Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Sikeres,vagy nem sikeres trade képek haladóknak,magyarázat nélkül!

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Xipho eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem kellett volna felmennie 76-7650 magasságába?

SL nem szedett ki?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hozzászólás

• Nzd be

EurNzd BE GbpUsd conti...
      Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Ma ismét arany long, ismét nem indult meg normálisan. Mert az aranyon a darálásból sosem elég. Vicc, hogy amúgy szinte minden más páron gyengült a dollár.
        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Darastonius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ma ismét arany long, ismét nem indult meg normálisan. Mert az aranyon a darálásból sosem elég. Vicc, hogy amúgy szinte minden más páron gyengült a dollár.
          Most pár nap dolcsi gyengélkedést várok , nincs olyan messze az arany bull break szerintem...Dolcsi indexnek erős resistance van most..
          Sok pro akiket nézegetek hasonlóan vélekednek..
          De ne hallgass rám , csak irkálok össze-vissza..

Hozzászólás

• VikThor1029 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            SL nem szedett ki?

Sent from my iPhone using Tapatalk
            Dehogynem..... AUDUSD az a kereszt ami mindig megszívat... na de erre való a stop.

Hozzászólás

• beepbeepimajeep eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              ez a beszálló jó lehet hosszútávon is.melyik adr indit használod? Ez a különböző time zone tőzsde openek adr-el nagyon tetszik
              . . . . . . . . . . .
              Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Hálás köszönet!

Hozzászólás

• EURUSD töri a napos tr. vonalat.... vajon meddig mehet? 1.18-1.1850 volt az előző komolyabb szint ami megfogta... Lehetséges?

Hozzászólás

• Xipho eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    EURUSD töri a napos tr. vonalat.... vajon meddig mehet? 1.18-1.1850 volt az előző komolyabb szint ami megfogta... Lehetséges?
                    En feljebb varom 1,199-1,2 körül , ott ha nem breakel akkor elvileg mega giga shortnak kell lennie..

Hozzászólás

• Ma még kétszer megszívatott az arany, úgyhogy egyelőre ennyi elég volt belőle. Néha el kell fogadni, hogy hiába néz ki úgy akár többször is, hogy most ugrik ki az oldalazásból és hiába darál egy 120 pipes sávban egész héten keresztül, egyszerűen nem akar kijönni onnan. Ilyenkor szoktam megjelölni a két legszélét a sávnak, beállítom a hangjelzést a széléhez, aztán csináljon amit akar, majd csipog ha kijön onnan. Brókernek külön kösz, hogy 18 pippel átugrotta a stopomat az első pozíción, mikor kijött a hír. A helyzet nem vészes amúgy, 3R drawdownban vagyok összességében, bár nem lett volna rossz kibackelni, de ez van.
                      Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Darastonius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ma még kétszer megszívatott az arany, úgyhogy egyelőre ennyi elég volt belőle. Néha el kell fogadni, hogy hiába néz ki úgy akár többször is, hogy most ugrik ki az oldalazásból és hiába darál egy 120 pipes sávban egész héten keresztül, egyszerűen nem akar kijönni onnan. Ilyenkor szoktam megjelölni a két legszélét a sávnak, beállítom a hangjelzést a széléhez, aztán csináljon amit akar, majd csipog ha kijön onnan. Brókernek külön kösz, hogy 18 pippel átugrotta a stopomat az első pozíción, mikor kijött a hír. A helyzet nem vészes amúgy, 3R drawdownban vagyok összességében, bár nem lett volna rossz kibackelni, de ez van.
                        Nem is tudom miért nyomom ezt az aranyat... ez a divat Az 1284 es nyitásom leTPzett 1306on, mert ugye aszontam, hogy onnan visszaesik 1290re. Ezt hagyom futni, mert 1290 ről /ha lejön/ akkor az felmegy 1320-ig simán.

Egy kis olaj sétáltatás, mérgemben az előbb még rányitottam
                        USA500 kicsit megszivatott...de már kiszedtem a TP-t, még sajnos egyszer visszamegy ... lehet a nyitásig
                        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          USA500 kicsit megszivatott...de már kiszedtem a TP-t, még sajnos egyszer visszamegy ... lehet a nyitásig
                          Nézz már fel abból a qva grafikonodból az eseményekre is😊

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Esemény az mindig van és mégis, minden a helyén marad

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Amúgy az esemény az volt, hogy szedrezni voltunk a gyerkőcökkel... vagy erpezni az eperfáról, mind1, jó maszatosak lettünk, főleg a fekete eperszedertől... közben meg itt mozog a chart

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Amúgy az esemény az volt, hogy szedrezni voltunk a gyerkőcökkel... vagy erpezni az eperfáról, mind1, jó maszatosak lettünk, főleg a fekete eperszedertől... közben meg itt mozog a chart
                                Hát szöveg az van rendesen😀😀

Hozzászólás

Working...
                                X