Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Sikeres,vagy nem sikeres trade képek haladóknak,magyarázat nélkül!

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    shortot szerettél volna írni csak elgépelted
    Nem irtam el, longolni fogom.

Hozzászólás

• moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Szóval belátom, ami lesír: nagy baj van. Ha ez a haladó szekció...
      Te, moneymentor, tenyleg nagy baj van itt hallod-e... tudod miert? Mert a 10 eves lanyom tehnikai elemzesi modszere is jobb a tiednel amit bemutattal a GU-n a minap... bizonyitek is van az allitasra:

Click image for larger version

Name:	IMG_20171107_101740.jpg
Views:	1
Size:	196,2 KB
ID:	158762

Hozzászólás

• Eleg pontos volt az elorejelzes eddig? AUDJPY... Megvan a masodik elorejelzett impulzus is... johet a harmadik felfele, most, hogy mar mindenki meg van gyozodve, hogy megint lefele az irany... ... es milyen szep a struktura amit csinalt... gyonoruseg. Mondja valaki azt, hogy a piac random...

Click image for larger version

Name:	AUDJPY.png
Views:	1
Size:	116,6 KB
ID:	158763

Hozzászólás

• equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Te, moneymentor, tenyleg nagy baj van itt hallod-e... tudod miert? Mert a 10 eves lanyom tehnikai elemzesi modszere is jobb a tiednel amit bemutattal a GU-n a minap... bizonyitek is van az allitasra:

[ATTACH]11696[/ATTACH]
          1. Ügyes gyerek. Biztos a tied?
          2. Bár kísértetiesen hasonlít a rajz azokhoz, amiket itt posztolsz. No akkor vagy ő elemez helyetted (magyarul több esze van, mint neked), vagy egyszerűen te rajzolgatsz ilyesmiket a mamahotel kisszobájában, hogy kitehesd a falra és büszkélkedhess vele egy másik ország fórumán (messziről jött ember-effektus).
          3. Komolyan tetszett a rajz az 1632. hozzászólásban. Többet ért, mint az eddigi összes szófosásod. ABCD, ABCD, ABCD (én így hívom, és használom is célárazáshoz). Ez lenne akkora technikai tudás, hogy le kell, hogy pisilje a bokáját tőle mindenki, aki nem munkanélküli tradertanonc (mint Tback és a többi haverod)?

(na, gumicsont bedobva, lehet rágódni)
          http://moneymentor.5mp.eu

Hozzászólás

Eleg pontos volt az elorejelzes eddig? AUDJPY... Megvan a masodik elorejelzett impulzus is... johet a harmadik felfele, most, hogy mar mindenki meg van gyozodve, hogy megint lefele az irany... ... es milyen szep a struktura amit csinalt... gyonoruseg. Mondja valaki azt, hogy a piac random...

[ATTACH]11697[/ATTACH]
            Akkor én vagyok a ''mindenki''
            Csatolt fájlok

Hozzászólás

Eleg pontos volt az elorejelzes eddig? AUDJPY... Megvan a masodik elorejelzett impulzus is... johet a harmadik felfele, most, hogy mar mindenki meg van gyozodve, hogy megint lefele az irany... ... es milyen szep a struktura amit csinalt... gyonoruseg. Mondja valaki azt, hogy a piac random...

[ATTACH]11697[/ATTACH]
              Ugyanazt láttuk, csak nálam az a fenti mozgás nem volt képben, a reggeli shortomat már zártam, mást ütök
              Csatolt fájlok

Hozzászólás

• UC shortra várom, adok még ehhez mindjárt, keveslem a várható hasznot
                Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Ez meg ma próbára tette a türelmemet.
                  Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Rewand eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ez meg ma próbára tette a türelmemet.
                    Ez nagyon jo trade-nek tunik. Ha tudod tartani 1.33-ig, pezsgot is nyithatsz...

Hozzászólás

• Egy kis DAX short skalp +BE-be... ezt visszavárom 13560-ra.
                      Csatolt fájlok

Hozzászólás

1. Ügyes gyerek. Biztos a tied?
                        2. Bár kísértetiesen hasonlít a rajz azokhoz, amiket itt posztolsz. No akkor vagy ő elemez helyetted (magyarul több esze van, mint neked), vagy egyszerűen te rajzolgatsz ilyesmiket a mamahotel kisszobájában, hogy kitehesd a falra és büszkélkedhess vele egy másik ország fórumán (messziről jött ember-effektus).
                        3. Komolyan tetszett a rajz az 1632. hozzászólásban. Többet ért, mint az eddigi összes szófosásod. ABCD, ABCD, ABCD (én így hívom, és használom is célárazáshoz). Ez lenne akkora technikai tudás, hogy le kell, hogy pisilje a bokáját tőle mindenki, aki nem munkanélküli tradertanonc (mint Tback és a többi haverod)?

(na, gumicsont bedobva, lehet rágódni)
                        1. Biztos.

2. En inkabb egy kombinaciojat hasznalnam a szavaidnak: o elemez helyettem, hogy kitehessem es buszkelkedhessek vele egy masik orszag foruman... De, utoljara mikor megneztem a weboldal cimet TOZSDE forumot lattam, nem pedig egy masik orszag forumat... lehet, hogy tevedek, de a kereskedes hatarokon tul mutat, nem? Hiszen meg te sem lehetsz annyira nyakas nagymagyar, hogy csak a HUF/pengo parost nyomjad ezerrel...

3. Igen, ez lenne az a tehnikai tudas ami Neked foldonkivulikent kellene hasson... ha lenne csepp eszed atlatni a lenyeget ...de a minap a GU-t aztan jol megcelaraztad ABCDABCD modszerrel, te szaki... tudod, celja/targetje minden trade-nek van, ha jo ha rossz alapokon nyitodott, tehat a celarazasban meg az is lehet, hogy mester vagy...

En tenyleg csak a javadat akarom: neked a kereskedesben nincs mit keress... ezzel a szemelyisegeddel (foleg a helyes helyzetfelismeres hianya) tul sokra amugysem fogod vinni... de ettol meg lehetsz mentor... tudod, aki tudja csinalja, aki nem az tanitja alapon

Hozzászólás

En tenyleg csak a javadat akarom: neked a kereskedesben nincs mit keress...
                          Szerintem meg neked kellene pénzügyek helyett visszatérni a zenéléshez. Biztos vannak még felétek falusi lakodalmak, ahol keverheted a 3+2 retrodiszkót.
                          http://moneymentor.5mp.eu

Hozzászólás

Ez nagyon jo trade-nek tunik. Ha tudod tartani 1.33-ig, pezsgot is nyithatsz...
                            Ezt tartom, mert oda megy, ráadásul eléggé egyenesen.

Hozzászólás

Szerintem meg neked kellene pénzügyek helyett visszatérni a zenéléshez. Biztos vannak még felétek falusi lakodalmak, ahol keverheted a 3+2 retrodiszkót.
                              A szep ebben a dologban tudod mi? Hogy nem is allsz annyira messze az igazsagtol... mert, veled valoszinuleg ellentetben, en, addig a pillanatig amig megengedhettem magamnak, hogy kereskedhessek, megjartam lentrol felfele az utamon minden lehetseges szintet... ugyhogy ujat nem tudsz te nekem mondani/mutatni... es mikor elertem erre a szintre amin vagyok, nem masok atveresebol elek meg mint te, "mentor" letedre, hanem a sajat penzemet kockaztatom... erted/erzed a kulonbseget? Valoszinuleg nem... de nem is baj, hidd el, hogy jobb a ****nak ezen a felen lenni, mint azon amin te vagy... ja bocs, az asztalnak a felen, csak elirtam...

Es ha zeneleshez kell majd vaegyszer folyamodjak, nyugodt lehetsz, hogy azt is lelkiismeretesen es mindent bedobva fogom vegigcsinalni... AZ UT A LENYEG, NEM A CEL... onnan jonnek az olyan tapasztalatok amiket majd az unokadnak meselsz...

Hozzászólás

• Moneymentor, inkább told be a trade-jeidet, hagyjátok már ezt.
                                Nem tudom, h ki mit kötött ma, de én nagyon élvezem a műsort, ne rontsátok el a jókedvemet
                                Csatolt fájlok

Hozzászólás

Working...
                                X