Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Sikeres,vagy nem sikeres trade képek haladóknak,magyarázat nélkül!

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Rewand eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt most már longolod vagy szerinted még esik? ****kodik csak, mint ma minden. Én most bekötöttem egy longot nagyon szűk stoppal.
    Shortolom a korrekciós hullámot

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Shortolom a korrekciós hullámot
      Ja közben már kielemeztem fentebb. BE-be húzom gyorsan. Ahogy így elnézem fel is mehetne 2650-ig
      Csatolt fájlok

Hozzászólás

Ja közben már kielemeztem fentebb. BE-be húzom gyorsan. Ahogy így elnézem fel is mehetne 2650-ig
        fel is fog menni, kell egy magasabb domb

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Szép trade, de miért a JPY-t választottad mellé? CHF, NZD, AUD nem lett volna "könnyebb"? De még USD is akár. Vagy azok is bent vannak?
          Amiket felsoroltál, abból Audcad shortom van már kettő is, amik az elmúlt hétben nyíltak, azokat tartom. Cadchf-et nem is nézem egyáltalán. Nzdcad úgyszintén nem megy semerre, nem tetszik. Usdcad sell stop order benn van 1.28200-on...
          Cadjpy-nél egyszerű volta döntés, megvolt egy bevált belépési helyszín, ideális stop volt hozzá, megvolt a terv, mikor lehet be-be húzni, stb...
          Ha minden összevág, és a szelektált devizák is ok, akkor bekötöm mindig, mint most is.
          Volt cadjpy-m pár napja is, az aljától, azokat zártam plusszban, csak most újranyitás volt, kicsit óvatosabb risk-el, mert adat jött ki ma és ez ilyenkor nálam szempont, mert megnőhet a volatilitás.

Hozzászólás

• Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Cadchf-et nem is nézem egyáltalán.
            De jó, hogy említetted, el is felejtettem, hogy ilyenem nekem is van, Cchf. Mondjuk nem sok..
            Csatolt fájlok

Hozzászólás

Usdcad sell stop order benn van 1.28200-on...
              Akkor oda teszem a stopot
              Csatolt fájlok

Hozzászólás

De jó, hogy említetted, el is felejtettem, hogy ilyenem nekem is van, Cchf. Mondjuk nem sok..
                Még jó hogy észre vetted.
                Azért stop-ot se felejts el betenni.
                Bár, tudom, úgyis felfelé kell mennie...na...de azért mégis úgy illik...

Hozzászólás

Még jó hogy észre vetted.
                  Azért stop-ot se felejts el betenni.
                  Bár, tudom, úgyis felfelé kell mennie...na...de azért mégis úgy illik...
                  Le is zártam, nem tudtam, hogy van, de nem akarok 2 mikroval pöcsölni
                  Meg pinnelt is.

Hozzászólás

....
                    Usdcad sell stop order benn van 1.28200-on...
                    ...
                    Ezt nem igazán értem.
                    Közvetlenül alatta pár pippel van 3 vizszintes zóna.
                    Ha már Sell Stop, miért nem azok alattról megy a start??
                    Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• USDCAD short term mozgasok, ahogy en latom. Ha felmegy es meglesz a 3 hullam a korrekcioban, duplazom a poziciomat amivel benne vagyok

Click image for larger version

Name:	usdcad continue.png
Views:	1
Size:	146,4 KB
ID:	159981

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Kockas, Te is kezded a hulyesegekkel??? Komolyabb treder-embernek gondoltalak...

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ezt nem igazán értem.
                          Ha már Sell Stop, miért nem azok alattról megy a start??
                          Szintek előtt, között érdemes belépni, hogy felgyorsuljon a mozgás, és mielőbb lehessen csökkenteni a kockát. Vagyis, ha break out, akkor én így szoktam.

Olaj longomat két napja ide feltettem, nézd meg.

Hozzászólás

• equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Kockas, Te is kezded a hulyesegekkel??? Komolyabb treder-embernek gondoltalak...
                            A képed alapján Te is felfele várod.
                            Ezt az irányt inkább vitasd meg Tébekkel.

Hozzászólás

Szintek előtt, között érdemes belépni, hogy felgyorsuljon a mozgás, és mielőbb lehessen csökkenteni a kockát. Vagyis, ha break out, akkor én így szoktam.

Ha szintek előtt nyomom a SELL STOP-ot akkor úgy gondolom beszophatom a BUY LIMITESEK miatt ha ők lesznek az erősebbek.
                              Ha szint után, akkor kevésbé veszélyes, mert ott fogják eldobni a BUY LIMITesek és az tényleg gyorsít rajta.

Lehet hogy Tomy már annyival nyomja, hogy akkor tudja át szakítani amikor akarja.
                              Innentől nekem már csak az EURUSD maradt

Hozzászólás

nem nem, ezzel en nem ertek egyet... strukturak vegen erdemes belepni, amikor a kovetkezo struktura impulzusa kezdodik... speci az USDCAD-en ott fenn, azon a szep flat tipusu korrekcion, ahol beleptem. Ott erdemes.

kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                A képed alapján Te is felfele várod.
                                Ezt az irányt inkább vitasd meg Tébekkel.
                                trader bipolar disorder-em van hiszen lefele varom, mert nagy pozival benne vagyok shortban, de megis felfele is varom, hogy duplazhassak... en sem ertem magam olykor...

Hozzászólás

Working...
                                X