Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

XTB forex verseny 2010

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Valaki mondja már el, hogy hogyan működik ez a csúszó Stop!

Kell egy stop loss árat megadni és utána megadni a csúszó stopot? Vagy nem mindegy mikor és milyen mértékű csúszó stopot adok meg?

Egyszer sikerül, máskor nem. Tiszta agyrém.

Hozzászólás

Elnézést , ha kicsit a buta kérdésért, de mivel abszolút kezdő vagyok a Forexszel kapcsolatban talán nem követek el akkora bűnt, ha inkább kérdezek, nálam okosabbaktól, mintsem veszítsem az igazi forintokat.
      Kipróbáltam a DEMO verziót, amely annak rendje és módja szerint elnyerte a tetszésem, hisz az 1 millió kezdő pénzből sikerült 2őt csinálnom néhány óra alatt. Hogyha majd komolyabban is megismerkedem ezzel a világgal, akkor elgondolkodok azon, hogy esetlegesen pénzt invesztáljak a dologba, az egyetlen problémám azonban, hogy még nem tudom, hogy milyen veszíteni. Úgy értem, hogy nem látom , hogy hol az egészben a rizikó? Egész pontosan arra gondolok, hogy hogyan tudom én elveszteni mondjuk az összes pénzem, hisz - hacsak nem a legmagasabb áron longolunk, vagy a legalacsonyabban shortolunk - úgyis fog előbb utóbb változni az árfolyam, olyan irányba, hogy az nekünk jó legyen. Az más kérdés, hogy mennyi időt kell erre várjak, dehát ha megfelelő a profit, akkor mondhatni végtelen időm van. Persze lehet, hogy rosszul látom, de javítsatok ki, ha nem így van....

Hozzászólás

roberts eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Elnézést , ha kicsit a buta kérdésért, de mivel abszolút kezdő vagyok a Forexszel kapcsolatban talán nem követek el akkora bűnt, ha inkább kérdezek, nálam okosabbaktól, mintsem veszítsem az igazi forintokat.
        Kipróbáltam a DEMO verziót, amely annak rendje és módja szerint elnyerte a tetszésem, hisz az 1 millió kezdő pénzből sikerült 2őt csinálnom néhány óra alatt. Hogyha majd komolyabban is megismerkedem ezzel a világgal, akkor elgondolkodok azon, hogy esetlegesen pénzt invesztáljak a dologba, az egyetlen problémám azonban, hogy még nem tudom, hogy milyen veszíteni. Úgy értem, hogy nem látom , hogy hol az egészben a rizikó? Egész pontosan arra gondolok, hogy hogyan tudom én elveszteni mondjuk az összes pénzem, hisz -
        ahogy megdupláztad az 1 milliót néhány óra alatt,úgy el is veszítheted.Erre találták ki a kockázatkezelést.Te is csak azért nyertél mert gondolom hatalmas méretű pozit vettél fel az 1 millióra vetítve és szerencséd volt.De a demóversenyeknek nincs anyagi vonzata úgyhogy ott mindent lehet.

Hozzászólás

sikerült megfejtenem a csúszó stop-ot. csak akkor működik, ha a vételi árfolyamtól legalább a csúszó stot mértékével eltávolodott az árfolyam. ha tehát 25 pip-et állítok és 1.4100-n adok eladási megbízást az EURUSD-re, akkor csak 1,4075 alatt aktiválódik és kezdi el lefelé húzni a stop szintet.

Hozzászólás

Elég nagy a csönd, pedig javában folyik a verseny! Azt hittem itt fog tobzódni a fél ország.

Hozzászólás

Én már nulláztam a számlám, szóval kiszálltam.

Nem nekem való ez a spekulálás, ahogy a forex sem.

Hozzászólás

Mondjam azt, hogy várható volt?

Hozzászólás

Nem lett meg a laptop sajnos, de azért köszi mindenkinek. A nyertes több mint 4000 embert hívott meg, lol!

Hozzászólás

Hello Mindenkinek!

Bocsanat, ha nem jo helyre irok, de gyorsan regisztraltam, mert iden en is megtudtam, hogy van ez a tozsdeverseny, es elolvasva a szabalyzatot, felmerult bennem egy kerdes. Azt szeretnem megtudni a regebbi jelentkezoktol, hogy mennyi telefonhivast kaptak ezutan a jelentkezesuk utan brokercegektol es barmilyen ezzel a versennyel kapcsolatos cegektol. En is szeretnem kiprobalni magam a tozsde vilagaban, de nem igazan merem megadni a szamomat a rossz tapasztalatok miatt.

Remelem, nem problema, hogy feltettem ezt a kerdest. Ha igen, akkor kerem, toroljek.

Koszonettel

Hozzászólás

Ebe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Hello Mindenkinek!

Bocsanat, ha nem jo helyre irok, de gyorsan regisztraltam, mert iden en is megtudtam, hogy van ez a tozsdeverseny, es elolvasva a szabalyzatot, felmerult bennem egy kerdes. Azt szeretnem megtudni a regebbi jelentkezoktol, hogy mennyi telefonhivast kaptak ezutan a jelentkezesuk utan brokercegektol es barmilyen ezzel a versennyel kapcsolatos cegektol. En is szeretnem kiprobalni magam a tozsde vilagaban, de nem igazan merem megadni a szamomat a rossz tapasztalatok miatt.

Remelem, nem problema, hogy feltettem ezt a kerdest. Ha igen, akkor kerem, toroljek.

Koszonettel
                      Szia!

Engem nem hívtak, de csak próbálnának meg felhívni valami hülyeséggel! Szerintem nyugodtan megadhatod a számodat, de ha valami hamisat adsz meg a rossz tapasztalataid miatt, az se probléma.
                      "Rejtett képességeid jóval nagyobbak, mint azt bárki, bármikor hinni engedte volna neked"

Hozzászólás

engem hívtak egyszer a verseny előtt, hogy mizumizumizu, meg mi a szituuu szitu szitu, de teljesen normálisak voltak és csak megkérdezték sikerült e felkészülni a versenyre... mondtam hogy nem úgyhogy készüljenek a pszichés kártérítésemre....

Hozzászólás

Working...
                        X