Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

XTB forex verseny 2010

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Stockwalker
    új témát indított: XTB forex verseny 2010

XTB forex verseny 2010

Hamarosan (még 8 napig lehet nevezni) indul egy forex demószámlás verseny, nemtom láttátok-e de az RTL-en is reklámozzák. 1 hónapig kell kereskedni a platformjukon 1.000.000 forintos számlával, aki a legtöbbet csinál a végére, az nyer.
    1. Mercedes Benz SLK
    2. Tag Hauer óra
    3. Sony Viao laptop

A legtöbb versenyzőt hívó szintén egy sony viao laptoppal lesz gazdagabb. Arra a címre hajtok, úgyhogy ha érdekel valakit, küldje el a mailcímét és küldök meghívót.
    (remélem nem számít túl "durva" reklámnak, de ha igen, akkor töröld harzol)

• nagyd
    válaszolt
    engem hívtak egyszer a verseny előtt, hogy mizumizumizu, meg mi a szituuu szitu szitu, de teljesen normálisak voltak és csak megkérdezték sikerült e felkészülni a versenyre... mondtam hogy nem úgyhogy készüljenek a pszichés kártérítésemre....

Szólj hozzá::

• RolandPax
    válaszolt
    Ebe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello Mindenkinek!

Bocsanat, ha nem jo helyre irok, de gyorsan regisztraltam, mert iden en is megtudtam, hogy van ez a tozsdeverseny, es elolvasva a szabalyzatot, felmerult bennem egy kerdes. Azt szeretnem megtudni a regebbi jelentkezoktol, hogy mennyi telefonhivast kaptak ezutan a jelentkezesuk utan brokercegektol es barmilyen ezzel a versennyel kapcsolatos cegektol. En is szeretnem kiprobalni magam a tozsde vilagaban, de nem igazan merem megadni a szamomat a rossz tapasztalatok miatt.

Remelem, nem problema, hogy feltettem ezt a kerdest. Ha igen, akkor kerem, toroljek.

Koszonettel
    Szia!

Engem nem hívtak, de csak próbálnának meg felhívni valami hülyeséggel! Szerintem nyugodtan megadhatod a számodat, de ha valami hamisat adsz meg a rossz tapasztalataid miatt, az se probléma.

• Ebe
    válaszolt
    Hello Mindenkinek!

Bocsanat, ha nem jo helyre irok, de gyorsan regisztraltam, mert iden en is megtudtam, hogy van ez a tozsdeverseny, es elolvasva a szabalyzatot, felmerult bennem egy kerdes. Azt szeretnem megtudni a regebbi jelentkezoktol, hogy mennyi telefonhivast kaptak ezutan a jelentkezesuk utan brokercegektol es barmilyen ezzel a versennyel kapcsolatos cegektol. En is szeretnem kiprobalni magam a tozsde vilagaban, de nem igazan merem megadni a szamomat a rossz tapasztalatok miatt.

Remelem, nem problema, hogy feltettem ezt a kerdest. Ha igen, akkor kerem, toroljek.

Koszonettel

• Stockwalker
    válaszolt
    Nem lett meg a laptop sajnos, de azért köszi mindenkinek. A nyertes több mint 4000 embert hívott meg, lol!

• stock
    válaszolt
    Mondjam azt, hogy várható volt?

• Kisbefektető
    válaszolt
    Én már nulláztam a számlám, szóval kiszálltam.

Nem nekem való ez a spekulálás, ahogy a forex sem.

• stock
    válaszolt
    Elég nagy a csönd, pedig javában folyik a verseny! Azt hittem itt fog tobzódni a fél ország.

• Kisbefektető
    válaszolt
    sikerült megfejtenem a csúszó stop-ot. csak akkor működik, ha a vételi árfolyamtól legalább a csúszó stot mértékével eltávolodott az árfolyam. ha tehát 25 pip-et állítok és 1.4100-n adok eladási megbízást az EURUSD-re, akkor csak 1,4075 alatt aktiválódik és kezdi el lefelé húzni a stop szintet.

• Tibit
    válaszolt
    roberts eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elnézést , ha kicsit a buta kérdésért, de mivel abszolút kezdő vagyok a Forexszel kapcsolatban talán nem követek el akkora bűnt, ha inkább kérdezek, nálam okosabbaktól, mintsem veszítsem az igazi forintokat.
    Kipróbáltam a DEMO verziót, amely annak rendje és módja szerint elnyerte a tetszésem, hisz az 1 millió kezdő pénzből sikerült 2őt csinálnom néhány óra alatt. Hogyha majd komolyabban is megismerkedem ezzel a világgal, akkor elgondolkodok azon, hogy esetlegesen pénzt invesztáljak a dologba, az egyetlen problémám azonban, hogy még nem tudom, hogy milyen veszíteni. Úgy értem, hogy nem látom , hogy hol az egészben a rizikó? Egész pontosan arra gondolok, hogy hogyan tudom én elveszteni mondjuk az összes pénzem, hisz -
    ahogy megdupláztad az 1 milliót néhány óra alatt,úgy el is veszítheted.Erre találták ki a kockázatkezelést.Te is csak azért nyertél mert gondolom hatalmas méretű pozit vettél fel az 1 millióra vetítve és szerencséd volt.De a demóversenyeknek nincs anyagi vonzata úgyhogy ott mindent lehet.

• roberts
    válaszolt
    Elnézést , ha kicsit a buta kérdésért, de mivel abszolút kezdő vagyok a Forexszel kapcsolatban talán nem követek el akkora bűnt, ha inkább kérdezek, nálam okosabbaktól, mintsem veszítsem az igazi forintokat.
    Kipróbáltam a DEMO verziót, amely annak rendje és módja szerint elnyerte a tetszésem, hisz az 1 millió kezdő pénzből sikerült 2őt csinálnom néhány óra alatt. Hogyha majd komolyabban is megismerkedem ezzel a világgal, akkor elgondolkodok azon, hogy esetlegesen pénzt invesztáljak a dologba, az egyetlen problémám azonban, hogy még nem tudom, hogy milyen veszíteni. Úgy értem, hogy nem látom , hogy hol az egészben a rizikó? Egész pontosan arra gondolok, hogy hogyan tudom én elveszteni mondjuk az összes pénzem, hisz - hacsak nem a legmagasabb áron longolunk, vagy a legalacsonyabban shortolunk - úgyis fog előbb utóbb változni az árfolyam, olyan irányba, hogy az nekünk jó legyen. Az más kérdés, hogy mennyi időt kell erre várjak, dehát ha megfelelő a profit, akkor mondhatni végtelen időm van. Persze lehet, hogy rosszul látom, de javítsatok ki, ha nem így van....

• Kisbefektető
    válaszolt
    Valaki mondja már el, hogy hogyan működik ez a csúszó Stop!

Kell egy stop loss árat megadni és utána megadni a csúszó stopot? Vagy nem mindegy mikor és milyen mértékű csúszó stopot adok meg?

Egyszer sikerül, máskor nem. Tiszta agyrém.

• Kisbefektető
    válaszolt
    Én ezt nem értem. Azóta zártam azt a tranzakciót és most nyitottam egy újat. Ezúttal ellentéteset.
    Rögtön nyitás után beállítottam a csúszó stop-ot 25 pip-re, de nem történik semmi! Elsőre miért sikerülhetett?

• Kisbefektető
    válaszolt
    butcher eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A kérdés az, hogy milyen termékkel kereskedsz. Mert ha a brókerjutalék nagyobb, mint 15 pip, és a csúszó is 15pip, akkor ezért nem aktiválódott még. Szerintem. De ha más pontosan tudja, akkor javitson ki. kösz.
    EURUSD. Mivel csak érdeklődők és demo, így ez pont megfelelőnek tűnik.

• székely
    válaszolt
    Én is kérek meghivót

Working...
X