Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX Demó Verseny

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

somafero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    itt 121,mai nap csak sas eddig
    Még várjuk ki a New York-i nyitást London alatt nem sok minden történik eddig a piacokon...

Hozzászólás

vagyis csak plusz 21 szazalekban vagyok pardon, most nezem,szazalekosan irtad

Hozzászólás

somafero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        vagyis csak plusz 21 szazalekban vagyok pardon, most nezem,szazalekosan irtad
        Én plusz 68%-on. Az értéket a kezdőtőkével együtt írtam. Tehát jelenlegi állás/kezdőtőke * 100%

Hozzászólás

Ti mekkora kockázattal kereskedtek? Vagy próba-szerencse alapon megy ha már verseny?

TakeUrPills eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Én plusz 68%-on. Az értéket a kezdőtőkével együtt írtam. Tehát jelenlegi állás/kezdőtőke * 100%

Hozzászólás

Én maxigázon inditottam majdnem,9x8 lotot engedett asszem,2 pippel kiütötteez EU shortomat sajna fordulás előtt,így 92000röl kellett visszamásznom.
            Elnézve más versenyeket pl REFUND FX toltam valameddig ott pl 5000 indulóról nemrég volt hogy valaki 200k felett volt,nem volt neki elég,igaz ment is a levesbe az élről,már akkor is 99,8%DD-je volt 300pontról fordult.
            Szal részemről asszem marad a lassan járj tovább ÉSZ ,oszt meglátjuk,idővel ugyis muszály nagyobb risket bevállalni,azt vagy bejön vagy nem.
            De ez sztem mindenhol így van ilyen játékokban.

Hozzászólás

Enged amennyit akarsz ahogy látom, nem kell többszörösen nyitni...

Mivel ma - az én meglátásom szerint - rettenetesen jól teljesítettem közelebb húznék pár stoppot - de nem lehet Persze akkor indult el a piac mielőtt indultam a gyereket hazahozni, így nullába még be tudtam húzni mindegyiket, szépen fel/le futottak, csak most kellene menedzselni.... és itthon nem nyúlhatok hozzá az IP korlátozás miatt ... (csak azért panaszkodom, hogy hátha meghallják )

Én kb 5 százalékot vállalok be trédenként - persze ez így is nagyon sok, de ha több lenne nagyon elúszhatok. Ezzel a kockázattal 4-8 pozi ha jól kifut elég szép az eredménye. Ha lesz belőle valami akkor jó, ha meg nem akkor kezicsókolom.

Hozzászólás

lehel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                .... és itthon nem nyúlhatok hozzá az IP korlátozás miatt ... (csak azért panaszkodom, hogy hátha meghallják )
                Meghallottuk!
                De csak így tudjuk a csalókat távoltartani!
                Ezzel a te esélyed is novekszik!

Hozzászólás

En szerverlassulas miatt valtoztattam a strategiamon, ami miatt buktam 44k-ra. Azt tornazom most fel, remenyvesztve; de legalabb magam tesztelem (onkontroll, panikhangulat) mielott vhol nyitok eles szamlat.

Hozzászólás

Nyiss egy centes számlát,ott sokkal lelkiismeretesebben tudod helyén kezelni a dolgokat,mint egy demón,mégiscsak éles pénzről van szó.Tök minimális összeg is elég hozzá.

Hozzászólás

Sajnos mikro-szamlat sem kezelnek maskent mint demot, nagyobbat meg meg nem akarok. Ezert fog majd a robotom ga(ra)zdalkodni helyettem, csak meg kell picit csiszolnom, hogy hozza az altalam elvartakat.

Hozzászólás

Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Nem teljesen értem hogy mit szeretnél!
                        Te akarod kozolni az aktuális állapotodat mindenkivel?

Ezzel az agond hogy mindenki azt írhat amit akar! Az eredmények másodpercek alatt változnak! Csak hétvégén állnak le a dolgok! Így ekkor lesz a verseny állása megtekintheto!

Kérhetnék egy linket?
                        Mert sehol sem találom.
                        Köszönöm

Hozzászólás

Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Február 15.-én indul a 30 napos Demó kereskedési versenyünk!
                          Fődíj: 30.000 USD egy ECN számlán vagy azonnali 10.000 USD készpénzben!

http://www.ironfx.com/hu/promotions/fx-demo-contest
                          Egy részeredményt kaphatunk?

Hozzászólás

Cipruson még nincs hétvége

Na de ha holnap sem lesz akkor komolytalan az egész. Nem szeretem az olyan projekteket ahol nincsenek konkrét határidők konkrét teendőkkel kitűzve ...

NextForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Egy részeredményt kaphatunk?

Hozzászólás

lehel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Cipruson még nincs hétvége

Na de ha holnap sem lesz akkor komolytalan az egész. Nem szeretem az olyan projekteket ahol nincsenek konkrét határidők konkrét teendőkkel kitűzve ...

Ha bróker lennék,hétvégén én sem ezzel foglalkoznék,ezt aláírom.
                              Gondolom a scriptet sem most írják hozzá.
                              Esetleg arra tudok gondolni,hogy a honlapszerkesztő madárinfulenzás lett,de ne legyen igazam

Hozzászólás

Verseny részeredmény:

http://www.ironfx.com/en/fx-competition-results

Mielott barki kérdezné, csak a top 10 látszik mivel csak 10 díjat osztunk ki.
                                Sajnos nincs még magyar a listán, de páran kozel állnak! Úgyhogy hajrá!

Hozzászólás

Working...
                                X