Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Paranoid home race :)

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez a közel 25% os teljesítmény nem rossz 1-2 nap alatt.
    én fórumokon azt olvastam, hogy havi 5-10% nál nem lehet többet keresni a tőzsdén.
    Öreg motoros vagy, érzem a szándékos hamiskodást. S ha még hozzáteszem, hogy én mi mindent olvastam már...

Hozzászólás

ez a közel 25% os teljesítmény nem rossz 1-2 nap alatt.
      én fórumokon azt olvastam, hogy havi 5-10% nál nem lehet többet keresni a tőzsdén.
      a 25% meg már a múlté...43 a befutó Gyulánknál

Hozzászólás

"Öreg motoros vagy, érzem a szándékos hamiskodást. S ha még hozzáteszem, hogy én mi mindent olvastam már..."

Hozzászólás

verseny ide, szabályok oda,
          este 11kor nincs STOP!!!
          Csatolt fájlok
          Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

Első hét

Ha lehet légyszi töltsétek fel az aktuális eredményt legkésőbb vasárnap este 8ig. Utána összesítek.
            Én bazira elégedetlen vagyok a számszaki eredménnyel, ezzel kapcsolatban az egész héttel. Talán max veri az 1%-ot, jobb is ha mára abbahagyom.
            Viszont rengeteget tanultam! És olyan meglátásaim lettek amik máskor hónapok alatt születnek meg. Ezért már megérte belekezdeni.
            Remélem senki sem nullázódott, főleg ma. //NFP gigaszivatós volt (nekem nem sok maradt rajta)

//és saját felelősségre nyugodtan lehet még nevezni, 100al se ciki.
            ha valakinek van bennt pozija, nyugodtan hagyja úgy ha meri,
            a lebegő a "verseny" legvégén is hozzá lesz adva, akár akkor sem kell lezárni.
            Csatolt fájlok

Hozzászólás

kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Remélem senki sem nullázódott, főleg ma. //NFP gigaszivatós volt
              szerintem pont, hogy nem volt semmi. ez az 50-60 pipes mozgás nem sok. régen 3* ekkorákat szokott mozogni.
              egyébként láttam az Epic Games ikont. csak nem UT-zol?

Hozzászólás

szerintem pont, hogy nem volt semmi. ez az 50-60 pipes mozgás nem sok. régen 3* ekkorákat szokott mozogni.
                egyébként láttam az Epic Games ikont. csak nem UT-zol?
                ekkora eltérésre amikor 252k-ról előrejeleznek 200-at, és mégis 288k lesz belőle, akkor baromi nagyot szokott ugrani meredeken mint a nyil, visszatérés nélkül.
                Talán a január miatt ilyen gyenge.
                Mindegy, az irány megint jó volt, 10-8x beletrafálok, csak nem kellett volna ráerőltetnem a piramist...
                viszont amit nem értek: már 292k....olyan ez mint egy korrupt szavazatszámlálás....hirtelen találtak még négyezernyi nem földtúrót....

EPIC: nem játszom semmivel. elkezdtem játékot és céges vizuális vackokat fejleszteni, de az UNITY 3D alkalmasabbnak tűnik rá. (ez a "B" mint biztos terv a forex mellé

Hozzászólás

Ha lehet légyszi töltsétek fel az aktuális eredményt legkésőbb vasárnap este 8ig.
                  A héten még nem kereskedtem ezen a számlán. Volt viszont 280 EUR deposit.
                  Csatolt fájlok
                  Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    A héten még nem kereskedtem ezen a számlán. Volt viszont 280 EUR deposit.
                    igen, depokkal simán tudnám én is hozni minden héten a szupersztart,
                    ezért is kellene a végére egy megbízható "auditor" vagy egy longosabb parasztos videofilm
                    (de mindegy, úgyis mindenki magával számol el)

Hozzászólás

EPIC: nem játszom semmivel. elkezdtem játékot és céges vizuális vackokat fejleszteni, de az UNITY 3D alkalmasabbnak tűnik rá. (ez a "B" mint biztos terv a forex mellé
                      ja értem. én is használtam a Unity-t,Unreal-t amatőr szinten.

"ez a "B" mint biztos terv a forex mellé"

jó ötlet.

Hozzászólás

Én a magam részéről meg vagyok elégedve. 15% lezárt profit a számlára vetÍtve, és 5% függő. Nem a pénzösszeggel vagyok elégedett, hanem a százalékkal.
                        Csatolt fájlok
                        willow

Hozzászólás

willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Én a magam részéről meg vagyok elégedve. 15% lezárt profit a számlára vetÍtve, és 5% függő. Nem a pénzösszeggel vagyok elégedett, hanem a százalékkal.
                          Köszi!
                          egy kis nyilvánosság csodákra képes.
                          Gyertek még, lehet csatlakozni, nem kell félni.

Hozzászólás

Nyugodtan veheted az előző képemet alapnak, hozzá se tudtam nyúlni a héten a piachoz kb... szégyen...

Valaki valamit felajánl még?
                            Csatolt fájlok

Hozzászólás

David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Valaki valamit felajánl még?
                              Nem hinném hogy bármilyen átlag felajánlás segítene ennek a népszerűségén.
                              Aki tényleg nyereséges hosszú távon, azt mit érdekli bármi is.
                              Talán ha rábeszélnéd Zolibát ide is egy expert csomagra, akkor tódulnának tömött sorokban
                              Remélem lesz legalább egy vki, aki konzisztensen emelkedően normálisan végig tudja vinni. (talán Kapitany robotja? esélyes rá. kiírjam amonnan az erdményét?)

//ha jön még be eredmény, majd updatelem

Ha esetleg netalán vkinek a háttérben ***** nagy számlája lenne és ezért fogja vissza magát,
                              akkor nyugodtan le lehet takarni a valutatípust is és bekamuzni a forintot
                              Csatolt fájlok

Hozzászólás

Csak hogy lásd, hogy meghallgatásra talált a kérésed

Itt erre a versenyre egy "USSB Forex Multi Expert Advisor" az USSB Forex Consulting felajánlása 247 USD értékben.

Egyetlen kérésünk van cserébe, hogy akkor így is kell szerepelni mindenhol, ezzel a pontos névvel a félreértések elkerülése végett.
                                Ez nem jár az USSB-FX klubtagsággal, csak és kizárólag az expert örökös használatára jogosít, egy időben maximum 2 gépre telepíthetően.

Az USSB Forex Multi Expert Advisor -ról, ami egyelőre nincs kereskedelmi forgalomban, itt lehet egy korábbi bemutatót elérni.
                                Az óta már számos új funkciót is tartalmaz és rövidesen elkészül az új bemutató videója is, akkor azt is közzéteszem természetesen.

Hozzászólás

Working...
                                X