Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Sikeres,vagy nem sikeres trade képek haladóknak,magyarázat nélkül!

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez így van
    Technikai szempontból mindenképpen, hiszen mindenki előtt ugyanaz az ármozgás van, ugyanazt kell letrédelni
    Egyébként azért megy úgy, mert manipulálják.. hahaha

Hozzászólás

• Rewand eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Technikai szempontból mindenképpen, hiszen mindenki előtt ugyanaz az ármozgás van, ugyanazt kell letrédelni
      Egyébként azért megy úgy, mert manipulálják.. hahaha
      Szoval, kinek van gatyaja beshortolni most az olajat?

Hozzászólás

• equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Szoval, kinek van gatyaja beshortolni most az olajat?
        Nem szoktam, de majd 70-nél (brent) lesz, most még korainak tartom. Nem volt még stopvadászat, vagy lehet, hogy volt, de akkor is megyünk a tető felé még.

Hozzászólás

• Számomra inkább long, de nem nyitok ma már.

Ja, látom, ismét 40 tick-kel feljebb van, hát, ez messze a shorttólXD

Amit lassan meg lehet majd küldeni, az a bitcoin szerintem. Shortinnyóra.
          HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• Most, hogy kriminal Misit kifacsartam az ugyes topicban, folytathatjuk a komoly dolgokat... masfel ora mulva USD hirek, de mivel az USDCAD atutotte a trendvonalat lefele, igy a trade-emet hagyom menni, BE-ben nagy dolog nem tortenhet... kicsit fajna visszaadni az eddig termelt profitot, de ilyen az (treder)elet...

Hallod Misi, te is nyugisan tarthatod a CADJPY-t tovabb ezekszerint...

Hozzászólás

Most, hogy kriminal Misit kifacsartam az ugyes topicban, folytathatjuk a komoly dolgokat... masfel ora mulva USD hirek, de mivel az USDCAD atutotte a trendvonalat lefele, igy a trade-emet hagyom menni, BE-ben nagy dolog nem tortenhet... kicsit fajna visszaadni az eddig termelt profitot, de ilyen az (treder)elet...

Hallod Misi, te is nyugisan tarthatod a CADJPY-t tovabb ezekszerint...
              Ki a Misi?
              Én?
              Én AndRew vagyok: RewAnd, András

Hozzászólás

Ki a Misi?
                Én?
                Én AndRew vagyok: RewAnd, András
                nem nem... ne vedd magadra, nem te vagy a Misi hanem penzUGYES a Misi, ot etettuk meg boven mustarba tekert lengyelkolbasszal az iment a penzUGYES topicban... bevallotta, hogy ellopta a CADJPY otletedet es sajatjakent prezentalta a facebook csoportjaban...

Hozzászólás

nem nem... ne vedd magadra, nem te vagy a Misi hanem penzUGYES a Misi, ot etettuk meg boven mustarba tekert lengyelkolbasszal az iment a penzUGYES topicban... bevallotta, hogy ellopta a CADJPY otletedet es sajatjakent prezentalta a facebook csoportjaban...
                  Hahaha, akkor itt van még néhány cucc, amiből lophat. Sok kicsi sokra megy, 6 minilot összesen. Az uchf-em nem akart eddig mozogni.
                  Csatolt fájlok

Hozzászólás

• UC-ből egyik lezáródott, holnap vagy ma, ha visszatesztel, akkor újranyitok rá. Kiütöttük a 2920-at, ahogy mondtam, kiváncsi vagyok hogyan tovább.
                    Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Egyébként nyugodtan lehet lopni, rossz kezekben a minden is semmivé válik. Ha valaki tud lopni és kezelni is tudja a trade-et, akkor gratulálok!

Hozzászólás

Egyébként nyugodtan lehet lopni, rossz kezekben a minden is semmivé válik. Ha valaki tud lopni és kezelni is tudja a trade-et, akkor gratulálok!
                        Ez igy van, de Misi eseteben nem ez volt a lenyeg, hanem a stilusa... elkapod lopni es meg o all az erdo felol... na ezt egy kicsit kielveztuk a masik topicban, mert tudod, muszaj kis lazulas is meg rohoges, unalmas maskepp az elet.

Hozzászólás

Ez igy van, de Misi eseteben nem ez volt a lenyeg, hanem a stilusa... elkapod lopni es meg o all az erdo felol... na ezt egy kicsit kielveztuk a masik topicban, mert tudod, muszaj kis lazulas is meg rohoges, unalmas maskepp az elet.
                          Nagyon gonosz szem E TEK vagytok

Aranyból hamar szálltam ki...kár
                          Olajat lesem 65,55ön
                          Csatolt fájlok

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Olajat lesem 65,55ön
                            Nyitni vagy nem nyitni
                            mindjárt felszúúúúr 67re aztán annyi

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Nyitni vagy nem nyitni
                              mindjárt felszúúúúr 67re aztán annyi
                              Mai brentet elnézve, az még mintha menni akarna feljebb. Van még ott tér. Be kellett volna longolni délután. Hülye vagyok, tudtam, hogy felmegy, oszt nem csináltam semmit vele.

Hozzászólás

• Ha az elmélet nem csal...
                                Csatolt fájlok

Hozzászólás

Working...
                                X