Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Sikeres,vagy nem sikeres trade képek haladóknak,magyarázat nélkül!

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Jó lenne, ha most már arra menne, amerre indul, nem akarok több BE+-t.
    Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Nem szoktam ezt tredelni, valaki mondja meg, h mit kell ezzel csinalni, esik meg, hagyjam?
      Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Rewand eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nem szoktam ezt tredelni, valaki mondja meg, h mit kell ezzel csinalni, esik meg, hagyjam?
        Bazd fejbe, aztán leesik
        Szerintem most vissza megy 2600 ról 2660 ig aztán megint le. De jobb az 1. verzió, az 6ásos

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Bazd fejbe, aztán leesik
          Szerintem most vissza megy 2600 ról 2660 ig aztán megint le. De jobb az 1. verzió, az 6ásos
          Akkor zárok itt, ha jól tudom itt piaczárás is van, nem akarok rosszul ébredni. Egyébként szerintem előbb üti a 2530-at, mint a 2660-at.
          Csatolt fájlok

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Bazd fejbe, aztán leesik
            Ma inkább fenékbe rúgom, hogy felmenjen. Rúgd te is, hátha feljebb megy.
            Csatolt fájlok

Hozzászólás

• NQ

Én a nagytesójában vagyok shortokkal.
              Nálam az irány a lefele, remélem még ma benyílik a következő sellstop.
              Bár igazán nincs tétje már a dolognak.

Click image for larger version

Name:	NQ.JPG
Views:	1
Size:	187,0 KB
ID:	159511

Hozzászólás

• Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Én a nagytesójában vagyok shortokkal.
                Nálam az irány a lefele, remélem még ma benyílik a következő sellstop.
                Bár igazán nincs tétje már a dolognak.

[ATTACH]12512[/ATTACH]
                C@maro szerint felmegy 60-ig, szerintem nem, de be-ben vagyok, nekem is mindegy. Viszont várok még egy kis long play-t, van egy buy stopom is még erre. De nem hagyom sokáig azt sem, ha elkezd pinnelni, zárok.
                Egyébként eddig ugyanazt csinálja, mint tegnap, ha így megy tovább, délután fogom beshortolni.
                Csatolt fájlok

Hozzászólás

C@maro szerint felmegy 60-ig, szerintem nem, de be-ben vagyok, nekem is mindegy. Viszont várok még egy kis long play-t, van egy buy stopom is még erre. De nem hagyom sokáig azt sem, ha elkezd pinnelni, zárok.
                  Egyébként eddig ugyanazt csinálja, mint tegnap, ha így megy tovább, délután fogom beshortolni.
                  Longomat kiütötte be-ben, így már nem mentem longra, hanem shortra váltottam később. Ez is BE.
                  Csatolt fájlok

Hozzászólás

Longomat kiütötte be-ben, így már nem mentem longra, hanem shortra váltottam később. Ez is BE.
                    Megtoldottam..
                    Csatolt fájlok

Hozzászólás

• indexek

Rewand eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Megtoldottam..
                      Mivel usa indexek nem mentek új napi low-ra, sem a febr 6-os szint alá, így nálam nincs további short nyitás.
                      Majd talán jövő héten.

Hozzászólás

• Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Mivel usa indexek nem mentek új napi low-ra, sem a febr 6-os szint alá, így nálam nincs további short nyitás.
                        Majd talán jövő héten.
                        Ja, kivágott BE-vel, már én sem piszkálom tovább. Zsebre kellett volna vágnom a 40 dollárt. Majd legközelebb.

Hozzászólás

• 20 pontra a 30-tól, hát igen, egy dolog megjósolni, egy másik meg lekereskedni. Ma lemaradtam róla. Bassza meg.
                          Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Gyerünk vissza, rizikó ebben sincs..
                            Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Itt behúztam a stopot, mert nem volt sh, lehet, hogy ez az, és még lemegyünk. 33 pontot elcsíptem.
                              Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Nem tudom, hogy mi ez, de furcsa pa, az biztos. Kicsit úgy érzem, átvágtak a felfelé menetnél, a felét se sikerült elkapni. Na, talán most.. ha ez sh volt, akkor megütjük a 2500-at is még ma.
                                Csatolt fájlok

Hozzászólás

Working...
                                X