Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Sikeres,vagy nem sikeres trade képek haladóknak,magyarázat nélkül!

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát ez az én meglátásomban hosszútávú long. Bár néha biztosan lehet shortolgatni is.
    Ez igy van, en is hossuztavon longot latok benne, minimum addig amig atuti az elozo korrektiv A hullam csucsat. Viszont ezt a daily 1000 pippes korrektiv C hullamot nem szeretnem kihagyni, ha nem muszaj... ez lesz a 3.-ik ilyen bazi trade-em az idenre, harom az isten igaza, nem?

PS: kiegeti a retinamat az a rikito kek hattered... idegbajt kap az ember.

Hozzászólás

Hát ez az én meglátásomban hosszútávú long. Bár néha biztosan lehet shortolgatni is.
      Megkérdezném,hogy miből kell/kéne látni, hogy ez hosszútávú long?
      Nem lett új low?

Hozzászólás

• equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ez igy van, en is hossuztavon longot latok benne, minimum addig amig atuti az elozo korrektiv A hullam csucsat. Viszont ezt a daily 1000 pippes korrektiv C hullamot nem szeretnem kihagyni, ha nem muszaj... ez lesz a 3.-ik ilyen bazi trade-em az idenre, harom az isten igaza, nem?

PS: kiegeti a retinamat az a rikito kek hattered... idegbajt kap az ember.
        Milyen háttérszint szeretnél?
        willow

Hozzászólás

• VikThor1029 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Nem lett új low?
          megkérdezheted. Én egyszerűen ránézek , és longot látok benne.e az elmúlt 30 évben nagyon sokszor tévedtem. Lehet, hogy most is tévedek.
          willow

Hozzászólás

En beshortoltam az EURNZD-t...

Ez az elso probalkozasom ahhoz, hogy elkapjam azt az 1000 pippet... Olykor kell hozza 5-10 probalkozas is, de a lenyeg, hogy ne adja fel az ember, ennek az 1000 pippnek lefele a valoszinusege >90%. Hogy ez most indul el vagy meg kicsit nyomulunk felfele, nem tudom, de innen minden sell setup egy must have nekem.
            egészen biztosan igazad lehet, mert gondoltam ránézek,
            de nem találtam.
            levették az Admirál palettámról.
            Megint kézzel kellett előguberálnom és ez már nem az első ilyen eset az előrejelzéseiddel kapcsolatban.
            //Volt amit még a lista aljáról is újrabannoltak
            Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• Újra shortba vagyok ebben a buzernyák olajban. Eldönthetné már végre, hogy merre akar menni.
              Csatolt fájlok
              willow

Hozzászólás

megkérdezheted. Én egyszerűen ránézek , és longot látok benne.e az elmúlt 30 évben nagyon sokszor tévedtem. Lehet, hogy most is tévedek.
                Csak érdekelt,hogy mit látsz. Pont ezért a 30 éves tőzsdés múlt miatt kérdeztem (kezdő vagyok)

Hozzászólás

Csak érdekelt,hogy mit látsz. Pont ezért a 30 éves tőzsdés múlt miatt kérdeztem (kezdő vagyok)
                  Na jó, csak 29. És nem vagyok büszke a sok elb.......tt dolgomra. Nem vagyok egy Worren Buffett, csak egy egyszerű speki. De ha már ilyen szépen kérdezted,, akkor elmondom kockásitva, hogy ebben a chartban mit látok. Látok benne egy trendfordulót, ami sok hónap alatt alakult ki. Valamiféle fej-váll alakzatot. Tudod én szeretem ezeket nézegetni, és ezekre kötni. Speciel erre a párra nem kötöttem, mert longba a kamat ellenem dolgozna, és itt bizony nem egy-két napos poziciótartásról beszélek. Tehát szerintem long, de én nem kötök rá. Viszont a pipbetyároknak biztosan lekereskedhető.
                  willow

Hozzászólás

Nem lett új low?
                    A hosszutavu longot 2017 februarjaban mar elorelattam, ott lent be is alltam, de akkora nagy pozicioval, hogy egyszeruen az akkori pszihom meg nem tudott megbirkozni vele es tul hamar zartam... es onnan meg ment osszesen 2700 pippet... ez van

Click image for larger version

Name:	Screen Shot 5-15-2018 at 7.59 PM.jpg
Views:	1
Size:	200,4 KB
ID:	160543

Egy weekly szintu korrekcionak vagyunk a C hullamaban ami elmeletileg at kellene usse az A hullam csucsat... es odaig meg sok van. Ugyhogy ezert a hosszutavu long nezet... A rovidtavu daily nezetemet pedig mar vazoltam ezelott.

willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Milyen háttérszint szeretnél?
                    Feketet. Az az igazi

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      egészen biztosan igazad lehet, mert gondoltam ránézek,
                      de nem találtam.
                      levették az Admirál palettámról.
                      Megint kézzel kellett előguberálnom és ez már nem az első ilyen eset az előrejelzéseiddel kapcsolatban.
                      //Volt amit még a lista aljáról is újrabannoltak
                      Na az nem semmi... ***** market maker dealing desk-es kukabrokerek

Hozzászólás

Na jó, csak 29. És nem vagyok büszke a sok elb.......tt dolgomra. Nem vagyok egy Worren Buffett, csak egy egyszerű speki. De ha már ilyen szépen kérdezted,, akkor elmondom kockásitva, hogy ebben a chartban mit látok. Látok benne egy trendfordulót, ami sok hónap alatt alakult ki. Valamiféle fej-váll alakzatot. Tudod én szeretem ezeket nézegetni, és ezekre kötni. Speciel erre a párra nem kötöttem, mert longba a kamat ellenem dolgozna, és itt bizony nem egy-két napos poziciótartásról beszélek. Tehát szerintem long, de én nem kötök rá. Viszont a pipbetyároknak biztosan lekereskedhető.
                        Azért gondolom szépen megélsz belőle,főleg ha ilyen régóta csinálod
                        Buffet bácsi nem szokott bukni,mindent tud előre 100%-osan? Emberek vagyunk,úgyhogy érthető ha vannak szarabb napok. Most kezdtem mini tőkével és eddig nem nyertem szóval ezzel bíztatom magam én is
                        Köszönöm az infót.

Hozzászólás

A hosszutavu longot 2017 februarjaban mar elorelattam, ott lent be is alltam, de akkora nagy pozicioval, hogy egyszeruen az akkori pszihom meg nem tudott megbirkozni vele es tul hamar zartam... es onnan meg ment osszesen 2700 pippet... ez van

[ATTACH]13582[/ATTACH]

Egy weekly szintu korrekcionak vagyunk a C hullamaban ami elmeletileg at kellene usse az A hullam csucsat... es odaig meg sok van. Ugyhogy ezert a hosszutavu long nezet... A rovidtavu daily nezetemet pedig mar vazoltam ezelott.

Feketet. Az az igazi
                          Grat EQ! Kár a pszicho miatt...
                          Megpróbáltam a te ellis szemeddel megnézni,még mindig kínai nekem,de gondolom volt jó pár belépőd hónapok alatt mire sikerült elkapni az alját?

Hozzászólás

• Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            /remélem Akárki short stopját kiütöttük ma már/

[ATTACH]13565[/ATTACH]
                            Nem,nem,ez még kevés erőfeszítés a stoppomhoz!Ahhoz jobban meg kell erőltetni azt a longot!Jelenleg 515 pip nyerőben áll a pozi!
                            Meg valahol azt olvastam,hogy tartani kell ha jó irányba megy -vagy mi..
                            De azért szép próbálkozás volt!

Hozzászólás

Megpróbáltam a te ellis szemeddel megnézni,még mindig kínai nekem,de gondolom volt jó pár belépőd hónapok alatt mire sikerült elkapni az alját?
                              GU short B hullám nézeted?

Hozzászólás

Nem, abban a specifikus esetben egyetlen egy belepom volt, 12 pipre az aljtol... meg most is emlekszem, entry orderem volt beteve a 78.6%-hoz, Budapesten ultem a moziban amikor belepett a pozi... ezeket az ember nem felejti el. de elcsesztem a tokeletes hosszutavu trade beallo ellenere... azon nagyon sokat tanultam es most azt tudom mondani, hogy az ugy kellett tortenjen hiszen ki tudja, anelkul lehet nem lennek itt ahol tartok most.

Hozzászólás

Working...
                                X