Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Sikeres,vagy nem sikeres trade képek haladóknak,magyarázat nélkül!

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• EURUSD Long 1min

EURUSD Long 1min
    Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Xipho eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      EURUSD Long 1min
      Megyünk tovább fel , 1.20nak megkell lennie..

Hozzászólás

• beepbeepimajeep eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Megyünk tovább fel , 1.20nak megkell lennie..
        Azért még illene megjátszani ezt a mostani 4. hullámot az 5. előtt. Nem mond semmit az a kékben lévő hullám ugy picit elforgatva más síkba, kicsit megnyújtva meg miegymás tökéletes 4. hullám
        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Azért még illene megjátszani ezt a mostani 4. hullámot az 5. előtt. Nem mond semmit az a kékben lévő hullám ugy picit elforgatva más síkba, kicsit megnyújtva meg miegymás tökéletes 4. hullám
          Ha lemegyünk 1.70 akkor megeszem a nem létező kalapom

Hozzászólás

• Ha lemegyünk 1.70 akkor megeszem a nem létező kalapom

Szerk: Daily Fibonál pont van egy retrace , hétvégén beszerzek egy kalapot

Hozzászólás

• Bocs a rajz, össze-vissza vonalak miatt , művészi tudásom megrekedt a pálcika embereknél majdnem megbuktam rajzból.

Valami hasonló a tervem , 1.20 fölé tippeltem EUR-t elején de mivel egy csomó elemző pro szinte biztos a fed hikeba ezért szerintem nem fogjuk elérni.
              Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Hosszabb távra pedig ilyesmi , felfele korrekciók szarok , még nincs meg az expert EW-ből , meg ha megvolna akkor is sok-sok lehetőség volna.. De a lényeg hogy menni kell felfele...

De ezek a chartok csak egy "beteg elme" fantáziái

Scalpolgatást probálgattam utóbbi napokban , plusszal jöttem ki belőle , de rohadt nehéznek tűnik így elsőre...Nem hiszem hogy nagyon erőltetni fogom hosszútávon..
                Csatolt fájlok

Hozzászólás

• beepbeepimajeep eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Hosszabb távra pedig ilyesmi , felfele korrekciók szarok , még nincs meg az expert EW-ből , meg ha megvolna akkor is sok-sok lehetőség volna.. De a lényeg hogy menni kell felfele...

De ezek a chartok csak egy "beteg elme" fantáziái

Scalpolgatást probálgattam utóbbi napokban , plusszal jöttem ki belőle , de rohadt nehéznek tűnik így elsőre...Nem hiszem hogy nagyon erőltetni fogom hosszútávon..
                  "beteg elme" az van nálam is bőven, de nincs azzal baj

A CHART- amit az életben nem látsz, pedig a FRAKTÁLOK melóznak 7végén is és nincs ünnepnap... csak meló, csavarodás, osztódás, elhalás, új hullám születése és vonulás az idő tekervényes csatornáiban DE!!! a mintázat az marad, csak olvasni kell tudni
                  Csatolt fájlok

Hozzászólás

"beteg elme" az van nálam is bőven, de nincs azzal baj

A CHART- amit az életben nem látsz, pedig a FRAKTÁLOK melóznak 7végén is és nincs ünnepnap... csak meló, csavarodás, osztódás, elhalás, új hullám születése és vonulás az idő tekervényes csatornáiban DE!!! a mintázat az marad, csak olvasni kell tudni
                    értem.
                    szóval ez volt a tizedik elemzésed EURUSDre június 8án....előbb utóbb valamelyik biztos betalál
                    Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      értem.
                      szóval ez volt a tizedik elemzésed EURUSDre június 8án....előbb utóbb valamelyik biztos betalál
                      Csak betöltöttem a hiányzó 7végéket az órás chartba... amit, ugye nem látunk MT4-en

Hozzászólás

• Sikeres,vagy nem sikeres trade képek haladóknak,magyarázat nélkül!

C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        "beteg elme" az van nálam is bőven, de nincs azzal baj😀

A CHART- amit az életben nem látsz, pedig a FRAKTÁLOK melóznak 7végén is és nincs ünnepnap... csak meló, csavarodás, osztódás, elhalás, új hullám születése és vonulás az idő tekervényes csatornáiban😉 DE!!! a mintázat az marad, csak olvasni kell tudni

A trendvonal pontokat amiket bejelöltem miért nem a high-ra tetted? Vagy utólag határoztad meg ezeket a pontokat miután az ezzel párhuzamos alsó trendvonalnak lett kettő érintési pontja?

Hozzászólás

• VikThor1029 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          A trendvonal pontokat amiket bejelöltem miért nem a high-ra tetted? Vagy utólag határoztad meg ezeket a pontokat miután az ezzel párhuzamos alsó trendvonalnak lett kettő érintési pontja?

Mert a belső csatorna, nem a csúcshoz tartozott, most fog tartozni az uj csúcshoz az 5. hullámban, miután kialakult az alsó érintő, de sajnos ezt ''talán'' nem lesz látható a charton a 2 napi kiesés miatt

Hozzászólás

Mert a belső csatorna, nem a csúcshoz tartozott, most fog tartozni az uj csúcshoz az 5. hullámban, miután kialakult az alsó érintő, de sajnos ezt ''talán'' nem lesz látható a charton a 2 napi kiesés miatt

Hogyan állapítod/m meg, hogy hol van belső csatorna és mi alapján? Hullámok?

Hozzászólás

• USD index

Nem tudom ti hogy vagytok vele , de én nem érzem úgy hogy megy tovább az USD jövő hét elején..Látok egy bazi nagy divergenciat illetve egy nagy key levelt látok amiről vissza is pattant..

Ti hogy gondolkoztok?
                              Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Az erő velem van.
                                Csatolt fájlok

Hozzászólás

Working...
                                X