Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Sikeres,vagy nem sikeres trade képek haladóknak,magyarázat nélkül!

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Etna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Billnek is jó a szeme, ő is megnézhetné...
    Igen, már én is néztem. Eléggé balra húznak azok a nyilak, de nem használok MT5-öt, nem tudom, hogy ott ez benne van-e a pakliban.

Hozzászólás

Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Meg kell kérni hogy húzza rá ismét a chartra, ne váltson idősíkot és úgy tegye ki ide a fotót ismét...
      ...és aki használt már Mt5-t.

Hozzászólás

Meg kell kérni hogy húzza rá ismét a chartra, ne váltson idősíkot és úgy tegye ki ide a fotót ismét...
        Tudod, mennyi időbe telne megint "ráhúzniuk" ..?

Hozzászólás

Tudod, mennyi időbe telne megint "ráhúzniuk" ..?
          Nem sokba...

Itt van egy, ez mt5, éles számla, napi chart, eu, simán ráhúzva (bal egér gombbal) jó nagy felbontásban.

Click image for larger version

Name:	eu real mt5.PNG
Views:	1
Size:	19,4 KB
ID:	157509

Hozzászólás

Amúgy meg bárcsak az én brókerem is úgy számolna mint ezen az eu fotón... de jó lenne.
            Azt számolgattam hogy 10 lot után lehet hogy valahol adnak további juttatást is? Vagy rosszul számolok? ááá, veszek új kalkulátort.

Hozzászólás

akárki barátom szeretnélek figyelmeztetni, nehogy valami gond legyen a háttérben, vagy vírusod legyen a gépen, ilyesmi... Én nem használok még mt5-öst, de nálam mt5 alatt azok a nyilacskák bármilyen zoommal és bármilyen időhorizonton nézve mindig és tökéletesen hajszál pontosan a gyertyák közepén állnak.. Szerintem járj utána, mert valami nagyon nem stimmelhet. Az még csak-csak, hogy a gyertyák bal felére van mind pozicionálva, de hogy egyik csúnyán kilóg a többihez képest? Kockás légyszi nézd már meg neked jó szemed van az ilyesmihez.
              Sejtettem már a legelső kérdésnél, hogy a photoshopra irányult...
              de nem akartam ezzel széttrolkodni, és most sem szeretném.
              Elkezdtem kihuzgálni a régi számlámon a nagyobb swapos pozikat.
              Nos volt olyan amelyik félképernyőnyire volt távol bármiféle gyertyaértéktől.
              Hirtelen fakkoltamisZalánnak, de egy két timeframeváltás után helyreállt a rend.
              Sajna csak MT4-en van, de mint programozó annyit tudok mondani, hogy egy ilyen terméknél amit 2 hetente upgrédelgetnek, simán beleférhet bármilyen picit eltérő széria.
              Én teljesen más ok miatt szavaztam bizalmat a fazonnak.
              Nem szeretném leírni hogy miért, és a tippet sem hogy kinek lehet a reinkarnációja.
              Egyelőre tetszik a stílus amit képvisel így ahogy van, bárki-akárki is legyen a valóságban.
              Részemről törölhető az összes offos beírás,
              jöjjenek csak a képek, kellenek a megerősítések.
              Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Sejtettem már a legelső kérdésnél, hogy a photoshopra irányult...
                Nincs itt semmiféle photoshop. Ez valódi chart, valódi nyilak, valódi vonalak.

Hozzászólás

Amúgy meg bárcsak az én brókerem is úgy számolna mint ezen az eu fotón... de jó lenne.
                  Azt számolgattam hogy 10 lot után lehet hogy valahol adnak további juttatást is? Vagy rosszul számolok? ááá, veszek új kalkulátort.
                  TBack,szeretnéd ha Te is ennyi kamatot kapnál?
                  Eláruljam hogyan kell?
                  Jó a kamat szemed,eddig ketten vagytok,a másik priviben volt.
                  A pipekkel mi a helyzet?

Hozzászólás

Tényleg kellesz kérnem egy takarítást,na teleszemeteltük.
                    Képeknél maradjunk!

Hozzászólás

A legfájóbb az, hogy a két záró dátum egy gyertyával el van tolódva
                      Mondom, hogy klinikai esetről van szó, kezelendő..

Hozzászólás

Nincs itt semmiféle photoshop. Ez valódi chart, valódi nyilak, valódi vonalak.
                        Én nem mondtam ilyet, értelmezd újra amit írtam.

Hozzászólás

Esztert féltem azért, rossz lesz megtudni , nemhogy Ibizáig, de Tikosig sem jut el ebből.

Hozzászólás

akárki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            TBack,szeretnéd ha Te is ennyi kamatot kapnál?
                            Eláruljam hogyan kell?
                            Jó a kamat szemed,eddig ketten vagytok,a másik priviben volt.
                            A pipekkel mi a helyzet?
                            Minden érdekel ami pénzt hoz! Kamat, bármi.
                            EU longon főleg!
                            Pipekből van elég, napi húsz, száz, mittudoménmennyi.

Inkább az érdekel, hogy ha veszek 1.06200 án 10 lotot és felmegy 1.07261-re, akkor adjanak a lezáráskor legalább 15 vagy akár 20.000 usd-t mint neked. Mert ilyen lenne az ideális bróker! Ja, és ne vonjon már le 607.69 usd-t, mint nálad. legyen elég neki a spread
                            Na, jó, tényleg nem hülyülök, mert itt a képeknek van a helye. Bocsi.

Hozzászólás

Szegény Eszter,most aztán nem tudja hogy mi a helyzet.
                              Már én sem!
                              Akkor most Vírus?photoshop?Valódi,vagy nem?Létező kötések,vagy nem?

Hozzászólás

akárki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

..........
                                Akkor most Vírus?photoshop?Valódi,vagy nem?Létező kötések,vagy nem?
                                engem ez a része absolute hidegen hagy amíg stimmel az "új" manuális stratégiámmal.
                                lendüljünk ezen túl, jöjjön a következő.

Hozzászólás

Working...
                                X