Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX Demó Verseny

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

A verseny állása minden hétvégén felkerul a weboldalra!

A verseny elkezdodott de továbbra is lehet Jelentkezni!

Hozzászólás

Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      A verseny állása minden hétvégén felkerul a weboldalra!

A verseny elkezdodott de továbbra is lehet Jelentkezni!
      Azt lehet tudni miért nem online a lista?
      Vagy technikailag hétvégén megy a "takarítás"?(kizárások etc)

Hozzászólás

Ez az IP korlátozás azt jelenti hogy most hazulról bele sem nézhetek? Mert ugye a munkahelyen van időm kereskedni is, de este is jó lenne ellenőrizni. Ez azonban már két különböző IP Még a távoli hozzáférés sem megoldás, mivel a gépem cipelem magammal

Hozzászólás

Sztem hasznalhato mindenhonnan. Arrol van szo, hogy vannak olyan "szolgaltatok", akik par percenkent modositjak az IP-t es ezeket nem engedik.

Hozzászólás

Sajnos épp Németh Zoltán mondta telefonon, hogy nem lehet Nem ismerem ugyan ennek a technikai hátterét (miért nem), de ez így nem valami jó ... sőt egyáltalán nem az...

barabasi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Sztem hasznalhato mindenhonnan. Arrol van szo, hogy vannak olyan "szolgaltatok", akik par percenkent modositjak az IP-t es ezeket nem engedik.

Hozzászólás

Akkor en ertelmeztem maskent

Hozzászólás

A legtöbb ilyen demo-verseny folyamán online követhetjük az aktuális alakulásokat. Pl. Roboforex verseny amikor volt még a többi játékos aktuális, már lezárt ill. nyitott pozícióit is meg lehetett tekinteni.

Nem egészen értem, hogy itt miért nem megoldható ez. Elég büdös ez nekem...

Hozzászólás

A verseny szabályzatából:

A versenyző kizárásra kerül ay FX Demó Versenyből a következő esetekben:

1.A versenyző hamis adatokat adott meg az FX Demó Versenyre való regisztráció közben.
                  2.A versenyző több mint egy FX Demó Verseny számlát nyitott
                  3.Kettő vagy több versenyző használja ugyanazt az IP címet
                  4.A versenyző valamilyen plug-int vagy expert advisort használ ay FX Demó Verseny alatt
                  5.Dinamikus IP cím esetén, amikor az IP cím állandóan megváltozik mialatt az ügyfél az Internethez van csatlakozva, ezzel kizárásra kerül az FX Demó Versenyből, még akkor is ha díjat nyert volna. Azonban fontos megemlítenünk hogy ez nem vonatkozik azon ügyfelekre akiknek az IP címe akkor változik meg ha bontják az Internet kapcsolatot és újra csatlakoznak! Ezen utóbbi ügyfelek nem kerülnek kizárásra a Demó versenyből!

A fentiek alapján a dinamikus IP-cím nem gond. Belépni csak hogy megnézd az állást azt meg teheted barmelyik géprol! A kereskedésnek viszont egy számítógéprol kell folynia!

Hozzászólás

Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    2.A versenyző több mint egy FX Demó Verseny számlát nyitott
                    A múltkor nyitottam egy számlát, ma be akartam lépni és érvénytelen számla üzenet fogadott
                    Most nyitottam egy másikat, azon lehet kereskedni

Érdemes egyáltalán foglalkoznom a dologgal? Nehogy azért legyek kizárva mert 2 számlát nyitottam.

Hozzászólás

Ha a másik számlát nem használod akkor nem lesz semmi gond!
                      A lényeg hogy a versen ideje alatt csak egy Demó számla legyen aktív!

Hozzászólás

A szabályzat lehetővé teszi az eredmények publikálását elviekben?
                        Mi lenne ha mindenki beírna amolyan interaktív formában,ki hogy áll?

Hozzászólás

Nem teljesen értem hogy mit szeretnél!
                          Te akarod kozolni az aktuális állapotodat mindenkivel?

Ezzel az agond hogy mindenki azt írhat amit akar! Az eredmények másodpercek alatt változnak! Csak hétvégén állnak le a dolgok! Így ekkor lesz a verseny állása megtekintheto!

Hozzászólás

ok,rendben,persze,csak egy ötlet volt

Hozzászólás

Ha érdekel, akkor jelenleg 168%-on vagyok. Tegnap az ezüst hozta az elvárt értéket

Hozzászólás

itt 121,mai nap csak sas eddig

Hozzászólás

Working...
                                X