...

Nyereséges egy számla? Igen/Nem ha igen tessék reprodukálni.

Ez a verseny ennek a fórumnak az utolsó esélye nálam.

Hozzászólás

Ez a visszafejteni dolog egy jó nagy marhaság. Nem emlékszem pontosan mióta foglalkozol kereskedéssel, de én is elhittem ezt a maszlagot amit általában mekkelek oktatók mondtak a kötéslistát firtató kérdésekre. (a másik az volt hogy túl nagy a számla nem akarnak senkit sem megrémíteni vele )

Gondolj csak bele: utólag berajzolsz kötéseket tökéletes helyeken, azt is biztos visszafejti valaki nagyokos pedig nem is létezik...

Nyereséges egy számla? Igen/Nem ha igen tessék reprodukálni.

Ez a verseny ennek a fórumnak az utolsó esélye nálam.

Visszafejteni lehetseges e vagy sem ez hitvita. Van olyan amit lehet, van amit nem. Az enyemek nagyreszet siman mihelyst produkalok belole par tucat egyformat. En tudnam ezeket es nem azert mert a sajatom. Foleg az idospecifikusokat.
                    Mindegy, ebben a csoportban nem kotelezo a koteslista, max a vegen ajanlott vki "hitelesnek tartott" szemellyel atvizsgaltatni ha lesz mit....
                    A 100 dollaros limitemmel pedig szerintem a tul nagy szamla mutogatasanak problemaja is megoldva.
                    Nyugi, erre se lesz kapás
                    oktatói részről, de Willownak es Davidnek örülök. Egyelőre biztos dobogón állok vele, de nyerni fogok rajta ígyisúgyis. Várunk téged is egy kihervadtfeltuningolt éles szamla heti fenykepeivel, Neked akkor mèg takargatnod sem kell, úgy sokkal egyszerűbb.

Hozzászólás

Rendben, elolvastam a felteteleket. Inditok egy ketezres szamlat.

En viszont a gyoztesnek felajanlok egy TC_DevizaInfo licenszet!

Ennyi jarjon a gyoztesnek! Az adminisztracio hetfore marad, meg az agyamban hesszelek
                      HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

Most akkor

David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Rendben, elolvastam a felteteleket. Inditok egy ketezres szamlat.

En viszont a gyoztesnek felajanlok egy TC_DevizaInfo licenszet!

Ennyi jarjon a gyoztesnek! Az adminisztracio hetfore marad, meg az agyamban hesszelek
                        Most akkor melyik versenyre jelentkezzek, hirtelen van harom is meghirdetve, bar Kockaseggu versenye jobban tetszik.
                        Csak inditok egy szamlat es kesz?

Hozzászólás

Almostakbal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Most akkor melyik versenyre jelentkezzek, hirtelen van harom is meghirdetve, bar Kockaseggu versenye jobban tetszik.
                          Csak inditok egy szamlat es kesz?
                          Nagyjából ennyi.
                          Legyen éles számla (használt is lehet, az enyém is az),
                          100 pénznél nagyobb egyenleg, heti min 1db meggyőző fotó ide beküldve.
                          Készítettem hozzá egy ultragagyi számlaszámtakarót.

http://www.filedropper.com/paranoid

A kék területet megfogva lehet mozgatni, több példányban is indítható.
                          Sztem nem vírusos meg kémprogramos, viszont paranoiásoknak továbbra is javasolt a szigetelőszalag, de egy megfelelően méretetezett broki is alkalmas lehet a kitakarásos célra

Én ezzel a kilencszáznegyvetös végűvel nyomulok.
                          Az aktuális részeredmények hétvégenként lesznek közzétéve.
                          Ha eltünök innen akkor vagy kinullázódott vagy felpörgött 10 ezerre hirtelen ....

Díjaznám ha végre vki, meggyőzően be tudna mutatni egy
                          folyamatában növekvő éles számlát, ami nem úgy néz ki hogy indítok 10 et és a legjobbal majd villantok, a többit meg kukázom.
                          Tudod, mint a régi Axe reklám, 'nekem bizonyíték kell, nem (demo)igéret'.
                          Bárki bizonyítékának örülnék.
                          Jó lenne végre látni, hogy tényleg van esély.
                          Csatolt fájlok

Hozzászólás

Mi van ha a 945 nem a vége számlaszámnak hanem a közepe és van 10 ilyened?

Viccet félretéve lehet én is bedobok egy számlát ide, ne mondjátok hogy a shortosnak csak a pofája nagy meg demohuszár

Hozzászólás

Mi van ha a 945 nem a vége számlaszámnak hanem a közepe és van 10 ilyened?

Viccet félretéve lehet én is bedobok egy számlát ide, ne mondjátok hogy a shortosnak csak a pofája nagy meg demohuszár
                              várjuk!
                              de ha lehet ne péntek délután gyere vele, hogy nézzétek 100 vót hétfőn és már 120nál jár

Hozzászólás

Working...
                              X