Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Közös kereskedés

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Arról beszéltél hogy vegyen vissza Bill, csak a probléma hogy magunkkal szemben túl elnézőek vagyunk, ha már beszólsz másnak akkor mutass példát és fogadd meg a saját tanácsod, kivéve ha tényleg szükséges mogorvának lenned, mert van aki csak a csúnya szóból ért, de jelen esetben ez nem volt indokolt.
    Ezen a higgadtságon mindig ámulok.

Hozzászólás

allspark eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      oks kifejtem neked, Timothy és a többi pennys milliomos lett tőzsdéből. Miért nem azoktól kérdezed meg, hogy smint akik már milliomosok, van egy csomó pennys milliomos. Én csak követem őket én nem vagyok az. KOmolyan mi a herótos úristenért engem kérdezel...te csináltál 4 milliót a tőzsdén? vagy a többi itt ezen a kicseszett fórumon? vagy én ? NEM. Kérdezd azokat akik igen. Ha műszakis vagy, akkor használd már azt a **** agyadat.
      Na jól van, akkor primkó vagy, ennyi, pedig már kezdtem komolyan venni, amiket írsz.

Ahogy a korábbi beírásaid is tükrözik. Ez a stílus vállalhatatlan, még ha lenne értelme, amit írsz, de most még az se volt A korábbi leoltósodnak több volt, komolyan, de ennek nulla szakmai értelme volt, de előtte azért állítottál dolgokat, mit miért.

Azért valami konzisztensebb, szakmaibb választ vártam, de nem baj, ha újabb öt évet kellene rá várni

Nem is értem, miért nem voltál sikeres a tőzsdén

Ha meg troll vagy, mehetsz kockásseggűhöz továbbképzésre

De, akarok segíteni, és ez most őszinte, olvasd el e három könyvet:
      Eckhart Tolle: Új Föld
      Brian Tracy: Phoenix seminarium
      Alexander Oakwood: Hogyan mondjunk nemet, és mikor?

Sok sikert az életben!

Hozzászólás

Bocs, ha nem lettem volna egyértelmű: nem te, hanem a stílusod primkó.

Hozzászólás

David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Bocs, ha nem lettem volna egyértelmű: nem te, hanem a stílusod primkó.
          Hogy is szokták mondani?
          "A stílus maga az ember."

Hozzászólás

Safe

Kedves "Safe" !

Ahogy elnézem elég sok olyan üzenetet kapott, ami talán elvette a kedvét az egésztől.
            Ha mégsem, és maradt még egy kis bizodalom, a téma iránt, akkor volna egy elképzelésem.
            Ha küld egy E-mail címet, privát üzenetként, szívesen elküldöm a részleteket.
            Üdvözlettel
            Közösen.

Hozzászólás

Kedves "Safe" !

Ahogy elnézem elég sok olyan üzenetet kapott, ami talán elvette a kedvét az egésztől.
              Ha mégsem, és maradt még egy kis bizodalom, a téma iránt, akkor volna egy elképzelésem.
              Ha küld egy E-mail címet, privát üzenetként, szívesen elküldöm a részleteket.
              Üdvözlettel
              Közösen.

Hozzászólás

allspark eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                használd már azt a **** agyadat.
                Baszódj meg Gabi!

Hozzászólás

Working...
                X