Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Sikeres,vagy nem sikeres trade képek haladóknak,magyarázat nélkül!

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    C@maro, van goldod esetleg?
    Mit mondasz a szintjeire?
    Elérjük a napokban a 1366.280-at?

[ATTACH]12990[/ATTACH]
    Elnézve a hullámok állását H4-en, 380-90 közé tippelek

Hozzászólás

C@maro, van goldod esetleg?
      Mit mondasz a szintjeire?
      Elérjük a napokban a 1366.280-at?

[ATTACH]12990[/ATTACH]
      Hát Goldon a nyitott csatornát elnézve akár 1400+ is lehet
      Csatolt fájlok

Hozzászólás

Akkor te már így készülsz a hétvégi "pihenésre".
        WTI nekem is volt, tegnap kistoppolt némi nyerőben.
        Folytatást én is felfelé gondolnám, de megvárom amíg kiderül hogy merre tovább az elkezdődött sávozásból.

Spx500 shortot továbbra is tartom, várom a további fejleményeket lehetőleg lefelé.
        SP Hetest elnézve, most kezdte meg a 3. hullámot és még nincs a közepén.

Hozzászólás

Tegnap kidobott stoppal egy ki nyereséggel.
          De tetszik amikor ilyen gyorsan vissza lehet lépni cadjpy longba, heti nyitón és még aznap stopot lehet húzni +1R-be.
          Jókor jöttek a CAD CPI adatok...
          Megint szerencsénk volt.
          Szép trade, de miért a JPY-t választottad mellé? CHF, NZD, AUD nem lett volna "könnyebb"? De még USD is akár. Vagy azok is bent vannak?

Hozzászólás

• Ma nem posztolok trade-et, elbaltáztam tegnap és ma is egy csomót. AJ long, AU long, CADJ long, CHFJ long, EJ long, NJ long, UCHF short, UJ long mind ellenem fordult
            Van jó GCAD-em és ECHF-em, ezeket elkaptam az alján, bár kellett zárnom bukókat is ezekből.
            Valahogy elvesztettem a fonalat a hét második felében, nem tudtam koncentrálni. Szar hetem lett a végére, bár még nincs vége teljesen.

Hozzászólás

• Rewand eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ma nem posztolok trade-et, elbaltáztam tegnap és ma is egy csomót. AJ long, AU long, CADJ long, CHFJ long, EJ long, NJ long, UCHF short, UJ long mind ellenem fordult
              Van jó GCAD-em és ECHF-em, ezeket elkaptam az alján, bár kellett zárnom bukókat is ezekből.
              Valahogy elvesztettem a fonalat a hét második felében, nem tudtam koncentrálni.
              Most kicsit szoppendárébb a piac valóban, de ha kezelve van a kockázat, nincs gond. Azért vannak szépen menetelő termékek most is

Bár ettől a bitcoin felrántástól beparáztam én is és kiszálltam a shortokból, lehet, kár volt.

Hozzászólás

• Ja elnézést nem UCHF short, hanem long, amivel szívtam. A hektikusság a kirázások és az akkumuláció miatt van, nagyobb mozgás készülődik, ez az oka az én rendszeremben.

Hozzászólás

• Na de mutatom, hogy miket rontottam... második szintről északra trédelni??? hát hülye vagyok én?
                  Csatolt fájlok

Hozzászólás

Ja elnézést nem UCHF short, hanem long, amivel szívtam. A hektikusság a kirázások és az akkumuláció miatt van, nagyobb mozgás készülődik, ez az oka az én rendszeremben.
                    SP shortot nem kötötted be este?

Hozzászólás

Ja elnézést nem UCHF short, hanem long, amivel szívtam. A hektikusság a kirázások és az akkumuláció miatt van, nagyobb mozgás készülődik, ez az oka az én rendszeremben.
                      Igen, nagyobb mozgás esélyes, kissé mindenki az indexekre figyel fél szemmel, de azért nekem ez a CAD trendforduló még várat magára, nem tudom, eléggé erőtlen. Ezért is bátor nekem a CADJPY long. Persze lehet, két perc múlva kilő, csak a 61,8-as szinteket többedjére nem viszi át sehol érdemben a CAD. Jó, AUDdal, USDvel szemben oké... JPY meg cseszett erős. De lehet, hülyén nézem a piacot

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Nem, longom volt, de BE-re húztam, edzésre mentem. De az se volt jó trade, zárni kellett voltna, amíg pluszban volt.

Hozzászólás

Na de mutatom, hogy miket rontottam... második szintről északra trédelni??? hát hülye vagyok én?
                          Én meg ujra Olajra léptem a 65,55-el de 56 éett belőle tán 1 A hullámnyira futja
                          Csatolt fájlok

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Igen, nagyobb mozgás esélyes, kissé mindenki az indexekre figyel fél szemmel, de azért nekem ez a CAD trendforduló még várat magára, nem tudom, eléggé erőtlen. Ezért is bátor nekem a CADJPY long. Persze lehet, két perc múlva kilő, csak a 61,8-as szinteket többedjére nem viszi át sehol érdemben a CAD. Jó, AUDdal, USDvel szemben oké... JPY meg cseszett erős. De lehet, hülyén nézem a piacot
                            CADJ felemás, de ott nem lesz kilövés, csak oldalazás. Mindenesetre ezt is elrontottam. USD cad-emre tegnap jókór rákötöttem, jókor zártam az egészet, most nem piszkálom, mert lement a 3 szint.
                            Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Az ECHF-em jó lett, de itt meg kétszer ennyi pozim volt, a feléből csak kiráztak, de ezt viszom nem zárom le, ma rákötöttem, hagyom menni.
                              Csatolt fájlok

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Ezt most már longolod vagy szerinted még esik? ****kodik csak, mint ma minden. Én most bekötöttem egy longot nagyon szűk stoppal.
                                Na jól van, inkább nem piszkálom, nem lesz ez long sokáig, még ha fel is megy kicsit.

Hozzászólás

Working...
                                X