Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Sikeres,vagy nem sikeres trade képek haladóknak,magyarázat nélkül!

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Rewand eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az első és legfontosabb kérdés az, hogy mi történik ott velünk, tréderekkel? És mi történik a azokkal, akik a trédjeink másik oldalán állnak? Akik mindent látnak... nem véletlenül megy majd az ár oda.
    A tredjeink masik oldalan nagyjabol a market maker brokereink allnak... tudod, Admiral Markets, Plus500, neha a Dukas stb... ugyhogy ilyen pontokban, ahol a trederek nagy tobbsege nyit es zar az S/R szint miatt, az tortenik, hogy a mm brokerek aznap pezsgot bontanak... az a nap sem telt el hiaba nekik

Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Probálkoztál volna inkább a shorttal (mivel lefelé megy), jobban jártál volna, mintsem hogy azon vitatkoztok hogy 87.50 vagy 88.00 -ig megy le...

Egyébként pedig 0.83000-ig fog zuhanni, ez tutttttiiiii!!!
    Ja... ha' most mar igy, visszanezetbol, tenyleg jobb lett volna... de ne aggodj, hamarosan allok vissza longba

Hozzászólás

• Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Probálkoztál volna inkább a shorttal (mivel lefelé megy), jobban jártál volna, mintsem hogy azon vitatkoztok hogy 87.50 vagy 88.00 -ig megy le...

Igen, tuti!

Amugy az a 20 pipis UJLong is bejött

Ezt meg jólátomhogyjólátom pont a közepébe EJ
      Csatolt fájlok

Hozzászólás

Es csak, hogy ne feledkezzunk meg a dolgokrol... szerintem is lemegyunk, nem 0.83-ig, hanem 0.81-ig... de az majd odebb lesz, egyelore meg van egy rovid felfele, hogy befejezzuk az impulziv C hullamot a korrektiv 2-ik hullamban a C hullamban...

En shortban vagyok ezen mar nagyon reg ota, a csucstol, feltettem az elemzest amikor bealltam... es tartom egeszen 0.81-ig. De az nem gatol meg, hogy hedgeljek es igy is szakitsak a piacbol C hullamoknyi pipet = $$$-t

Click image for larger version

Name:	EG lsetup.jpg
Views:	1
Size:	204,6 KB
ID:	158697

Hozzászólás

• equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          A tredjeink masik oldalan nagyjabol a market maker brokereink allnak... tudod, Admiral Markets, Plus500, neha a Dukas stb... ugyhogy ilyen pontokban, ahol a trederek nagy tobbsege nyit es zar az S/R szint miatt, az tortenik, hogy a mm brokerek aznap pezsgot bontanak... az a nap sem telt el hiaba nekik

Ja... ha' most mar igy, visszanezetbol, tenyleg jobb lett volna... de ne aggodj, hamarosan allok vissza longba
          Nézetem szerint erről van szó, az ár nem arra megy, hanem oda van terelve, ahol az MM pezsgőt bonthat. (Hú, megállt egy fekete autó a ház előtt, most mennem kell!)

Én is longba állok, megnézem a mai napi mélypont alját és visszatesztjét, utána döntök. De rengeteg belépési pont lesz később, szóval nem kell sietni vele.

Hozzászólás

Nézetem szerint erről van szó, az ár nem arra megy, hanem oda van terelve, ahol az MM pezsgőt bonthat.

Én is longba állok, megnézem a mai napi mélypont alját és visszatesztjét, utána döntök.
            Szerintem meg csak az MM broker hasznalja nagyon jol ki a helyzetet, mert statisztikai alapon eszrevette, hogy sokan buknak kisebbet-nagyobbat (olykor teljeset) az S/R-nek kepzelt szinteknel... mivel az osszes MM brokernek + retail trader-nek (beleertve a hedge fundokat is) osszesitve nincs akkora erejuk, hogy a forex piacot iranyitva vezessek.

Hozzászólás

Nem figyelsz eléggé...
              Nincs semmiféle visszanézet.
              Ezt írtam délelőtt:

Name:	egshort.JPG
Size:	47,2 KB
ID:	158698

Hozzászólás

Nem figyelsz eléggé...
                Nincs semmiféle visszanézet.
                Ezt írtam délelőtt:

[ATTACH]11630[/ATTACH]
                Nem nem, ne erts felre, ez nem kritika volt... csak annyit mondtam, hogy igy visszanezetbol mar nekem is tiszta, hogy inkabb shortban lettem volna... de igy mindig konnyebb...

Hozzászólás

Szerintem meg csak az MM broker hasznalja nagyon jol ki a helyzetet, mert statisztikai alapon eszrevette, hogy sokan buknak kisebbet-nagyobbat (olykor teljeset) az S/R-nek kepzelt szinteknel... mivel az osszes MM brokernek + retail trader-nek (beleertve a hedge fundokat is) osszesitve nincs akkora erejuk, hogy a forex piacot iranyitva vezessek.
                  Így mondják, de nem hiszek benne. Nagyon csúnya dolgok vannak a chartokon, pl a mostani GU ármozgás. Posztoltam a chartot korábban, a holy grail egy darabja. Nem először látom és nem is utoljára.

Hozzászólás

Így mondják, de nem hiszek benne. Nagyon csúnya dolgok vannak a chartokon, pl a mostani GU ármozgás. Posztoltam a chartot korábban, a holy grail egy darabja. Nem először látom és nem is utoljára.
                    Miert csunya a GU mozgas? Szerintem szuper szep... szebben nem is csinalhatna az a strukturat amit napokkal ezelott feltettem... ez egy olyan szep C hullam amibol nem sok akad...

Elorevetitesi szempontbol meg szerintem meg tudom hatarozni nagy biztonsaggal, hogy BOE rate hike nem lesz... habar az elorejelzesek azt mondjak... ez lesz az "oka" a zuhanasnak csutortokon

Hozzászólás

Miert csunya a GU mozgas? Szerintem szuper szep... szebben nem is csinalhatna az a strukturat amit napokkal ezelott feltettem... ez egy olyan szep C hullam amibol nem sok akad...

Elorevetitesi szempontbol meg szerintem meg tudom hatarozni nagy biztonsaggal, hogy BOE rate hike nem lesz... habar az elorejelzesek azt mondjak... ez lesz az "oka" a zuhanasnak csutortokon
                      Ok, maradjunk abban, hogy nekem is szép, így szeretem ahogy van

Hozzászólás

• Van amikor egyszeruen erzek valamit... vagy meg tobb is ennel... mindenkeppen megegyszer megbirkozok az EG longgal... meg egy alj = meg tobb divergencia... egyik ugy megugrik majd, hogy mar nem fogsz fogast kapni rajta, csak nezed hogyan szall el, nelkuled...

Name:	EG lsetup.jpg
Size:	203,1 KB
ID:	158699 Click image for larger version

Name:	Chart_EUR_GBP_1 Min_snapshot.png
Size:	31,3 KB
ID:	158700

pont a kis ABC-nek a C csucsket longoltam meg... mar BE-be is tettem es innen hejho Silver...

Hozzászólás

• Nem volt ennél egyszerűbb pár? Pl. a GBP párok? Mármint longban.
                          Mondjuk így vagyok az NU-val, amin lehet, hogy várnom kellene az esti hírekig, de azért már most ütöm, nehogy lemaradjak. Asszem ki is ütöm mindjárt a pozikat, nem sok értelme van nekik, max egy minilotot ha érdemes lenne benthagyni. Úgyis északra megyünk. Egyébként régebbi képet tettem fel, nem tudom mi történt, lényeg, hogy közben már zártam is és csak 0,15-tel vagyok bent.
                          Csatolt fájlok

Hozzászólás

Nem volt ennél egyszerűbb pár? Pl. a GBP párok? Mármint longban.
                            Mondjuk így vagyok az NU-val, amin lehet, hogy várnom kellene az esti hírekig, de azért már most ütöm, nehogy lemaradjak. Asszem ki is ütöm mindjárt a pozikat, nem sok értelme van nekik, max egy minilotot ha érdemes lenne benthagyni. Úgyis északra megyünk. Egyébként régebbi képet tettem fel, nem tudom mi történt, lényeg, hogy közben már zártam is és csak 0,15-tel vagyok bent.
                            Volt egyszerubb, de arrol lemaradtam... nekem csak ez maradt mara... de meghozza az eredmenyet, meglatod... kivett megint BE-ben, de most, az utolso impulzus 127%-anal beszalltam megint...

Hozzászólás

Volt egyszerubb, de arrol lemaradtam... nekem csak ez maradt mara... de meghozza az eredmenyet, meglatod... kivett megint BE-ben, de most, az utolso impulzus 127%-anal beszalltam megint...
                              Az igazi mulatság 50 körül lesz, ezt most még nem is láttuk, csak a csordogálást. H4-en jövünk lefele, ennek megint pain and suffering lesz a vége, így van kitalálva. Nyiss inkább egy NU longot, azon legalább ma túlleszel
                              A EG-n meg egész héten csak a szívás lesz.

Hozzászólás

Az igazi mulatság 50 körül lesz, ezt most még nem is láttuk, csak a csordogálást. H4-en jövünk lefele, ennek megint pain and suffering lesz a vége, így van kitalálva. Nyiss inkább egy NU longot, azon legalább ma túlleszel
                                A EG-n meg egész héten csak a szívás lesz.
                                NU-t elvbol nem longolok most, meg tehnikai elemzesbol...

Meglatod az EG-t, hogy milyen szepen megadja a bazi longot... turelem.

Hozzászólás

Working...
                                X