Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Sikeres,vagy nem sikeres trade képek haladóknak,magyarázat nélkül!

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Sikeres,vagy nem sikeres trade képek haladóknak,magyarázat nélkül!

Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com
    Sziasztok!
    Azért hoztam létre a haladók számára ezt a témát,hogy aki gondolja,ide posztolhatja a képeket egy egy sikeres,vagy nem sikeres kereskedéséről,magyarázat nélkül!
    Természetesen magyarázatot is fűzhetsz hozzá ha akarsz,megköszönjük!
    Viszont megkérem az admint,hogy nem a címhez illő piszkálódásokat,nem szigorúan szakmai kritikákat,személyeskedéseket,trollkodásokat automatikusan törölje ki,illetve jelezzük is!
    Köszönöm!

Kis munka

Akkor felteszem ide a képet,amit elcsesztem a másik topicban,immár nyilakkal.
    Csatolt fájlok

Hozzászólás

akárki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Akkor felteszem ide a képet,amit elcsesztem a másik topicban,immár nyilakkal.
      Ha valaki észrevesz valamit,mondhatja nyugodtan!

Hozzászólás

akárki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ha valaki észrevesz valamit,mondhatja nyugodtan!
        Technikai részletek nem érdekelnek, csak a pszicho.

Gyanúsan atombiztos stratégiád lehet.

De ha így van, és van ott az a március 30-án hétvégi ellenirányú GAP-ba belecsúszott kötés, akkor kérdezem:
        Nem viszketett ott és akkor a tenyered, hogy rátegyél még egy lapáttal egy Esztereset?
        Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Technikai részletek nem érdekelnek, csak a pszicho.

Gyanúsan atombiztos stratégiád lehet.

De ha így van, és van ott az a március 30-án hétvégi ellenirányú GAP-ba belecsúszott kötés, akkor kérdezem:
          Nem viszketett ott és akkor a tenyered, hogy rátegyél még egy lapáttal egy Esztereset?
          Ez egy nem várt,de nagyon jó kérdés!
          Tökéletesen igazad van,ott volt lehetőség.
          Azért nem kötöttem rá,mert pontosan meghatározott szinten kellett volna este (elérnie) zárnia/nyitnia az árnak,de épp nem ment el odáig.A kockázatot kezelni kellett,így erről lecsúsztam.

Hozzászólás

Demo számla, stop nélküli pozikkal ha jól látom.

Hozzászólás

shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Demo számla, stop nélküli pozikkal ha jól látom.
              Nem jól látod,de jöhetnek ide stop nélküli képek is nyugodtan,és demo számla képek is 0.01-lotokkal!Itt senki sem fog túrkálni a pénztárcákban!

Hozzászólás

Mivel rajzoltatod a kötéseket?

Az én iPad készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

Hozzászólás

Azt akartam csak hogy észrevegyétek,hogy a szintek.A szinteken folyt a kereskedés,ugyanúgy mint a másik topicban.Csak más idősík.
                  Semmi rejtvényt nem adtam fel,vagy valami titkot a képpel.
                  Találjuk meg a szinteket,és ismerjük meg jól a devizapárt,amit tradelünk.
                  A szintek minden szinten működnek!

Hozzászólás

Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

A számlatörténetből ráhúzod a chartra.

Hozzászólás

akárki barátom szeretnélek figyelmeztetni, nehogy valami gond legyen a háttérben, vagy vírusod legyen a gépen, ilyesmi... Én nem használok még mt5-öst, de nálam mt5 alatt azok a nyilacskák bármilyen zoommal és bármilyen időhorizonton nézve mindig és tökéletesen hajszál pontosan a gyertyák közepén állnak.. Szerintem járj utána, mert valami nagyon nem stimmelhet. Az még csak-csak, hogy a gyertyák bal felére van mind pozicionálva, de hogy egyik csúnyán kilóg a többihez képest? Kockás légyszi nézd már meg neked jó szemed van az ilyesmihez.

Hozzászólás

Billnek is jó a szeme, ő is megnézhetné...

Hozzászólás

Etna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          akárki barátom szeretnélek figyelmeztetni, nehogy valami gond legyen a háttérben, vagy vírusod legyen a gépen, ilyesmi... Én nem használok még mt5-öst, de nálam mt5 alatt azok a nyilacskák bármilyen zoommal és bármilyen időhorizonton nézve mindig és tökéletesen hajszál pontosan a gyertyák közepén állnak.. Szerintem járj utána, mert valami nagyon nem stimmelhet. Az még csak-csak, hogy a gyertyák bal felére van mind pozicionálva, de hogy egyik csúnyán kilóg a többihez képest? Kockás légyszi nézd már meg neked jó szemed van az ilyesmihez.
                          Képeket ha lehet,vagy megy a törlés!

Hozzászólás

Etna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Billnek is jó a szeme, ő is megnézhetné...
                            Meg kell kérni hogy húzza rá ismét a chartra, ne váltson idősíkot és úgy tegye ki ide a fotót ismét...

Hozzászólás

Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Ezek a kötések előre ki lettek téve kötés után a másik topicban is még akkor.
                              Nem újak.Ráhúztam az egérrel,de állítólag vírusos.Nem tudom,én nem értek hozzá ennyire!

Hozzászólás

Working...
                              X