Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Sikeres,vagy nem sikeres trade képek haladóknak,magyarázat nélkül!

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    En ezen sell setupot keresek es asszem hamarosan meg is kapom. Jol nez ki lefele...
    Egyébként nem értem mit látsz, kellene még menni egyet, mielőtt short lehetne, bár az is csak pihenő lesz.
    Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Na, veletek is sokra megyünk!
      Most akkor long, vagy short???

ááááá..., nyitok akkor én meg egy ironcondort opcióban ugyanerre, hátha nem megy sehová.
      Kösd, amit én, néha egész jól eltalálom az irányt. Máskor meg nem, tehát kösd be, ahogy EQ mondja, csak várni kell valami zászlóra
      Látod, ha bekötötted volna a GU-t 75 alatt, akkor most annyival gazdagabb lennél
      Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Rewand eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Egyébként nem értem mit látsz, kellene még menni egyet, mielőtt short lehetne, bár az is csak pihenő lesz.
        Igen igen, ezt nem is zartam ki... de en a nagyobb pikcsa-t nezem...

Click image for larger version

Name:	mQkv51Fh.png
Views:	1
Size:	179,2 KB
ID:	160027

Eg az ujjam, hogy egyszeruen itt es most bekossem a shortot... hiszen egy szep struktura keszen van...

Heikin Ashi szerint is jo short most a 4h-n...

Hozzászólás

• Rewand eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Kösd, amit én, néha egész jól eltalálom az irányt. Máskor meg nem, tehát kösd be, ahogy EQ mondja, csak várni kell valami zászlóra
          Látod, ha bekötötted volna a GU-t 75 alatt, akkor most annyival gazdagabb lennél

Teljesen összezavarsz.
          Már azt sem tudom mitévő legyek. Duplázni kellene a számlát, de azt sem tudom hogy fogjak hozzá...

Kötöttem én GU-t, ne izgulj, csak shortra és annyival gazdagabb is lettem.
          De ügyes volt a felpattanást megfogni.
          Jól csináltad. Nekem ott csak shortok zárása volt, long nem.
          Ennyire nem vagyok daytrader.

Hozzászólás

Duplázni kellene a számlát, de azt sem tudom hogy fogjak hozzá...
            Figyelj, a recept egyszeru, hiszen egyszer elunk... megnezed a szamlad marginhatarat oszt kotsz egy akkora lot size-ot ami kiuti a 100%-ot... es utana nekifogsz imadkozni... vagy meg jobb, ha mar azelott nekifognal.

Hozzászólás

Igen igen, ezt nem is zartam ki... de en a nagyobb pikcsa-t nezem...

[ATTACH]13050[/ATTACH]

Eg az ujjam, hogy egyszeruen itt es most bekossem a shortot... hiszen egy szep struktura keszen van...

Heikin Ashi szerint is jo short most a 4h-n...
              Én ezt nézem, ez is big picture! Csak éppen intraday & price cycle.
              Csatolt fájlok

Hozzászólás

Figyelj, a recept egyszeru, hiszen egyszer elunk... megnezed a szamlad marginhatarat oszt kotsz egy akkora lot size-ot ami kiuti a 100%-ot... es utana nekifogsz imadkozni... vagy meg jobb, ha mar azelott nekifognal.
                Ne viccelj már, ilyen egyszerű?
                Ez akkor most az 1 millió ft-os tanács volt, vagy valami olcsóbb?
                Be kell regisztrálnom előtte a zárt FB csoportodba, vagy mehet a rózsafűzéres dolog így simán?

Hozzászólás

Ne viccelj már, ilyen egyszerű?
                  Ez akkor most az 1 millió ft-os tanács volt, vagy valami olcsóbb?
                  Be kell regisztrálnom előtte a zárt FB csoportodba, vagy mehet a rózsafűzéres dolog így simán?
                  Nem kell regisztralj, eleg ha elbujtatsz ott egy kettosugynokot... En tanitsalak?

Hozzászólás

• Sajnos a buli véget ért számomra az olajon. Lehet innen beesik, de inv hs formálódik, ami nem túlságosan tetszik, ha shortban vagyok. 90 pip lett a vége, az initial stop 15 pip volt. Megpróbáltam ráépíteni többször is, de azok visszajöttek. Tervezek újra belépni shortra, ha lesz a maihoz szép setup. A trend még mindig long, tehát longolhatnék is, de nem vagyok benne sokkal lentebbről, így max breakoutra léphetnék be 66.45 felett.

Hozzászólás

• Chucky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Sajnos a buli véget ért számomra az olajon. Lehet innen beesik, de inv hs formálódik, ami nem túlságosan tetszik, ha shortban vagyok. 90 pip lett a vége, az initial stop 15 pip volt. Megpróbáltam ráépíteni többször is, de azok visszajöttek. Tervezek újra belépni shortra, ha lesz a maihoz szép setup. A trend még mindig long, tehát longolhatnék is, de nem vagyok benne sokkal lentebbről, így max breakoutra léphetnék be 66.45 felett.

Ha kapunk egy bear-flag-et, azt ajanlom, hogy add el es tartsd hosszabb tavon...

Click image for larger version

Name:	9JfsPR12.png
Views:	1
Size:	132,2 KB
ID:	160029

Hozzászólás

• Chucky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Sajnos a buli véget ért számomra az olajon. Lehet innen beesik, de inv hs formálódik, ami nem túlságosan tetszik, ha shortban vagyok. 90 pip lett a vége, az initial stop 15 pip volt. Megpróbáltam ráépíteni többször is, de azok visszajöttek. Tervezek újra belépni shortra, ha lesz a maihoz szép setup. A trend még mindig long, tehát longolhatnék is, de nem vagyok benne sokkal lentebbről, így max breakoutra léphetnék be 66.45 felett.
                        De kár érte...
                        Ez short továbbra is, így ahogy van (rövid távon)...
                        Nem véletlen tettem ki a macskát.
                        Ha zuhan, akkor a visszapattanás is gyors és volatilis tud lenni.
                        Ilyenkor stop csak 50%-on kívülre, nálam.
                        Na, de hátha még összejön egy újabb belépő.

Azért köszönjük a gondolatok levezetését.
                        Tetszik a szakmaiságod.

Hozzászólás

De kár érte...
                          Ez short továbbra is, így ahogy van...
                          Nem véletlen tettem ki a macskát.
                          Ha zuhan, akkor a visszapattanás is gyors és volatilis tud lenni.
                          Ilyenkor stop csak 50%-on kívülre, nálam.
                          Na, de hátha még összejön egy újabb belépő.

Azért köszönjük a gondolatok levezetését.
                          Tetszik a szakmaiságod.
                          Mostanában suli mellett nagyon nehezen megy, hogy a terv szerint kitartsam a pozikat. Rengeteg tradem nullás és sokszor adok mozgásokat vissza teljesen, szóval rászoktam, hogy piacon zárok, ami nem feltétlen jó. Próbálok visszarázódni a nagy pipekre, de ahhoz ismét flowba kellene jönni. Látom a hibáimat, dolgozok rajta. A saját pszichés defektusaimat le kell győznöm, hogy a nagyobb tradek menjenek.

Hozzászólás

• Azért csak lecsurrant
                            Csatolt fájlok

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Azért csak lecsurrant

A zöld vonalak keresztbe a csatornán mit mutatnak és hogy kerültek oda? Azon kívül hogy oda rajzoltad
                              Valamint csak kisebb tf-et nézed? Általában 5-15 perces chartokat osztasz meg

Hozzászólás

• Cadchf valaki?
                                Csatolt fájlok

Hozzászólás

Working...
                                X