Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Sikeres,vagy nem sikeres trade képek haladóknak,magyarázat nélkül!

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Dart.Trader eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az erő velem van.
    És most? 1,161-nél újra shortbavágod magad?

Hozzászólás

• C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      És most? 1,161-nél újra shortbavágod magad?
      “Az igazság, amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik.” - Obi van Kenobi
      Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Dart.Trader eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Az erő velem van.
        Mester!
        Azt még megértem hogy a második EURUSD M5 chart azért van, mert ott dugdosod a halálcsillag lézersugarának terveit.....
        de kérlek mutasd meg mi van a másik másikon.
        Szeretném a harmadik típusú M5 találkozásodat megmutatni a lokális autopályamaffia orvosának, hátha ki tudja analizálni hogy követtél el e valami jövőbemutató dolgot is a midikloridián túltengésed csúcspontján.

https://www.scifimarket.hu/mit-kell-...nokrol-sfm1-50
        Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          de kérlek mutasd meg mi van a másik másikon.
          Ott a TIE fighterek gyártási tervei vannak.
          A chart mindenkinek ugyanaz!De csak a beavatottak láthatják meg benne az ERŐ áramlását. Ez misztikum!
          Csatolt fájlok

Hozzászólás

• A jó fegyver nélkülözhetetlen a harcban.
            Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Dart.Trader, *****jók a képeid

És grat a trédekhez is!
              HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• Valaki beleesett még az olajba Gáz
                Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Bárcsak minden trade ilyen szépen futna. Még egy ilyen kötés kéne, vagy kettő kisebb, aztán ki is jönnék a drawdownból. Amikre lehet esély a közeljövőben, mert szerintem egy nagyobb bika swing kezdődött el a dolláron, ami tartani fog pár napig/hétig.
                  Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Darastonius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Bárcsak minden trade ilyen szépen futna. Még egy ilyen kötés kéne, vagy kettő kisebb, aztán ki is jönnék a drawdownból. Amikre lehet esély a közeljövőben, mert szerintem egy nagyobb bika swing kezdődött el a dolláron, ami tartani fog pár napig/hétig.
                    Gratula szép, így kell ezt
                    Nekem is sikerült megvenni 1300-ig aztán eladni 1305-ről, most a terv a visszavétel 1281-ig, rajta vagyok

Hozzászólás

• David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Dart.Trader, *****jók a képeid
                      A jedik sem tévedhetetlenek! Néha ők is kénytelenek visszavonulni, hogy később újra harcba tudjanak szállni.
                      Csatolt fájlok

Hozzászólás

• EU short volt ma az első, azonnal breakevenbe is tudtam mozgatni, de gyorsan meg is fordult és kivett nullában. Ezzel egyidejűleg próbáltam UCHF longot, ott kb. az eredeti pozíció kétharmadáig tudtam csökkenteni a kockázatot, mire az is kistoppolt. A dollár nem akart megindulni ma, bár igaz, hogy érik egy korrekció neki.
                        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Ma még megpróbáltam egy EU shortot, stop ment BE-be, aztán tette a dolgát, mert nem sokkal később egy elég erős rally jött szembe velem. Lehet, hogy lassan mégis ideje inkább elkezdeni shortolni a dollárt.
                          Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Darastonius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ma még megpróbáltam egy EU shortot, stop ment BE-be, aztán tette a dolgát, mert nem sokkal később egy elég erős rally jött szembe velem. Lehet, hogy lassan mégis ideje inkább elkezdeni shortolni a dollárt.
                            Kockás:
                            Itt pl biztosan megkérdeznék egy technikai elemzőt. Nem volna csupa ellentétes válasz/50/50%?

Hozzászólás

• MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Kockás:
                              Itt pl biztosan megkérdeznék egy technikai elemzőt. Nem volna csupa ellentétes válasz/50/50%?
                              én épp azon gondolkoztam, hogy ha Darastonius szólna amikor stopra fut a pozija, akkor nyomnám neki az inverzet.

Ha kitenné legalább menet közben, akkor jó lenne beszállónak.
                              Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                én épp azon gondolkoztam, hogy ha Darastonius szólna amikor stopra fut a pozija, akkor nyomnám neki az inverzet.

Ha kitenné legalább menet közben, akkor jó lenne beszállónak.
                                GJ longot figyelj, de lesz még egy hullám vissza 146 tól, figyelem
                                GU short tán 1,381 ig 2 hullámban shLSHL

Hozzászólás

Working...
                                X