Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Skype-os trading room

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Skype-os trading room

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Üdv!

Induló skype-os kereskedő szobába (trading room) várom azok jelentkezését, akik a Forex-en
    - a megélhetésért kereskednek,
    - pár éves éles kereskedés van már a hátuk mögött.

A részvétel ingyenes, de felmérem a jelentkezők tapasztalatát és tudását.

További részletek email-ben: zrtrading@freemail.hu

zrtrading eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv!

Induló skype-os kereskedő szobába (trading room) várom azok jelentkezését, akik a Forex-en
    - a megélhetésért kereskednek,
    - pár éves éles kereskedés van már a hátuk mögött.

A részvétel ingyenes, de felmérem a jelentkezők tapasztalatát és tudását.

További részletek email-ben: zrtrading@freemail.hu
    tyű. izgalmas.

Hozzászólás

Az ötlet nagyon érdekes, és volt is már rá példa.

Mindamellett azok, akik már pár éves kereskedői háttérrel rendelkeznek, és a kereskedésből élnek, nem biztos, hogy izgatottan fognak sorban állni egy új fórumtag előtt, hogy végre valaki felmérje a "jelentkezők tapasztalatát és tudását".

Javaslom írj magadról pár lelkesítő dolgot, hogy miért is lenne jó csatlakozni másoknak.

Mindazonáltal sok sikert kívánok.

Hozzászólás

Akár tanulni is lehet egymástól ilyen közös kereskedéseken, de:

- Inkább azok vágynak rá, akiknek még kell, hogy valaki mutassa az utat, és fogja a kezüket.
        - Különböző szemléletmódú, és más-más stratégiá(ka)t használó kereskedők nem ugyanazt fogják látni a grafikonon.
        - Főleg nem, ha más-más idősíko(ka)t is figyelnek.
        - Sokkal nehezebb a kereskedésre koncentrálni, ha magyarázni, vagy beírásokat is olvasni kell a kereskedés közben, főleg ha az daytrade, vagy scalp.
        - Az eltérő vélemények, akár el is bizonytalaníthatnak a döntéshozás során.

Nem véletlenül magányos szakma ez.
        Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

Sajnos már ezek a skype klubbok is halálra ítéltek, mert ott is mindig akad egy ember aki nem bírja elviselne ha más mást gondol, és akár erőszakkal is letolná a másiknak a torkán a saját, vélt igazát.

Hozzászólás

Én tagja vagyok egy skype csoportnak (most nem arra gondolok, akikről te írtál - ott is ki lehet jönni mindenkivel), ott nincs gond ezzel. Egyenlő tudású, megélhetési traderek, akiknek nincs szüksége kukiméregetésre

Van jó példa is a közösségi munkára, csak annak a feltétele, hogy zárt legyen a klub és az elején ki legyen dobva minden rendbontó.

Az biztos, hogy nem egyszerű és a legtöbb helyen hamar előugrik a Turáni átok, meg a parazita viselkedés, de nem lehetetlen összehozni normális társulatot.

Hozzászólás

Van olyan magyar trading room ahova szerencsétlen kezdők is becsatlakozhatnak és csendben figyelhetik hogy dolgoznak a profik? Ez de jó lenne

Hozzászólás

falcon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Van olyan magyar trading room ahova szerencsétlen kezdők is becsatlakozhatnak és csendben figyelhetik hogy dolgoznak a profik? Ez de jó lenne
                ha nincs csinálunk.

Hozzászólás

jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  ha nincs csinálunk.
                  gogo! :d

Hozzászólás

deimos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    ha nincs csinálunk.
                    gogo! :d
                    De honnan szedünk profikat????

Hozzászólás

Know thyself!

Zooli Trading Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      ehh nem profikat szerzünk hanem profitot, tudod P.R.O.F.I.T.

Hozzászólás

apropó a tegnapi maratoni fight clubon kielemeztünk egy rakat chartot... de nem jöttél, pedig vártunk. birgermeier se jött pedig vártuk.... annyit tudtunk csak csinálni h felnyomtuk az S&P -t 1900 fölé, aztán meguntuk, h nincs ott egy profi se aki megmondja h sortoljuk má le.

Hozzászólás

apropó a tegnapi maratoni fight clubon kielemeztünk egy rakat chartot... de nem jöttél, pedig vártunk. birgermeier se jött pedig vártuk.... annyit tudtunk csak csinálni h felnyomtuk az S&P -t 1900 fölé, aztán meguntuk, h nincs ott egy profi se aki megmondja h sortoljuk má le.
                          Csinálhattad volna egy kicsit profibban, elég ötletszerűnek tűnt.
                          Nekem nem volt világos, hogy magyar idő szerint mikor is fog kezdődni. Úgy számoltam délután 4-kor lesz. Nem regisztráltam, gondoltam majd bejelentkezem a közvetlen linken. 16:10-kor már azt írta vége a webinarnak, és 16:29-kor írsz a fórumra, hogy átköltöztetek valami chat szobába. Ide pedig valami alkalmazást kellett volna telepíteni amihez már nem volt kedvem.
                          Szóval, majd legközelebb. Ha előre tervezhető lesz 1-2 nappal, és érdekes is lesz, felrakom az eseménynaptáramba.

Hozzászólás

Csinálhattad volna egy kicsit profibban, elég ötletszerűnek tűnt.
                            Nekem nem volt világos, hogy magyar idő szerint mikor is fog kezdődni. Úgy számoltam délután 4-kor lesz. Nem regisztráltam, gondoltam majd bejelentkezem a közvetlen linken. 16:10-kor már azt írta vége a webinarnak, és 16:29-kor írsz a fórumra, hogy átköltöztetek valami chat szobába. Ide pedig valami alkalmazást kellett volna telepíteni amihez már nem volt kedvem.
                            Szóval, majd legközelebb. Ha előre tervezhető lesz 1-2 nappal, és érdekes is lesz, felrakom az eseménynaptáramba.
                            ehh. a mi stratégiánk az hogy lesből támadunk a piacra. véletlenszerűen lecsapunk rá majd mire feleszmél már el is tűntünk.

na de komolyra fordítva a szót: nem hiszek abban h bármiféle stabilitást bele kellene vinni a dologba. a lényeg a decentralizáltság és a spontaneitás. kicsit anarchia, kicsit neurális hálózat.

amikor írtam akkor kezdtük kb fél egykor, fél négy után fejeztük be a webianarozást és az eChatban én fél kilencig voltam.
                            Örültem volna ha Te Zooli jössz, mert ugy látom hogy te veszed a legkomolyabban ezt a dolgot itt a forumon. Sokat dolgozol rajta, csak épp nem teljesen értem a trédjeidet. Itt van pl ez a 2014.05.13-as dax videod.. borzasztó bonyolult ahogy megfogod a piacot. De visszanézve a feltöltött videoidat és a tradernight-os előadásodat ugy látom a stilusod/technikád állandóan változik ami lehet egy természetes fejlődés, de lehet útkeresés is.

Szóval remélem tudunk erről beszélni valamikor. Mindenesetre az eChat/39-ben leszek és webinart ott fogunk spontán összeröffenteni, mert itt könnyen OFFTOPIC és troll cimke kerül rám ha olyan dolgot merek berakni ami nem érthető elsőre.

Hozzászólás

na de komolyra fordítva a szót: nem hiszek abban h bármiféle stabilitást bele kellene vinni a dologba. a lényeg a decentralizáltság és a spontaneitás. kicsit anarchia, kicsit neurális hálózat.
                              Így nem lesz a roomnak látogatója.
                              A beszélgetést majd összehozzuk, mert tényleg bonyolult ahogy én próbálok gondolkozni.

Hozzászólás

Working...
                              X