Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Sikeres,vagy nem sikeres trade képek haladóknak,magyarázat nélkül!

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• GU, szintén hozzáértőknek. Nekem elég ez a 2-4 pár a hétre, úgyis utazok egész héten, így posztolni se fogok sokat. Egyébként meg 1 pár is elég.. jó trédelést.
    Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Sikeres,vagy nem sikeres trade képek haladóknak,magyarázat nélkül!

Rewand eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      GU, szintén hozzáértőknek. Nekem elég ez a 2-4 pár a hétre, úgyis utazok egész héten, így posztolni se fogok sokat. Egyébként meg 1 pár is elég.. jó trédelést.

Ha jól értelmezem akkor a két téglalapban az ár mozgás ugyanaz, csak nagyobb volumenben fog megtörténni?
      Kicsi korrekció vissza 342-re aztán zuhanás?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hozzászólás

• VikThor1029 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ha jól értelmezem akkor a két téglalapban az ár mozgás ugyanaz, csak nagyobb volumenben fog megtörténni?
        Kicsi korrekció vissza 342-re aztán zuhanás?

Sent from my iPhone using Tapatalk
        Teli vannak a chartok teglalapokkal.
        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• GU, lezar, ujratolt..
          Csatolt fájlok

Hozzászólás

• AU is hasonlo, toppon es tuske utan kilepes, majd visszatoltes.
            Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Rewand eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Pont olyan volt, mint a többi, semmi váratlan nem történt..
              Hétvégén nem fórumozok, de erre reagálnom kell, annyiban, hogy ezt most vagy poénból írtad, vagy meggondolatlanul, vagy részegen.

Hozzászólás

• Mai nap slágere az NZD, jól látom?

Hozzászólás

• Etna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Hétvégén nem fórumozok, de erre reagálnom kell, annyiban, hogy ezt most vagy poénból írtad, vagy meggondolatlanul, vagy részegen.
                  Nem talalt. Egyik sem. Tartom, amit irtam, de ugy emlekszem, hogy le is rajzoltam. Minden ugy ment, ahogy mennie kellett.

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Mai nap slágere az NZD, jól látom?
                    Jol, es annyit meg hozzzatennek, hogy az osszes tobbi

Hozzászólás

Nem talalt. Egyik sem. Tartom, amit irtam, de ugy emlekszem, hogy le is rajzoltam. Minden ugy ment, ahogy mennie kellett.
                      Akkor tedd át "fog menni"-be... És tegyél fel olyan képet.

Hozzászólás

Akkor tedd át "fog menni"-be... És tegyél fel olyan képet.
                        Nem egyet tettem fel, csak nem erted, hogy mi van rajtuk. Sajnalom, tobbet nem tudok tenni.

Hozzászólás

Nem egyet tettem fel, csak nem erted, hogy mi van rajtuk. Sajnalom, tobbet nem tudok tenni.
                          A gyönyörű múlt. De vita felesleges, mivel nem egyforma megközelítésben kereskedünk. Egyébként értem mi van rajtuk , csak Stoppal kicsit másabb a történet...

Hozzászólás

• EU vándorol, 2-en megköszöntek valamit, nem tudom de szívesen. Karmester poszt megvan? Mindegy is, Fb csoportok ezért is jobbak klasszisokkal, ott nem próbálnak kínos posztokat "radírozni", tompítani, figyelem elől elterelni, tökéért kalapoló "riválisok"... Ott aki jót mond az jót mondott és pont.

Hozzászólás

A gyönyörű múlt. De vita felesleges, mivel nem egyforma megközelítésben kereskedünk. Egyébként értem mi van rajtuk , csak Stoppal kicsit másabb a történet...
                              Akkor gondolom gu es au nyeroben vagy/voltal ma mar, a gyonyoru hetvegi jovo szerint.. nekem teljesen mindegy, de egeszen biztos, hogy vagy nem erted, vagy nem nezted meg a kepeimet. Pedig erdemes elidozni rajtuk. Ne vedd szemelyesnek, nem is akarok vitatkozni, de en ezeket a jovorol posztolt chartokat tredelem, nem tudom, hogy ezt hogy nem lehet latni...
                              Csatolt fájlok

Hozzászólás

Jol, es annyit meg hozzzatennek, hogy az osszes tobbi
                                Fu, hát én időtávomon most az mozog sokat, trenddel szépen Többi most nekem nem tetszik annyira. Miket nyomtál ma, ami szerinted mozog?

Hozzászólás

Working...
                                X