Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Sikeres,vagy nem sikeres trade képek haladóknak,magyarázat nélkül!

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Rossz helyre tettem az sl-t, ujra bekotottem 0.6-tal, tp 29.
    Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Rewand eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Rossz helyre tettem az sl-t, ujra bekotottem 0.6-tal, tp 29.
      Egyebkent ez a trade plane, kikoveztem sell limittel es sell stoppal.
      Csatolt fájlok

Hozzászólás

• AJ shortocska.
        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Lezártam most a GU-t, nem akarok shortot nyitni, mert nem akarok vele éjszakázni. Ráadásul itt van az AJ is, maradok most ennél, nem tudok egyszerre több párra figyelni, ráadásul elbaltáztam a napom pénzkereséssel, most állhatok neki dolgozni...
          Kikattintom ezt, ha fölé megy az utolsó csúcsnak és ott is marad.
          Csatolt fájlok

Hozzászólás

• És a GU-t ráadásul be is néztem, bár tudom, hogy miért.. jó, hogy nem nyitottam shortot a long(om) végén

Hozzászólás

• Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Mindennek megvan a maga ideje.5 nap munka, 2 nap

Ha majd ezt Te is megérted, akkor változni fog a világ a Te világodban is.

lesír jó néhány dolog.

Annyit viszont kiemelnék hogy a VAGY szónak itt semmi keresni valója!

HA ezt bővebben kell magyaráznom, akkor tényleg baj van.
              Pláne hogy e topic besorolása: HALADÓ SZEKCIÓ !!!
              Viselkedjünk úgy, mintha tényleg az lenne.
              Ami a hétvége időbeosztását illeti: kinek a pap, kinek a papné, kinek a paplan…

De azért örülök, hogy sok főállású tévedhetetlen bölcs anonymus gyűlt össze itt egy helyen, és majd munkaidőben beugorhatok egy kis jóindulatú jótanácsért, ha az én kis világomban értetlenül néznék ki a fejemből…

És igen, órákig küzdöttem az ÉS vagy VAGY problematikájával is…

Szóval belátom, ami lesír: nagy baj van. Ha ez a haladó szekció...
              http://moneymentor.5mp.eu

Hozzászólás

És a GU-t ráadásul be is néztem, bár tudom, hogy miért.. jó, hogy nem nyitottam shortot a long(om) végén
                Mondtam, hogy helyetted hagytam volna BE-ben es menjen az utjara... most mar kicsit banom, hogy nem tettem meg a reggel... meg mindig nem alltam bele, tudja fene, nem ugy ereztem, hogy be kellene. ha nem lesz szep flag setupom, akkor kihagyom es majd a shortot akasztom meg hosszabb tavon, az kell nekem igazan.

Hozzászólás

• equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Mondtam, hogy helyetted hagytam volna BE-ben es menjen az utjara... most mar kicsit banom, hogy nem tettem meg a reggel... meg mindig nem alltam bele, tudja fene, nem ugy ereztem, hogy be kellene. ha nem lesz szep flag setupom, akkor kihagyom es majd a shortot akasztom meg hosszabb tavon, az kell nekem igazan.
                  Mondom, benéztem, hagyhattam volna, de minden mozog állandóan és tudom, hogy merre megy az ár bármely pár esetén, nem kell azon bosszankodnom, ha valamit nem fogok meg. Látod, ezt is ütöm rendesen

Egyébként lassan vége a mozgásnak, shortba állhatsz a következő 20 pipes impulzus után. Ha már ránéztem, én beleállok, 1.3080-ig, aztán vége a shortnak is.
                  Csatolt fájlok

Hozzászólás

Mondom, benéztem, hagyhattam volna, de minden mozog állandóan és tudom, hogy merre megy az ár bármely pár esetén, nem kell azon bosszankodnom, ha valamit nem fogok meg. Látod, ezt is ütöm rendesen

Egyébként lassan vége a mozgásnak, shortba állhatsz a következő 20 pipes impulzus után. Ha már ránéztem, én beleállok, 1.3080-ig, aztán vége a shortnak is.
                    En nem tudok price action alapon tredelni, mint te... itt elonyod van. Addig amig nem kapok egy jelet, nincs hogy bealljak, velemenyem szerint, kisebb TF-en a short itt counter trend trade, igy az nem erdekel, az elvarhato mozgas oly kicsi, hogy mire felocsudnek, hogy mi a szitu, ki is vag a BE ami elegge frusztralo kis TF-en...

Basszus, az AJ-n mintha high frequency tradeles folytatnal...

Hozzászólás

En nem tudok price action alapon tredelni, mint te... itt elonyod van. Addig amig nem kapok egy jelet, nincs hogy bealljak, velemenyem szerint, kisebb TF-en a short itt counter trend trade, igy az nem erdekel, az elvarhato mozgas oly kicsi, hogy mire felocsudnek, hogy mi a szitu, ki is vag a BE ami elegge frusztralo kis TF-en...

Basszus, az AJ-n mintha high frequency tradeles folytatnal...
                      A GU-n az majdnem 90 pipes mozgás lesz.. viszont lehet, hogy nem vinném végig, mert rossz időintervallumra esik. Lehet, hogy inkább ez is csak 50 pipre lesz jó.

Hozzászólás

Vigyazz azert az AJ-vel, velemenyem szerint, idealis esetben (amikor regular flat-eket latok elore) ez igy kellene mozogjon es azt nem koszonod meg... nezd nagyon a PA-t, ahogy szoktad es mikor ellened fordul, tudod mit kell csinalj...

Click image for larger version

Name:	Screen Shot 11-6-2017 at 8.13 PM.jpg
Views:	1
Size:	198,1 KB
ID:	158749

Hozzászólás

Vigyazz azert az AJ-vel, velemenyem szerint, idealis esetben (amikor regular flat-eket latok elore) ez igy kellene mozogjon es azt nem koszonod meg... nezd nagyon a PA-t, ahogy szoktad es mikor ellened fordul, tudod mit kell csinalj...

[ATTACH]11683[/ATTACH]
                          Biztos nem, mindjárt bezuhan. Vagy szöszöl még kicsit ugyanitt és utána zuhan be, de feljebb már nem megy, az biztos.

Hozzászólás

Biztos nem, mindjárt bezuhan. Vagy szöszöl még kicsit ugyanitt és utána zuhan be, de feljebb már nem megy, az biztos.
                            Ez most meg fog rangatni teged kicsit, csak birjad szusszal... mert 4 impulzus kovetkezik egymas utan negy kulonbozo TF-nek megfeleloen... mikor azt hiszed elindult egy iranyba, onnan visszafordul es igy tovabb... en ezt latom ezen, es az is lehet, hogy meg is tredelem, hiszen 4 C hullamot elkapni egymasutan az nagy dolog...

Jo, hogy felhivtad ra a figyelmem, koszi! vigyazz vele, mert epp, hogy ki fogja szedni a SL-odat es onnan lefordul majd, nez a chartot:

Click image for larger version

Name:	gLT4HICf.png
Views:	1
Size:	113,5 KB
ID:	158750

Hozzászólás

Ez most meg fog rangatni teged kicsit, csak birjad szusszal... mert 4 impulzus kovetkezik egymas utan negy kulonbozo TF-nek megfeleloen... mikor azt hiszed elindult egy iranyba, onnan visszafordul es igy tovabb... en ezt latom ezen, es az is lehet, hogy meg is tredelem, hiszen 4 C hullamot elkapni egymasutan az nagy dolog...

Jo, hogy felhivtad ra a figyelmem, koszi! vigyazz vele, mert epp, hogy ki fogja szedni a SL-odat es onnan lefordul majd, nez a chartot:

[ATTACH]11684[/ATTACH]
                              Ezt már megrajzolták korábban, muszáj lemennie. Nem azért rajzolgatnak, hogy utána ne arra vigyék az árat, amit előre elterveztek. A stoppom szűkebb, mint ami a képen van és az összes pozimon van stop.

Hozzászólás

• Ja, ezt akartam még feltenni.
                                Csatolt fájlok

Hozzászólás

Working...
                                X