Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Sikeres,vagy nem sikeres trade képek haladóknak,magyarázat nélkül!

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Na végre valaki pöccentett ezen egyet.
    Csatolt fájlok

Hozzászólás

• equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      A chartodrol nem latom, hogy miert lennel biztos benne... magyarazd meg.

Szerintem a short van elhaloban, nezd a divergenciat (ha mar ennyire leegyszerusitjuk a dolgokat), nezd a PA-t, nezd azt, hogy minden LH es LL kozott a tavolsag csokken, stb. ... es akkor meg nem is beszeltunk a strukturakrol...

[ATTACH]11620[/ATTACH]
      Ezen nehogy már össze vesszetek!

Most ugye lefelé megy, tehát remélem hogy Rewandnak lesz igaza, ugyanis én shortban vagyok +-ban.

Ezt követően ha esetleg felfelé fog menni, akkor 100% hogy longban leszek és akkor nagyon, nagyon bízom benne Mr. Nostradamus hogy Neked lesz igazad és a longon is tudok némi zsetont keresni.

Szóval nem az a lényeg hogy Nekem legyen igazam, hanem hogy Nektek és Én pénzt keressek.

Hozzászólás

• Rewand eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nem tudom jobban elmagyarázni, ott van a képen minden, azt hittem tudod. A szent grálról nem beszélhetek, már így is eleget fecsegtem
        a PA-t szoktad nezni, nem?

Nezd a korrektiv strukturakat downtrendben (kek) es uptrendben (rozsaszin)... mit latsz? Ez az ezerpontos kerdes...

Click image for larger version

Name:	Screen Shot 10-31-2017 at 2.33 PM.jpg
Views:	1
Size:	232,1 KB
ID:	158689

Na, mindket monitoromat megosztottam... veletlenul... de mar lusta vagyok korrigalni. A jobb felolit nezd.

Hozzászólás

Na végre valaki pöccentett ezen egyet.
          Ez "pöccentett.
          Szar volt és szar is maradt...
          Jó ez így.

Name:	cadnews.JPG
Size:	12,6 KB
ID:	158691

.

Hozzászólás

Aki milliomos az S/R-bol, az nem tisztan S/R-t tredel, hanem biztos, hogy strukturakat is ismer, maskepp nincs ahogy... (de mutass nekem egy valakit aki milliomos az S/R-bol, amugy)... most megint ramszakad itt az eg, hogy ilyeneket allitok, ugyhogy ezt most itt abba is hagyom... beszeljunk inkabb a Spartanrol

Jo megkozelites a Spartannal parhuzamot keresni, mert igy konnyebb lesz megertened a lenyeget: a mostani versenyemen nem az volt a lenyeg, hogy nyerjek, hanem, hogy celba erjek... mert az sem a legkonnyebb mint a kereskedesben is, nem az a cel, hogy igazad legyen, hanem, hogy penzt keress.
            Ebben igazad lehet, de nem is állítottam ilyent. Aki sok éve kereskedik, annak már szerintem tudat alatt is összeáll egy rendszer, és lehet életében nem huzott fel 2 fibót, de látja, hogy feléig visszaesett. Viszont nem csak Elliott van, mint struktúra, ha megnézed rengeteg rendszert bele lehet látni a mozgásba, gyertyákba.

És újra kimondod a lényeget, engedd feljönni, szakadjon fel, mint egy hurutos váladék "nem az a lényeg, hogy igazad legyen hanem hogy pénzt keress". Ennyi. Ezt lehet SR-el vagy akármivel, vagy Rewand féle titkon titkolt fenék nélküli kehellyel.

Hozzászólás

a PA-t szoktad nezni, nem?

Nezd a korrektiv strukturakat downtrendben (kek) es uptrendben (rozsaszin)... mit latsz? Ez az ezerpontos kerdes...

[ATTACH]11621[/ATTACH]

Na, mindket monitoromat megosztottam... veletlenul... de mar lusta vagyok korrigalni. A jobb felolit nezd.
              Nem tudom, fingom sincs, azt sem tudom, ki volt az az Elliot. Én csak azt látom, hogy ma még biztosan lemegyünk az elhagyott 88-ig és utána lemegyünk az 50-es szinthez is (azt nem tudom, hogy ma-e, de valószínű).
              Na jó, kérdés formájában lecsippentek egy darabot az én szent grálomból...
              Melyik szint az érdekesebb, a 88-as vagy a 87.50-es? A chart elmondja a választ.

Hozzászólás

• Zartam fel pozi EJ longot, a masik felet BE-be tettem es hagyom menni 127%-ig... szembetuno a divergencia amit latok, nem tetszik.

Hozzászólás

• Belenézett ez is a trade plan-embe és elszégyellte magát
                  Csatolt fájlok

Hozzászólás

Zartam fel pozi EJ longot, a masik felet BE-be tettem es hagyom menni 127%-ig... szembetuno a divergencia amit latok, nem tetszik.
                    Igen, ezt jól elkaptad, gratulálok, de nagy jövője nincs a párnak long oldalról, nézd meg a dailyt.

Hozzászólás

Igen, ezt jól elkaptad, gratulálok, de nagy jövője nincs a párnak long oldalról, nézd meg a dailyt.
                      EJ 1:4 daytrade, before - after

Name:	EJ 3m.png
Views:	2
Size:	155,9 KB
ID:	158693 Click image for larger version

Name:	EJ 3m_TP.jpg
Size:	195,5 KB
ID:	158694

EURGBP long BE lett... ezt azt jelenti, hogy lennebbrol kell majd probalkozzak meg egyszer.

Hozzászólás

Nem tudom, fingom sincs, azt sem tudom, ki volt az az Elliot. Én csak azt látom, hogy ma még biztosan lemegyünk az elhagyott 88-ig és utána lemegyünk az 50-es szinthez is (azt nem tudom, hogy ma-e, de valószínű).
                        Na jó, kérdés formájában lecsippentek egy darabot az én szent grálomból...
                        Melyik szint az érdekesebb, a 88-as vagy a 87.50-es? A chart elmondja a választ.
                        A 87.50 komoly tamaszpont... de mit csinaljunk vele? visszapattan, vagy attori es majd ellenallas lesz belole?

Hozzászólás

A 87.50 komoly tamaszpont... de mit csinaljunk vele? visszapattan, vagy attori es majd ellenallas lesz belole?
                          De miért komoly támaszpont? Mi történik ott, mi fog ott történni?

Hozzászólás

De miért komoly támaszpont? Mi történik ott, mi fog ott történni?
                            Ha' de fogalmam sincs, csak odahuztam egy vizszintes vonalat, oszt eszrevettem, hogy arrol sokszor pattant le meg fel az arfolyam, ergo = S/R szint.

Name:	EG SR.jpg
Size:	212,1 KB
ID:	158695

Es most az fog tortenni, 100% biztosra veve, hogy:

a. el sem eri azt az ar es felfele megyunk
                            b. eleri es atmegy rajta lefele
                            c. pont rola pattan vissza felfele

1000 pontos kerdes: hogyan jatszod meg?

Hozzászólás

Ha' de fogalmam sincs, csak odahuztam egy vizszintes vonalat, oszt eszrevettem, hogy arrol sokszor pattant le meg fel az arfolyam, ergo = S/R szint.

[ATTACH]11627[/ATTACH]

Es most az fog tortenni, 100% biztosra veve, hogy:

a. el sem eri azt az ar es felfele megyunk
                              b. eleri es atmegy rajta lefele
                              c. pont rola pattan vissza felfele

1000 pontos kerdes: hogyan jatszod meg?
                              Az első és legfontosabb kérdés az, hogy mi történik ott velünk, tréderekkel? És mi történik a azokkal, akik a trédjeink másik oldalán állnak? Akik mindent látnak... nem véletlenül megy majd az ár oda.

Hozzászólás

EURGBP long BE lett... ezt azt jelenti, hogy lennebbrol kell majd probalkozzak meg egyszer.
                                Probálkoztál volna inkább a shorttal (mivel lefelé megy), jobban jártál volna, mintsem hogy azon vitatkoztok hogy 87.50 vagy 88.00 -ig megy le...

Egyébként pedig 0.83000-ig fog zuhanni, ez tutttttiiiii!!!

Hozzászólás

Working...
                                X