Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Sikeres,vagy nem sikeres trade képek haladóknak,magyarázat nélkül!

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Ahogy Tomy is mondta, az olaj short folytatódik. Hamar előlegeztem be a low letörést, de nem szedett ki. Az előző low alatt sell stop bekészítve.

HunTraders.co.uk/invite/chucky - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Persze, hogy veszem, mert te eladod... ocsoooó
      Sőt, egyre ócsóbb
      Most veheted igazán

Hozzászólás

• Chucky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ahogy Tomy is mondta, az olaj short folytatódik. Hamar előlegeztem be a low letörést, de nem szedett ki. Az előző low alatt sell stop bekészítve.

Volt gatyad azert ezt bekotni, foleg, hogy rovidtavon tradelsz... hiszen visszafele jott impulziv modon es konszolidalt... ami 90%-ban tovabbi felfelemenetelt jelent... statisztikailag az ilyeneket bekotni veszteseghez vezet... de biztos tudod, hogy mit csinalsz.

Az EURCHF-en kell ennel szebb flag lefele?

Click image for larger version

Name:	Chart_EUR_CHF_Hourly_snapshot.png
Views:	1
Size:	25,6 KB
ID:	160054

Hozzászólás

• EQ, echf-nél shortra játszol?

Hozzászólás

• equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Volt gatyad azert ezt bekotni, foleg, hogy rovidtavon tradelsz... hiszen visszafele jott impulziv modon es konszolidalt... ami 90%-ban tovabbi felfelemenetelt jelent... statisztikailag az ilyeneket bekotni veszteseghez vezet... de biztos tudod, hogy mit csinalsz.

[ATTACH]13077[/ATTACH]
            Csak kötöm a szokásos setupjaim. 2-4 óráson van még lefele neki bőven, próbálom elkapni a második nagyobb lefele mozgást kicsi stopokkal, ha kistoppol akkor bukok 5-10 ticket.
            HunTraders.co.uk/invite/chucky - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• Rewand eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              EQ, echf-nél shortra játszol?
              Persze, miota mondogatom... most meg be is kotottem.

Hozzászólás

• Chucky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Csak kötöm a szokásos setupjaim. 2-4 óráson van még lefele neki bőven, próbálom elkapni a második nagyobb lefele mozgást kicsi stopokkal, ha kistoppol akkor bukok 5-10 ticket.
                Ok, én nem látom a shortot, csak nagyon rövidtávon. Totál longban vagyok, nem csak ezen, más párokon is.

Hozzászólás

Ok, én nem látom a shortot, csak nagyon rövidtávon. Totál longban vagyok, nem csak ezen, más párokon is.
                  Ezert szep a kereskedes... en is fel vagyok keszulve arra, hogy ez csak egy korrekcionak az utolso hullama es rovidesen veget er... de strukturailag nagyon tetszik a trade, csakis shortot kotok ezen meg akkor is ha feljebb fogunk menni innen meg kicsit.

Hozzászólás

Ezert szep a kereskedes... en is fel vagyok keszulve arra, hogy ez csak egy korrekcionak az utolso hullama es rovidesen veget er... de strukturailag nagyon tetszik a trade, csakis shortot kotok ezen meg akkor is ha feljebb fogunk menni innen meg kicsit.
                    Messze van még a short-tól, most nem tudok rajzolni, de este megteszem. Vessük össze majd a chart-jainkat. Szerintem most H4 dupla stopvadászat van, ami miatt még a 1830-as tetőt ki kell üssük strukturálisan.

Hozzászólás

Sőt, egyre ócsóbb
                      Most veheted igazán
                      Na miwan Mókuska jól esett a bökésem

Hozzászólás

[ATTACH]13077[/ATTACH]
                        1,176-ig ha lejön a jelenlegi hullámmal és szépen felemelkedik

Hozzászólás

1,176-ig ha lejön a jelenlegi hullámmal és szépen felemelkedik
                          Veled vagyok!

Hozzászólás

Na miwan Mókuska jól esett a bökésem
                            Mégis mi lenne? Mit gondolsz? Inkább azt mond meg, hogy böködsz-e még?
                            És hogy longolsz-e még?

Hozzászólás

Mégis mi lenne? Mit gondolsz? Inkább azt mond meg, hogy böködsz-e még?
                              És hogy longolsz-e még?
                              Kiszálltam hajnalban, most várok egy mélyebb pontot beszállásra, mert szerintem long hullám következik a latidó után
                              Adtam a Germánoknak 1 randipontot, hogy menjünk sízni lavinában... csak akadozik a faxom, remélem veszik a lapot
                              Csatolt fájlok

Hozzászólás

Kiszálltam hajnalban, most várok egy mélyebb pontot beszállásra, mert szerintem long hullám következik a latidó után
                                Adtam a Germánoknak 1 randipontot, hogy menjünk sízni lavinában... csak akadozik a faxom, remélem veszik a lapot
                                Valaki tredeli/tudja tradelni a HK indexet? (Hong Kong)... mert en most fedeztem fel es majdnem hanyattvagtam magam milyen szep a struktura... shortra. En benne leszek es ha valakit erdekel, teszek egy multiTF analizist ra hullamelmelet alapon.

Hozzászólás

Working...
                                X