Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Sikeres,vagy nem sikeres trade képek haladóknak,magyarázat nélkül!

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha szintek előtt nyomom a SELL STOP-ot akkor úgy gondolom beszophatom a BUY LIMITESEK miatt ha ők lesznek az erősebbek.
    Ha szint után, akkor kevésbé veszélyes, mert ott fogják eldobni a BUY LIMITesek és az tényleg gyorsít rajta.

Lehet hogy Tomy már annyival nyomja, hogy akkor tudja át szakítani amikor akarja.
    Innentől nekem már csak az EURUSD maradt
    Adok egy nagyon egyszeru de megis ***** eros tanacsot: amikor limittel akarsz belepni, ranezesre szamolj hullamokat... ha csak egy meredek hullamnyi volt ugymond korrekciokent, akkor *****ra ne szallj be az alj alatt, hiszen nagy a valoszinuseg, hogy a korrekcio nem csak 1 meredek hullambol all, hanem meg lesz egy fel es ha pont bevesz az orderrel kicsivel az alj alatt, akkor ki is vag az a kis csucs folott es aztan beesik, te meg mergedben kivagod a monitort az ablakon...

Szep hetveget Nektek sracok!

Hozzászólás

• Kocka, nincsenek veletlenek...
      Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Kicsit takarasban van, de a lenyeg latszik. Csucs (M), elso szint, masodik szint, stopvadaszat, harmadik szint, volgy (W)
        Mi kell meg a tredeleshez?
        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Zoli, előtted vettem ki 42 ticket a piacból, engem nem kell meggyőznöd Mellesleg lefele vártad, és még felment nem tudom, hány dollárt azóta

Kockásseggű: bárhol, bármikor, bármit becumizhatsz. Szerintem tökmindegy, hogy hol lépsz be, és mire, ha van jó kockázatod, trendirányba lépsz, és vannak jó helyek, ahol gyorsan nullába kerülhetsz. Hívhatjuk ezt alakzatnak, struktúrának, flagnek, manipulációnak, bárminek. Struktúra ide vagy oda, én is megfogtam Zoli a CAD-erősödést, csak nem usd-vel szemben 220pip, nincs miért szégyenkeznem

Ettől függetlenül úgy trédel, és azt magyaráz bele a piacba mindenki, ahogy és amit akar Miértek engem nem érdekelnek, csak az kereskedés

Hozzászólás

• Rewand eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Kicsit takarasban van, de a lenyeg latszik. Csucs (M), elso szint, masodik szint, stopvadaszat, harmadik szint, volgy (W)
            Mi kell meg a tredeleshez?
            Rajzold már be légyszi ezen a képen az M-et ill. W-t.

Hozzászólás

• deimos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Rajzold már be légyszi ezen a képen az M-et ill. W-t.
              Az M a peak high-nál van, posztoltam ezt már. W még nincs.
              Csatolt fájlok

Hozzászólás

• equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                USDCAD short term mozgasok, ahogy en latom. Ha felmegy es meglesz a 3 hullam a korrekcioban, duplazom a poziciomat amivel benne vagyok

[ATTACH]13002[/ATTACH]
                My best guess
                Csatolt fájlok

Hozzászólás

Az M a peak high-nál van, posztoltam ezt már. W még nincs.
                  Most mar van. Lehetett tudni? Azert posztoltam a kepet, ennyire lehet tudni, hogy mi az armozgas szandeka. En orulnek neki, ha nem a manipulacio jele lenne, mert akkor ez soha nem valtozna meg. Egyebkent nem tredeltem mert teli vagyok nzd, aud, jpy meg chf parokkal. De ilyen egyszeru...
                  Csatolt fájlok

Hozzászólás

My best guess
                    Map szerint short nyitaskor bekotve, zarva, map szerinti long bekotve. Egyszer kivagott. Shortot kotom map szerint ujra, ha eljutunk felulre es nem vag ki megint.
                    Csatolt fájlok

Hozzászólás

Map szerint short nyitaskor bekotve, zarva, map szerinti long bekotve. Egyszer kivagott. Shortot kotom map szerint ujra, ha eljutunk felulre es nem vag ki megint.
                      Péntek esti shortom ott zárt, ahol a long nyílt
                      Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Egy jo trade setup amit bekotok ha ad egy bear-flag-et... az olaj, mindegy, hogy US vagy UK...

Click image for larger version

Name:	JSE6d8PX.jpg
Views:	1
Size:	198,4 KB
ID:	159998

Hozzászólás

• Posztolom a legrosszabb trade-emet, egyebkent minden total nyeroben van, amiket korabban emlitettem, posztoltam, ez is, de a 4 mikros kotes akkor is bena volt.
                          Legjobban az echf kotesemet szeretem, de nagyon sok nagyon jo kotesem van meg..
                          Ucad kicsit megtrefalt ma, de utottem-vagtam felfele menet, egeszen a tetoig, igy bar az se ugy ment, ahogy akartam, vegul az lett, aminek lennie kellett.
                          Ucadnel azt rontottam el, hogy szintre kereskedtem, nem pa-ra. Mar megint a hulyeseg...
                          Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Na szoval ez lett az echf kilovesbol, hagyhattam volna tobb pozit is benne. Ezt viszont otthagyom orokre.
                            Csatolt fájlok

Hozzászólás

Na szoval ez lett az echf kilovesbol, hagyhattam volna tobb pozit is benne. Ezt viszont otthagyom orokre.
                              Szépen elkaptad. Gratulálok!

Felvetődött kérdés, nem kereskedéssel kapcsolatos topicban, hogy mi kellene ahhoz hogy duplázni lehessen egy számlát.
                              A Te estedben hol tartana ez a pozi, ha a duplázás lett volna a cél (mondjuk 1 traddel) és hány lotot kellett volna hozzá benyitnod?

Hozzászólás

• eurgbp

Hát, ez gyorsabban kilőtt mint gondoltam.
                                (Heti nyitón nyitva)
                                És nem volt betéve második buy stop order....ggggrrrrrrr.....
                                Na, mindegy, nem lehet mindig, mindent jól elkapni.

Click image for larger version

Name:	eurgbpm30long.jpg
Views:	1
Size:	206,4 KB
ID:	160001

Hozzászólás

Working...
                                X