Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Sikeres,vagy nem sikeres trade képek haladóknak,magyarázat nélkül!

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A ****t se erdekli, hogy mennyit keresett Elliott... a lenyeg, hogy TE mennyit keresel. Vagy inkabb az, hogy en mennyit keresek, az en szempontombol ez a lenyeg, meg az sem, hogy TE mennyit keresel...
    Akkor feljegyezhetjük, hogy kimondtad a tutit? Megalith is utalt már rá, hogy egyáltalán nem számít, ki milyen mintát kereskedik, vagy miben hisz, és hány % a forex vesztők aránya, egy számít, hogy amiben te látsz fantáziát, azzal pénzt keress. Pont. Innen viszont értelmetlen a "te így látod, de nagyon ráfaragsz hamarosan" című történet nemde?

Hozzászólás

• A mai nap legjobb párosa.

Amióta Kockás robotvonalait használom, még a piac is jobban észre veszi azokat a szinteket.

Amúgy nálam a mai sorsoláson a GBP a nyerő longra, amint azt írtam is.

A legszarabb momentumú az AUD, tehát adja magát a GBPAUD long.
      Most húztam kb +1R-be.
      Nyitás a mai nyitó fölött, buy limittel.
      Kis visszarántás után mehetne tovább az egekbe.

Click image for larger version

Name:	gbpaudm15long.JPG
Views:	1
Size:	146,3 KB
ID:	158686

Hozzászólás

• Andrisdiak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Akkor feljegyezhetjük, hogy kimondtad a tutit? Megalith is utalt már rá, hogy egyáltalán nem számít, ki milyen mintát kereskedik, vagy miben hisz, és hány % a forex vesztők aránya, egy számít, hogy amiben te látsz fantáziát, azzal pénzt keress. Pont. Innen viszont értelmetlen a "te így látod, de nagyon ráfaragsz hamarosan" című történet nemde?
        Matek szakon vagyok diak Andris? Mert latom nagyon megy neked a reductio ad absurdum, de sajnos csak az "absurdum" resz az ami nekem atjon a mondandodbol...

Szerintem, tapasztalatom alapjan kimondva, nagyon is szamit, hogy milyen minta alapjan kereskedsz... elszorakozhatsz kicsit, par evet, az S/R vilagban, aztan par evet a harmonikus kornyezetben, majd par evet a skalpolasi tehnikakban, de majd csak rajossz a vegen, hogy a strukturak megertese nelkul mindez elpocsekolt ido... es akkor majd megtanulod a strukturakat es a pofad leszakad utana, fejedet vered a falba majd, hogy minek csesztel el annyi idot a sok bullshittel ami manapsag a piacon strategiakent kaphato...

Hozzászólás

Matek szakon vagyok diak Andris? Mert latom nagyon megy neked a reductio ad absurdum, de sajnos csak az "absurdum" resz az ami nekem atjon a mondandodbol...

Szerintem, tapasztalatom alapjan kimondva, nagyon is szamit, hogy milyen minta alapjan kereskedsz... elszorakozhatsz kicsit, par evet, az S/R vilagban, aztan par evet a harmonikus kornyezetben, majd par evet a skalpolasi tehnikakban, de majd csak rajossz a vegen, hogy a strukturak megertese nelkul mindez elpocsekolt ido... es akkor majd megtanulod a strukturakat es a pofad leszakad utana, fejedet vered a falba majd, hogy minek csesztel el annyi idot a sok bullshittel ami manapsag a piacon strategiakent kaphato...
          Ki ne mond a bűvös szót, a szent kelyhet mindenkinek magának kell megtalálni

Hozzászólás

• Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Amióta Kockás robotvonalait használom, még a piac is jobban észre veszi azokat a szinteket.

Amúgy nálam a mai sorsoláson a GBP a nyerő longra, amint azt írtam is.

A legszarabb momentumú az AUD, tehát adja magát a GBPAUD long.
            Most húztam kb +1R-be.
            Nyitás a mai nyitó fölött, buy limittel.
            Kis visszarántás után mehetne tovább az egekbe.

[ATTACH]11618[/ATTACH]
            Ugynaz mint a GC, de az is csak szarozik ma. Be kéne vezetni, hogy ha eltaláljuk, hogy mikor áll az árfolyam, azon is lehessen pénzt keresni.

Hozzászólás

• Rewand eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ki ne mond a bűvös szót, a szent kelyhet mindenkinek magának kell megtalálni
              Mint latod, meg veletlenul sem mondtam ki... az az aminek a nevet nem mondjuk ki, de tudjuk, hogy ott van, senki nem latta, de mindenki hallott rola... a "precious"...

Hozzászólás

Elég kevés még a tapasztalatom ez tény. Viszont ha példaként kellene felhozni, a Spartanon volt nyertes? Végig csináltad, de más nyert, vagy más jobban bírta. Ez kb. ugyanaz, hogy vért izzadtál a SR-el, más meg milliomos belőle. Pedig sokáig szenvedtél vele. Mint a Spartannal.

Hozzászólás

Ugynaz mint a GC, de az is csak szarozik ma. Be kéne vezetni, hogy ha eltaláljuk, hogy mikor áll az árfolyam, azon is lehessen pénzt keresni.
                  Azon is lehet penzt keresni... irjal ki egy opciot

Hozzászólás

Ezt már bevezették.
                    Úgy hívják hogy opció kiírás.

Hozzászólás

• Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ezt már bevezették.
                      Úgy hívják hogy opció kiírás.
                      Egy újabb kehely amit ezennel megismerhet

Hozzászólás

• Andrisdiak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Elég kevés még a tapasztalatom ez tény. Viszont ha példaként kellene felhozni, a Spartanon volt nyertes? Végig csináltad, de más nyert, vagy más jobban bírta. Ez kb. ugyanaz, hogy vért izzadtál a SR-el, más meg milliomos belőle. Pedig sokáig szenvedtél vele. Mint a Spartannal.
                        Aki milliomos az S/R-bol, az nem tisztan S/R-t tredel, hanem biztos, hogy strukturakat is ismer, maskepp nincs ahogy... (de mutass nekem egy valakit aki milliomos az S/R-bol, amugy)... most megint ramszakad itt az eg, hogy ilyeneket allitok, ugyhogy ezt most itt abba is hagyom... beszeljunk inkabb a Spartanrol

Jo megkozelites a Spartannal parhuzamot keresni, mert igy konnyebb lesz megertened a lenyeget: a mostani versenyemen nem az volt a lenyeg, hogy nyerjek, hanem, hogy celba erjek... mert az sem a legkonnyebb mint a kereskedesben is, nem az a cel, hogy igazad legyen, hanem, hogy penzt keress.

Hozzászólás

• EQ, egyébként ez a bajom, nem mondhatod, hogy rövidlátó vagyok. Hamar elhal a longod, biztos vagyok benne.
                          Csatolt fájlok

Hozzászólás

EQ, egyébként ez a bajom, nem mondhatod, hogy rövidlátó vagyok. Hamar elhal a longod, biztos vagyok benne.
                            A chartodrol nem latom, hogy miert lennel biztos benne... magyarazd meg.

Szerintem a short van elhaloban, nezd a divergenciat (ha mar ennyire leegyszerusitjuk a dolgokat), nezd a PA-t, nezd azt, hogy minden LH es LL kozott a tavolsag csokken, stb. ... es akkor meg nem is beszeltunk a strukturakrol...

Click image for larger version

Name:	EG div.png
Views:	1
Size:	193,7 KB
ID:	158688

Hozzászólás

A chartodrol nem latom, hogy miert lennel biztos benne... magyarazd meg.

Szerintem a short van elhaloban, nezd a divergenciat (ha mar ennyire leegyszerusitjuk a dolgokat), nezd a PA-t, nezd azt, hogy minden LH es LL kozott a tavolsag csokken, stb. ... es akkor meg nem is beszeltunk a strukturakrol...

[ATTACH]11620[/ATTACH]
                              Nem tudom jobban elmagyarázni, ott van a képen minden, azt hittem tudod. A szent grálról nem beszélhetek, már így is eleget fecsegtem

Hozzászólás

• Sikeres,vagy nem sikeres trade képek haladóknak,magyarázat nélkül!

Mesélne valaki ezekről a struktúrákról vagy valami oktató anyagot, könyvet, címet kérhetek amerre el tudnék indulni?
                                EQ-tól kapott kettő EW könyvet kiolvastam kétszer, de még mindig nem tiszta a kép teljesen...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hozzászólás

Working...
                                X