Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Sikeres,vagy nem sikeres trade képek haladóknak,magyarázat nélkül!

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• akárki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Come on Guys mindjárt itt a nyár,és a nyaralószezon!
    Szia Akárki! Welcome!

Szezon...De hát számít ez? Ahonnan Te tradelsz ott örök nyár van... Legalábbis tavaly ilyenkor már a strandról toltad a kereskedéseket...

akárki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én még benne lennék ha van hely!Kérem tisztelettel..Kapok helyet?
    Ilyen kivonattal? Itt a helyed! Már hegyezem a ceruzámat, hogy jól megfejtselek...

Hozzászólás

• AlpinForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Szezon...De hát számít ez? Ahonnan Te tradelsz ott örök nyár van...
      Hello Alphin!
      Naná hogy örök nyár!Ma is készültem mikor felkeltem,de ilyen még nem volt,be van zárva!Tereprendezés megy a parton,gondolom BE teszik!

AlpinForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Már hegyezem a ceruzámat, hogy jól megfejtselek...
      Abban biztos vagyok,lehet már az is ki van számolva nálad,hogy 1 pip elmozdulás mennyi dollárt hoz visz a számlán

Hozzászólás

• Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Figyelj, egyszerű a recept.
        Megnéztem valamelyik nap KlubbosZoli pár videóját.
        Belefájdult még a fejem is..
        Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Kiszámoltam hogy ez így nem jó, meg hát azt olvastam valahol hogy ahogy a tömeg csinálja, na pont úgy nem jó...
        hogyha shortolok és van olyan szerencsém, hogy esik az a nyomorult chart
        Ha Te is néznél videókat, akkor most neked is lenne ilyen.

Bex.rok!Tback!ááá....

Hozzászólás

• Amúgy, ha én most kezdenék bele ebbe a forex tőzsde mittudomén mibe,
          biztos hogy csapatot építenék!
          Kellene egy tisztafejű trader,mint Téboly,aki megmondja hogy kell ezt a izét valahogy csinálni,
          kellene egy friss oxigénnel tele hegymászó Alphinista megszállott,aki minden részletet kinagyítóz és lebontja atomjaira,
          kellene egy kockafejű/seggű? programozó,akinek bit volt a jele az oviba,
          kellene egy 5000V8 -val érkező minimum SeviCamaros,
          durr bele csapjuk csávó meg még páran.
          Mondjuk EQ pisztoly,aki ha nincs ötletünk,kimazsolázza nekünk a tuti Elli,meg ottot!

Hozzászólás

• Hallo topikindító, akárki is az

Bizony, szerintem most a fórumon ütős csapat állt össze hosszú idő után ismét

Jó, hogy előkerültél, épp a napokban jutottál eszembe, hogy eltűntél, akármerre is lehettél
            HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

Úgylátom nem halt el a topic,és sok értékes info került fel azóta,köszönhető neked,és sok más tagnak!Ez király!Így tovább!
              El sem hiszem hogy ismét itt vagy!!!

Egy fél év után már azt hittem hogy abbahagytad az egész trade dolgot.

Hallod, elindítottad ezt a topicot, aztán leléptél, mi meg itt páran úgy őriztük a szellemedet, mintha olimpiai fáklyára vigyáznánk!
              Na, de hál Istennek újra itt.

Örülök a nyitott pozijaidnak.
              Végre valaki aki tartja amit tartani kell.

Nyomjad a képeket, akár szöveg nélkül is, mert van bőven adósságod!

Hozzászólás

• Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                El sem hiszem hogy ismét itt vagy!!!

Egy fél év után már azt hittem hogy abbahagytad az egész trade dolgot.

Hallod, elindítottad ezt a topicot, aztán leléptél, mi meg itt páran úgy őriztük a szellemedet, mintha olimpiai fáklyára vigyáznánk!
                Na, de hál Istennek újra itt.

Örülök a nyitott pozijaidnak.
                Végre valaki aki tartja amit tartani kell.

Nyomjad a képeket, akár szöveg nélkül is, mert van bőven adósságod!
                Ő csak a ''képét'' tolta ide, de rendesen feltankolva
                Költözés közben ''elrejtőzött'' a lapostopja, csak most leltek rá és lásss csodát, megérte

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ő csak a ''képét'' tolta ide, de rendesen feltankolva
                  Költözés közben ''elrejtőzött'' a lapostopja, csak most leltek rá és lásss csodát, megérte
                  ja .... valahogy így lehetett....
                  ma nekem is összejött 30%-os növekmény...de csak azért, mert nem volt tépé
                  .... és egész nap a retyót szereltem ....sejtheted mekkora számlán ment a bármit csinál akkor is leszaromám

//másfél hónapig szivatott 5 vizes. Megelégeltem.
                  Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

Amúgy, ha én most kezdenék bele ebbe a forex tőzsde mittudomén mibe,
                    Kellene egy tisztafejű trader,mint Téboly,aki megmondja hogy kell ezt a izét valahogy csinálni,
                    kellene egy friss oxigénnel tele hegymászó Alphinista megszállott,aki minden részletet kinagyítóz és lebontja atomjaira,
                    Mondjuk EQ pisztoly,aki ha nincs ötletünk,kimazsolázza nekünk a tuti Elli,meg ottot!
                    Érdekességképpen:
                    Amikor elkezdtem érdeklődni a mozgó pálcikák után kezdő read only üzemmódú fórumfalóként belebotlottam egy hasonlóba.
                    PK12 néven futottak....talán a piszkos tizenkettő miatt,
                    vagy az ötletgazda , Parajdi Klubja lett volna a rövidítés nyitja a tucatnyi emberrel megtoldva ??

Eléggé titkos szektaként működtek. Túl sok infóm nincs róla,
                    viszont amint látszik nem juthattak valami sokra:

https://de-de.facebook.com/ausztriai...26818307447252

De ha nem zavar a rossz ómen, és unod már a nyaralást/nyomkodást, ugorj majd be ide:
                    www.margincall.hu
                    akárki is vagy, inkognítódat megőrizve a ViP teremben
                    egy fütyülős barack mellett megbeszélhetjük a részleteket.

Hozzászólás

Helo kocka!Gondolom már mindenki le van kódolva,és el van mentve felhőbe!
                      1nagyLó****tbízomBillGécire!

Nem jókor jött a vigyor,
                      mert tiszta szar volt a napom...
                      Csak most olvasgatok vissza,
                      végre hajnalban eljutottam oda
                      de megállj mindjárt elveszem a kedved,
                      hogy jobb Neked se legyen

Hozzászólás

Én még benne lennék ha van hely!Kérem tisztelettel..Kapok helyet?
                        No már megis van mivel okozok Neked holnapra álmatlan éjszakát

Átbasz a brókered !!
                        Mondták már?

De hogy lásd kivel van dolgod, spórolok Neked sok ezer dodót.

Ha legközelebb is ilyen hosszú távban gondolkozol, előtte nézz szét hogy hol!
                        Hiszen még a nyomi Admiral is fizet a GBPCAD shortért...
                        de mindig vannak jobbak, szebbek....ahol többet adnak érte....
                        a mínusz 1263 dollárod??-hoz képest nem is keveset !

https://www.myfxbook.com/forex-broke...one-trade/1019

Fingom sincs hogy mennyi a különbség.
                        Ez ügyben inkább kérdezd Alpint.
                        Nála ez beépített készség

Hozzászólás

Amúgy, ha én most kezdenék bele ebbe a forex tőzsde mittudomén mibe,
                          Hello Akarki, welcome back, én is csapatban gondolkodtam sokáig, de már nem, mert sok okból kifolyólag mára jobbnak látom a "Más is ezt látja?" típusú felvetéseket. Arra meg ez a fórum tökéletes.
                          Két párom van, AU long és EN short, nem is akarnék most másra nézni (kivéve figyelem az SP500-at, de lehetne az bármi más is). És a párjaim is lehetnének mások, szerintem teljesen mindegy, hogy melyiket trédeljük, mert szinte mindig mindegyik trédelhető. Inkább annak a híve vagyok, hogy 1-2 pár, de az mindent bele módon, minthogy nézegessem a mások által felvetett számos ötletet.
                          A csapatban való trédelésnek megvan az a hátránya, hogy akkor mások hibáját trédeljük, amit nehéz korrigálni a hit-faktor miatt. A saját hibámat könnyebb, mert rögtön tudom, hogy mit szúrtam el és folyamatos kapcsolatom van a pa-val, míg ha más gondolatmenetét követem, akkor általában nincs.
                          Van nekem két csapatom is, de egyre kevésbé vagyok aktív, pont a befolyásolás negatív hatásai miatt. Az ember hajlamos úgy viselkedni, mint egy majom, valaki bedob valamit, azt megnézzük, közben meg ezzel ki is szorítjuk a fejünkből azt, amire korábban fókuszáltunk, szóval elveszítjük a fonalat. Sokszor estem ebbe a hibába és nem értettem, hogy miért szúrom el a trédjeimet, miközben ha kevés párra koncentrálok, mindig sikeres vagyok.
                          Az is vicces, hogy eszembe nem jutott volna az AU-t és az EN-t trédelni, mert a GU-t és EU-t akartam shortolni, csak valaki átterelte a figyelmemet erre a két párra, én meg beleragadtam mindkettőbe. Jó szar az EN spread-je én meg ezt trédelem...

Hozzászólás

• Ja, NU-m is van még, hadd kövesse az AU-t.
                            Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Rewand eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ja, NU-m is van még, hadd kövesse az AU-t.
                              Egyébként nagyon érdekes a két pár viszonya. Az NU lemaradt egy nappal és ugyanazt az ármintát lerajzolta egy szintemelkedéssel, amit az AU kettővel. Az AU-nak ma mennie kell egyet felfelé, ahogyan az NU-nak is. Nagyon kicsi az ázsiai range, ezért táraztam be alulra-felülre, várok egy kilövést a déli session határ kiütése után. Más range nincs, amit ki lehetne ütni, csak a 34-es, de ez nem az a setup. Tehát, megvárom az EU session kezdetét, a déli határ kiütését, és ha ez megtörténik, akkor teszek még a buy stop-jaimhoz néhány minit, hadd szóljon. 62 az ötnapos ADR, lesz tér felfelé.

Hozzászólás

• UJ short?
                                Csatolt fájlok

Hozzászólás

Working...
                                X