Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Sikeres,vagy nem sikeres trade képek haladóknak,magyarázat nélkül!

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• GU

GU-t is benyitottam éppen most shortra.
    Remélem ez volt a vége a hegymenetnek.
    Mire a heti nyitóra ér, már BE lesz.

Click image for larger version

Name:	GU short m30.JPG
Views:	1
Size:	189,3 KB
ID:	160002

Hozzászólás

• Xau

Arany longoktól is lassan megválok.

Name:	gold longok.jpg
Size:	215,8 KB
ID:	160004

Hozzászólás

• GU s2

Gu stop módosítva, illetve még egy short benyitva.
        Összességében minimum BE most.
        Az ilyen jellegű és sebességű esés tetszik nekem.

Name:	GU short m30.jpg
Size:	198,0 KB
ID:	160005

Hozzászólás

• Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Szépen elkaptad. Gratulálok!

Felvetődött kérdés, nem kereskedéssel kapcsolatos topicban, hogy mi kellene ahhoz hogy duplázni lehessen egy számlát.
          A Te estedben hol tartana ez a pozi, ha a duplázás lett volna a cél (mondjuk 1 traddel) és hány lotot kellett volna hozzá benyitnod?
          Ezeket a kérdéseket nem lehet megválaszolni
          Hogy mégis mi kell hozzá? Jobb lábbal kell felkelni egy derűs napon

Hozzászólás

[ATTACH]13024[/ATTACH]
            Szép trade! Viszont szerintem nincs vége a hegymenetnek, a 4075-ös szintnek talán alámegyünk, aztán megint északra tippelek. Bekötök egy longot, ha kitombolta magát a short.

Hozzászólás

Felvetődött kérdés, nem kereskedéssel kapcsolatos topicban, hogy mi kellene ahhoz hogy duplázni lehessen egy számlát.
              Tudas! Tudas kell ahhoz! De abban a bazar-topicban ez nincs meg...

Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              [ATTACH]13024[/ATTACH]
              Szep fogas! En nem nyitottam be ezt, hiszen nagy pozival vagyok benne, meg mindig, a GA-ban... nem allitottam le mivel squeeze-t csinalt ott fenn es az tudjuk, hogy az esetek 99%-aban merre tor ki...

Az ilyen jellegű és sebességű esés tetszik nekem.
              Nekem is. Hatha ez volt a fordulas lefele, akkor nagyon popec trade-jeink vannak a GBP-ken... meg akkor is, ha ellensegek vagyunk, a legfobb ellensegek... te kis Judas, megtagadtal engem a komedia-topicban...

Rewand eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Szép trade! Viszont szerintem nincs vége a hegymenetnek, a 4075-ös szintnek talán alámegyünk, aztán megint északra tippelek. Bekötök egy longot, ha kitombolta magát a short.
              A long nem tudom ha jo otlet..., inkabb varj egy korrekciot es koss hosszabb tavra shortot... de Te tudod, nem akarok tanacsokat adni.

Hozzászólás

• Sziasztok srácok!

Nagyon rég jártam a fórumon, de ez a topic különösen elnyerte a figyelmemet, amióta nem voltam itt. Gratulálni szeretnék nektek a nagyon sok gyönyörű tradeért(Zoli, Tback és aki valóban tradelt, nem csak beszélt). Pár tradet ki fogok rakni, ha már ti is ennyivel hozzájárultatok, hogy a kezdőknek irányt adtok a könnyebb indulás érdekében. Én anno itt 13' végén rengeteg hasznos infót kaptam, ami segített a trader karrierem kezdetén, szóval pár képpel hozzájárulnék én is eme remek topic sikeréhez. Sok pipet kívánok!

Olaj short szimplán mert nagyon tetszett ez a szint és egy 10-15 pipes stoppal megfogható volt. Nem hiszek a hosszabb shortban, de ha sikerül még jobban elindulnia, akkor ráépítek. Már nullában.

Hozzászólás

• equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Nekem is. Hatha ez volt a fordulas lefele, akkor nagyon popec trade-jeink vannak a GBP-ken... meg akkor is, ha ellensegek vagyunk, a legfobb ellensegek... te kis Judas, megtagadtal engem a komedia-topicban...
                  Miért, nem így van?
                  Ha én azt mondom longot nyitok, te írod hogy shortolsz.
                  Ha én azt mondom hogy 30% eséllyel eshet, és kicsit leesett, te azt mondod hogy 100%-ban igazad lett.
                  Ritkán értünk egyet, mégis mindketten pénzt keresünk.

Amúgy pedig a Krimi-Misi topikban közösen lettünk lehülyézve, tehát azért van némi közös vonás....

Na, megyek, nyitok is egy demó számlát, hátha igaz az hogy lehet földi halandónak 100%-ot csinálni pár traddel. Állítólag így csinálják a nagyok, az Ügyesek.
                  Megint ez a %...nyugdíjas klub...na mindegy.

Hozzászólás

• Chucky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Sziasztok srácok!

Nagyon rég jártam a fórumon, de ez a topic különösen elnyerte a figyelmemet, amióta nem voltam itt.
                    Welcome back!

Hozzászólás

• Én maradok GU longban egyelőre.
                      Csatolt fájlok

Hozzászólás

• GCHF is van
                        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Chucky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Sziasztok srácok!

Olaj short szimplán mert nagyon tetszett ez a szint és egy 10-15 pipes stoppal megfogható volt. Nem hiszek a hosszabb shortban, de ha sikerül még jobban elindulnia, akkor ráépítek. Már nullában.
                          Szerintem ez a trade be fog jönni!
                          Ma egész nap az megy a rádióban, mint ami ebben a hírben is van.

https://www.portfolio.hu/gazdasag/ny....4.280638.html

Nem kicsit vagyunk fázis késésben...
                          Szóval ha Mol emel, akkor mehet a short élőben.
                          Jól megcsípted.
                          Én pont nem figyeltem, pedig heti nyitóról pattant le, de nem volt betéve orderem.
                          Majd legközelebb.

Hozzászólás

• EURJPY, hagyom menni.
                            Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Még egy gyors updatet kiraknék és utána nem spamelem tovább a topicot.
                              Lehet hülyének fogtok nézni, de nem szeretem, ha valami ilyen gyorsan beesik, mert egyszerűen nincsenek swingek, így a stoppomat se tudom módosítani. Ezt vagy nullában kiülöm vagy marketen zárom egy jobb szintnél, de ezt nem szeretném még zárni, így marad a nulla. Ilyen zuhi után simán visszatesztelheti az elhullott aljakat, szóval a managelést még nem kezdem meg. Ha pedig nulla, akkor itt egyértelművé válik számomra a long folytatódása.

Szerintem ez a trade be fog jönni!
                              Ma egész nap az megy a rádióban, mint ami ebben a hírben is van.

https://www.portfolio.hu/gazdasag/ny....4.280638.html

Nem kicsit vagyunk fázis késésben...
                              Szóval ha Mol emel, akkor mehet a short élőben.
                              Jól megcsípted.
                              Én pont nem figyeltem, pedig heti nyitóról pattant le, de nem volt betéve orderem.
                              Majd legközelebb.
                              Olaj elég trükkös jószág, nem lehet tudni mikor van benne nagyobb mozgás. Anno benne voltam 26$-on, kvázi a legalsó pipeket tradelgettem. Ott már a sokadik pozi után küldtem be egy utolsót, hogy talán ez majd bejön, és onnan 40$-t ment azóta több év alatt. Nagyon fontos a perspektíva és persze, hogy az OPEC tagok mit hintenek el.....

Hozzászólás

• USDCHF, ma kicsit visszaesett, de hagyom ezt is.
                                Csatolt fájlok

Hozzászólás

Working...
                                X