Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Sikeres,vagy nem sikeres trade képek haladóknak,magyarázat nélkül!

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Rewand eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát, megmondom őszintén kicsit elvesztettem a fonalat.. de nem látom, hogy miért kellene felmenni még.
    mert 1utánjöna2ésutánaA3

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      mert 1utánjöna2ésutánaA3
      Akkor benéztem egy ármozgást, nem jó helyre könyveltem el. Mindegy, betettem egy stopot, aztán lesz ami lesz. Hétvégén megnézem, hogy mit néztem el, ha egyáltalán elnéztem, de még nincs vége a napnak.
      Esetleg ha megmutatnád, hogy mi a 3, 2, 1 és utána mi az 1. ??

Hozzászólás

Akkor benéztem egy ármozgást, nem jó helyre könyveltem el. Mindegy, betettem egy stopot, aztán lesz ami lesz. Hétvégén megnézem, hogy mit néztem el, ha egyáltalán elnéztem, de még nincs vége a napnak.
        Esetleg ha megmutatnád, hogy mi a 3, 2, 1 és utána mi az 1. ??
        Ha szerencsénk van akkor még a 4 és 5 is jön
        Csatolt fájlok

Hozzászólás

Köszi, másra gondoltam, nekem el kell mennem most. Majd értekezünk hétvégén, én így hagyom, visszaesik szerintem, de utána megint csapkodás lesz, az megy majd fel, ahova mondod, majd leesik, de nem megy a mostani alj alá, mert utána long lesz.
          Csatolt fájlok

Hozzászólás

Na, lett még egy kis időm, ilyenre gondoltam, szerintem ez jobb lenne abc-nek. Utána lehet majd háromig számolni. Én legalábbis most még nem számolnék az én rendszerem alapján, mert ezek nem árszintek. Vagy nincs igazam, meglátjuk.
            Csatolt fájlok

Hozzászólás

Na, lett még egy kis időm, ilyenre gondoltam, szerintem ez jobb lenne abc-nek. Utána lehet majd háromig számolni. Én legalábbis most még nem számolnék az én rendszerem alapján, mert ezek nem árszintek. Vagy nincs igazam, meglátjuk.
              ugylátCik, rám jobban hallGAT
              Csatolt fájlok

Hozzászólás

És az ilyen alakzathoz mit szólnál?
                Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Tőkeáttét

Te C@maro, segíts már nekem, mert elakadtam.
                  Olvastam az idegbaj topicban, hogy "Természetesen némileg nő a kockázat a tőkeáttéttel."

Hogy van ez? TE értesz hozzá. Ha nagyobb a leverage, akkor többet bukok ugyanazon stoppal?
                  Őrület szélén állok ezzel a kérdéskörrel.
                  Valami "szakértői " segítség kell lassan....
                  Azt mondják hogy lehet "kicsiből, nagyot csinálni". Nagyobban gondolkodni! Hát én ezt szeretnék! Valóra váltani az álmokat.
                  Mi a véleményed? Lehetséges?

Hozzászólás

• Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Te C@maro, segíts már nekem, mert elakadtam.
                    Olvastam az idegbaj topicban, hogy "Természetesen némileg nő a kockázat a tőkeáttéttel."

Hogy van ez? TE értesz hozzá. Ha nagyobb a leverage, akkor többet bukok ugyanazon stoppal?
                    Őrület szélén állok ezzel a kérdéskörrel.
                    Valami "szakértői " segítség kell lassan....
                    Azt mondják hogy lehet "kicsiből, nagyot csinálni". Nagyobban gondolkodni! Hát én ezt szeretnék! Valóra váltani az álmokat.
                    Mi a véleményed? Lehetséges?

... nem tudtam belépni!... már azt gondoltam, megheKKeltek, mint a választási eredményeket, vagy leshortolták... vagy felLONGOLTák... látod ez is 1 őrületes... már miért buknál nagyobbat nagyobb leveragevel!?
                    Nyugodjál meg Tomykám, csak a margin követelményed változik
                    NagyTökhöz kis margin, kisTökhöz nagy margin... tudod az egyensúly végett és veled van az ERŐ

Hozzászólás

... nem tudtam belépni!... már azt gondoltam, megheKKeltek, mint a választási eredményeket, vagy leshortolták... vagy felLONGOLTák... látod ez is 1 őrületes... már miért buknál nagyobbat nagyobb leveragevel!?
                      Nyugodjál meg Tomykám, csak a margin követelményed változik
                      NagyTökhöz kis margin, kisTökhöz nagy margin... tudod az egyensúly végett és veled van az ERŐ
                      Hálám üldözni fog, sokat segítettél.
                      Már teljesenkétségbevoltamesve...

És figyu, ha nagyobb a leverage, akkor a "nyereség lehetősége" is nő? Tényleg akkor ha kötök 1 lotot akármibe és nagyobb a leverage, akkor ugye többet fogok keresni?
                      Ugye, ugye, ugye????

Mert tudod, szeretném ezt az egészet, a legjobb tudásom szerint csinálni.
                      Hogy jó sok pénzt csináljak, a nagyon kevésből.
                      És hát a Nagy Öregek szava azért nekem szent.

Remélem velem is lesz az erő, mint veled.

Na, megyek kötök valamit, vagy shortra, vagy longra. Csak bejön valamelyik irány.

Hozzászólás

Hálám üldözni fog, sokat segítettél.
                        Már teljesenkétségbevoltamesve...

És figyu, ha nagyobb a leverage, akkor a "nyereség lehetősége" is nő? Tényleg akkor ha kötök 1 lotot akármibe és nagyobb a leverage, akkor ugye többet fogok keresni?
                        Ugye, ugye, ugye????

Mert tudod, szeretném ezt az egészet, a legjobb tudásom szerint csinálni.
                        Hogy jó sok pénzt csináljak, a nagyon kevésből.
                        És hát a Nagy Öregek szava azért nekem szent.

Remélem velem is lesz az erő, mint veled.

Na, megyek kötök valamit, vagy shortra, vagy longra. Csak bejön valamelyik irány.
                        Ugye, ugye, ugye????

Hát nem ugye Ugyanazon a távon ugyanannyit keresel 1:100-al is és 1:500-al is.
                        Viszont ha 1:100-on tudsz 1 lotot nyitni, akkor 1:500-on annyi marginért nyithatsz 5 lotot is, na akkor keresheccccccc

Hozzászólás

Ugye, ugye, ugye????

Hát nem ugye Ugyanazon a távon ugyanannyit keresel 1:100-al is és 1:500-al is.
                          Viszont ha 1:100-on tudsz 1 lotot nyitni, akkor 1:500-on annyi marginért nyithatsz 5 lotot is, na akkor keresheccccccc
                          De álljunk meg egy szóra!!!... az órabéremet meg sem kérdezed???

Hozzászólás

De álljunk meg egy szóra!!!... az órabéremet meg sem kérdezed???
                            Jaj, ne haragudj. Teljesen a megszokott "szakértői" óradíjban gondolkodtam.
                            Szóval biztos vagyok benne hogy 5,000.-ft/óránál te sem kérsz többet.
                            (na jó, pluszáfa...)

Hozzászólás

Jaj, ne haragudj. Teljesen a megszokott "szakértői" óradíjban gondolkodtam.
                              Szóval biztos vagyok benne hogy 5,000.-ft/óránál te sem kérsz többet.
                              (na jó, pluszáfa...)
                              Igen, ugy ÁFÁstól jolecc, elölhátulegybenírva))

Hozzászólás

Igen, ugy ÁFÁstól jolecc, elölhátulegybenírva))
                                Csekkold már le légyszíves hogy akkor jól csináltam-e ma USDCAD-ot.

1:200-as számlán nyomtam (sajnos csak ekkorán, pedig lehet hogy 1:500-assal többet kereshettem volna, de hát nem akartam magam veszélybe sodorni a kapzsiság miatt)

Leshortoltam mint állat.
                                Most meg ugye esik, mint előtte is.
                                Lebeg a nyerő, ki tudja hol áll meg.

Szóval ha 1:200-assal meglesz a +2..3..4R, akkor az ok.
                                De ha 1:500-al lehetett volna több is, akkor nagyon mérges leszek!
                                Pedig úgy olvastam valami ingyenes pdf-ben, hogy az 1 lot, az 1 lot.
                                Na, mindegy, majd még kísérletezgetek vele.

Click image for larger version

Name:	usdcadH4.JPG
Views:	1
Size:	192,2 KB
ID:	160135

Hozzászólás

Working...
                                X