Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Sikeres,vagy nem sikeres trade képek haladóknak,magyarázat nélkül!

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Ezert kell 50 pipre menni es huzni el a piacrol minel elobb.

Hozzászólás

• Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ezt értem, csak
      Kivéve azokat az eseteket, amikor 10-20k-s számlán 0.1-el, 0.05-el sl nélkül megy a kereskedés. Ezért is írtam, hogy ne tévesszük meg az idetévedt piaccal ismerkedőket, tapogatózókat, mert ez egy teljesen más történet. Az általad említett 300 dolláros számlán benyit 0.1-el, amivel simán még 1-2% kockázatban van, de egy chf-en már csengetnie kell 3000 dollárt... Az ****a dolog lesz egy fx-et gyakorló egyetemistának...Félre értés ne essék, ő lesz a felelős érte. Viszont egy kezdő még nem tudja úgy szűrni az infot, pláne itt, ami egy megfontolt irányba kezdené terelni. És igen sl nem teljesül néha, de basszus akkor már a maradék 99+%-ban se tegyük be? Mondom nem kell ahhoz chf, elég egy áramszünet, mellesleg idén is volt nem egy eset, ahol simán margin call-t lehetett kapni, ha akkora lottal voltál benne! És a lot nem függ össze a % kockázattal, 1%-ot is be lehet nyitni 10 lottal, ha kicsi a stop és van rá margin. És igen, remélhetőleg nagyobb lotnál már más lesz a hozzáállása.

Hozzászólás

• Etna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Kivéve azokat az eseteket, amikor 10-20k-s számlán 0.1-el, 0.05-el sl nélkül megy a kereskedés. Ezért is írtam, hogy ne tévesszük meg az idetévedt piaccal ismerkedőket, tapogatózókat, mert ez egy teljesen más történet. Az általad említett 300 dolláros számlán benyit 0.1-el, amivel simán még 1-2% kockázatban van, de egy chf-en már csengetnie kell 3000 dollárt... Az ****a dolog lesz egy fx-et gyakorló egyetemistának...Félre értés ne essék, ő lesz a felelős érte. Viszont egy kezdő még nem tudja úgy szűrni az infot, pláne itt, ami egy megfontolt irányba kezdené terelni. És igen sl nem teljesül néha, de basszus akkor már a maradék 99+%-ban se tegyük be? Mondom nem kell ahhoz chf, elég egy áramszünet, mellesleg idén is volt nem egy eset, ahol simán margin call-t lehetett kapni, ha akkora lottal voltál benne! És a lot nem függ össze a % kockázattal, 1%-ot is be lehet nyitni 10 lottal, ha kicsi a stop és van rá margin. És igen, remélhetőleg nagyobb lotnál már más lesz a hozzáállása.
        Szerintem mindenkinek igaza van aszerint, amit lat a piacbol. Azert a chf tortenetnek volt elojele. Es egy csomo mindennek, pl eg longnak, ha valaki emlekszik meg arra az ejszakara. Tehat nem mondanam ezeket sem veletlen esemenyeknek. Mindennek van elojele. Vakon nem lehet tredelni. Ezert sem szeretek tul sok paron tredelni egyidoben. Keptelenseg lekovetni sok part egyidoben, nem is erdemes, hiszen egyben benne van, ami a sokban.

Hozzászólás

• Etna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Tanulni én nem is szándékozom tőled, ha ez a lecke, h. "el kell jutni egy szintre, ahol nincs sl...", Számomra az a magas szint amikor betett sl-el precízen trédelve hosszútávon nyereséges valaki. Továbbá te cipelted be a tanári asztalt amire senki nem kért, bár engem nem érdekel ki oktat ki nem. Te pontosan tudod mi lesz a jövő, tudod, h. tradebe lépés után nem lesz bazi nagy ugrás... Nincs mit hozzáfűzni.
          Etna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          És a lot nem függ össze a % kockázattal, 1%-ot is be lehet nyitni 10 lottal, ha kicsi a stop és van rá margin. És igen, remélhetőleg nagyobb lotnál már más lesz a hozzáállása.
          Etna,
          nem unalmas folyamatosan ugyanazt a f...ságot ismételgetni?
          Ismételed önmagad, csak gondoltam szólok mert nem először fordult elő!
          Mindenki el tudja dönteni, hogyan kereskedik, van aki használ sl és van aki nem.

Áruld el kérlek minek használjon sl-t ha tudja merre megy az ár?

Látja és az esetek többségében 99 %-ban arra is megy.
          no comment.......szerintem csak az irigység beszél belőled!

Itt van C@maro is:
          Mindig minden jó neki, zölden világít

Fogadd el, hogyha valaki nem a TE elvárásod szerint kereskedik, és nem használ sl attól az még lehet jó!

Hajrá C@maro, Rewand, jók vagytok és csak így tovább!

Hozzászólás

• Belőled pedig a tapasztalat hiánya miatti ostobaság beszél RSQ3. Majd megváltozik ez, csak idő kell neki.

Hozzászólás

• GU long

A szokásos belépők egyike.
              GU

Click image for larger version

Name:	gulong.JPG
Views:	1
Size:	157,6 KB
ID:	159197

Hozzászólás

A szokásos belépők egyike.
                GU

[ATTACH]12158[/ATTACH]
                Én shortot keresem ebben Szép ez a szakma, hogy akár egymással ellentétes irányú látásmóddal is lehet pénzt kivenni

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Én shortot keresem ebben Szép ez a szakma, hogy akár egymással ellentétes irányú látásmóddal is lehet pénzt kivenni
                  A helyzet az hogy ma GBP a húzó ágazat longra, így gbp alaú párokat alapvetően így nézem.

Legjobban teljesített ma gbpchf, de az már korábbi kötés, így nem tettem ki.
                  Gbpcad long is van, az is jó helyen volt ma reggel nekem.
                  Most már mindegyik legalább BE, de inkább plusszba húzva.

Euró is próbál felfelé menni, de az még kicsit el van gyengülve...

Jó hogy Te shortra nézed, mert legalább így lesz likviditás, ha venni kell valamit.

Hozzászólás

• RSQ3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Etna,
                    nem unalmas folyamatosan ugyanazt a f...ságot ismételgetni?
                    Ismételed önmagad, csak gondoltam szólok mert nem először fordult elő!
                    Mindenki el tudja dönteni, hogyan kereskedik, van aki használ sl és van aki nem.

Áruld el kérlek minek használjon sl-t ha tudja merre megy az ár?

Látja és az esetek többségében 99 %-ban arra is megy.
                    no comment.......szerintem csak az irigység beszél belőled!

Itt van C@maro is:
                    Mindig minden jó neki, zölden világít

Fogadd el, hogyha valaki nem a TE elvárásod szerint kereskedik, és nem használ sl attól az még lehet jó!

Hajrá C@maro, Rewand, jók vagytok és csak így tovább!
                    Na pont az ilyenek miatt lépnek le sorban azok, akik értéket teremtettek itt, Sidius és sorolhatnám,.... Nagyon mellényúltál, mert abszolút nem vagyok irigy, és már Rewandot se féltem, felőlem megágyazhat a hülyeségével akár a kilenclyukú híd alatt is, a családja viszont a legnagyobb elszenvedője lesz a hülyeségének! Én Rewandhoz képest 100x annyi dolgot nézek egyszerre, így csak mosolygok azon, hogy "Etna te nem érted ezt, nem érted azt", ha tudná mit nem vett még észre, visszavenne a nagyképűségéből. HA nem vetted volna észre, egyszer sem minősítettem a tudását, a technikáját, a piac struktúrákra bontását, ellenben vele, aki behúzott egy tanári asztalt és azóta röpdolgozatokat tartva javítja és láttamozza a számára full ismeretlen technikákat...Ha "tudja merre megy az ár", akkor 1 év távlatában már tizen lotokkal kellene nyitogatnia...és minimum 3 nagybanknak meg kellett volna régen keresnie...
                    Nekem teljesen mindegy, ha lelépek innen követve a többit, mert már nem ad semmi mentális/szellemi/anyagi pluszt ez az egész hely... Időpocsékolásnak viszont tökéletes.

Hozzászólás

Jó hogy Te shortra nézed, mert legalább így lesz likviditás, ha venni kell valamit.
                      Ez fordítva is igaz, ott a shortinnyó egyelőre, aztán meglátjuk.

Hozzászólás

• Kérj bocsánatot!

Etna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        felőlem megágyazhat a hülyeségével akár a kilenclyukú híd alatt is, a családja viszont a legnagyobb elszenvedője lesz a hülyeségének! Én Rewandhoz képest 100x annyi dolgot nézek egyszerre, így csak mosolygok azon, hogy "Etna te nem érted ezt, nem érted azt", ha tudná mit nem vett még észre, visszavenne a nagyképűségéből. HA nem vetted volna észre, egyszer sem minősítettem a tudását, a technikáját, a piac struktúrákra bontását, ellenben vele, aki behúzott egy tanári asztalt és azóta röpdolgozatokat tartva javítja és láttamozza a számára full ismeretlen technikákat...Ha "tudja merre megy az ár", akkor 1 év távlatában már tizen lotokkal kellene nyitogatnia...és minimum 3 nagybanknak meg kellett volna régen keresnie...
                        Nekem teljesen mindegy, ha lelépek innen követve a többit, mert már nem ad semmi mentális/szellemi/anyagi pluszt ez az egész hely... Időpocsékolásnak viszont tökéletes.
                        Csak ebben a posztban is minősítesz és sértegetsz is.
                        Lehet véleményed de az legyen szerény és ne kioktató.

Nem megsértődni kell , nem bántásnak szántam, csak unalmas már ez a buta, privimitív szöveg a részedről, hogy jaj mindig használt sl-t
                        Egyébként pedig honnan veszed a bátorságot, hogy bárki tudását kétségbe vonod?

Több ezer képet posztolt minimum Rewand, ahol bemutatta nagyon részletesen merre fog menni és arra ment? arra.
                        Működött - igen.

Mi tart vissza? menj ha menned kell - nekem ugyan nem fogsz hiányozni

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Belőled pedig a tapasztalat hiánya miatti ostobaság beszél RSQ3. Majd megváltozik ez, csak idő kell neki.
                          Ez Rád is igaz cimbora!
                          Ez nagy öngól volt

Miért sértegetsz és támadsz be? Mit képzelsz te magadról?

Hozzászólás

• usd

Na, itt a nagy lehetőség usd kamatdöntés este.
                            Lehet előre jelezni az árakat.

Hátha páran jobban meg tudják tippelni hogy merre megy a dollár, mint ahányan a bitcoin árát nem.

Click image for larger version

Name:	usd.JPG
Views:	1
Size:	79,9 KB
ID:	159199

Hozzászólás

• Segédlet a tippeléshez.
                              http://www.cmegroup.com/trading/inte...-to-fomc.html/

Hozzászólás

• Etna, amig nem voltal jelen, addig trade setupokrol folyt a diskurzus, remelhetoen nehany ember szamara ertekteremto modon. Minden ami neked most nem tetszik, azt te hoztad be. Egy ertelmes chartot nem lattam toled, mig en idot nem kimelve posztoltam armozgas elotti, vegiggondolt, es ertelmezhetoen annotalt chartokat. Ha nem tetszik, posztolj olyan armozgas elotti, es/vagy bekotes pillanataban mentett chartokat, mint en. Lehet, hogy nem szaz dolgot kellene nezned, hanem csak nehanyat, a sikertelensegert pedig nem mason vezetni le a feszultseget. Good luck for your trading.

Hozzászólás

Working...
                                X