Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Sikeres,vagy nem sikeres trade képek haladóknak,magyarázat nélkül!

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A tegnapi webináron elhangzott elmélet a gyakorlatban. Mikor keresnék először LONG belépést egy esés után?
    1, Épüljön magasabb alj, utasítsa el a piac a további esést.
    2, Szoruljanak csapdába a shortosok, és legyen esély kivenni az ő stopjaikat fölfelé.
    3, A magasabb ajl megépülése után már rajzolható az az emelkedő csatorna, amiből trendváltásnál még ki is kellene gyorsulni. Ha ez nem sikerül, az is jelzés.
    4, Felezés a csatorna tetején a 9:00 órás nyitás előtt, mert bizonytalan lehet a nyitás körüli mocorgás.
    5, A maradékot kivették, van ilyen.

Mekkora profitot jelentenek ezek a betett tradek? Hány R?

Hozzászólás

• independence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Mekkora profitot jelentenek ezek a betett tradek? Hány R?
      Ez a kereskedés kevesebb mint 1R volt, de nem az R miatt lett berakva. Csupán a tegnapi előadáson elmondott szemléletem megerősítéseként, hogy hol keresnék először egy eső mozgás után fordulásra utaló jeleket és utána egy long irányú belépőt.
      Egyébként azt tudom mondani, hogy az átlag nyerőim kb másfélszer akkorák, mint az átlag vesztőim. Mindezt 51-60%-os találati arány mellett.
      Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

• Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Egyébként azt tudom mondani, hogy az átlag nyerőim kb másfélszer akkorák, mint az átlag vesztőim. Mindezt 51-60%-os találati arány mellett.
        Az teljesen jó Nekem az lenne a kérdésem, hogy ez mely termékekre van véve, vagy hányat tradelsz?

Hozzászólás

• coyote
          coyote kommentje
          Editing a comment
          Gyakorlatilag ez "kuss téma" részleg. Mégis ez a legérdekesebb. Mellé meg még csak nem is kéne magyarázni, hogy mi van. S, mindez halandóknak, akarom mondani haladók részvételével.Amúgy meg a téma mindig körbejár, ismétli magát a történelem és lásd milyen érdekes. Még nekem is. )))DDD

• David Chateau
          David Chateau kommentje
          Editing a comment
          independence Igen, jók a kategóriáid. De mi alapján vannak? Mert szerintem R-ben megtermelt eredményeket kéne nézni, ha pusztán a matekot vizsgáljuk. Ugyanakkor pénzből élünk, aminek nem feltétlen van korrelációja a megtermelt R-ekkel. Nálam szinte teljesen korrelál a kettő, de ez se igaz teljesen, és ez az én esetem. A kérdésedre azért nehéz válaszolni, mert mindenkinek más az egyedi szükséglete, ami neki megfelel. Nyilván nekem is van véleményem olyan emberek rendszeréről, akikről tudom, hogy "ők mindig tudják, hogy merre megy az ár" például, de még sorolhatnám a tipikus eseteket. Amikor halkan megkérdezem, miért cfd-ket tradelnek még csak, akkor mély hallgatás a válasz. Végülis ez is egyfajta válasz, ami a statisztikájukból ered
          De nem szűkítem le a lehetőségeket, vagy azt a tudást, amit még nem ismerek, azaz hogy ki mit miért hogyan csinál. Tehát a véleményeim ellenére képes vagyok azt revidiálni adott input esetén.
          Azzal viszont egyet tudok érteni, hogy akármilyen rendszerről is van szó, kb 20 tréd alatt minimum 3-4-5R-t le kell tudni gyártani, ha az ember ebből meg is akar élni. Ezalatt nagyon bizonytalan a hozam, amit csak súlyosbít az, hogy pszichoterhe is nagyobb valószínűleg. Erről smk készített korábban tengernyi jó statisztikát.
          Egy szó, mint száz: akinek van megbízható, és legalább annyit tudó rendszere, mint amit pár sorral feljebb itt írtam, az emelni fog lotokat, mert nincs indok, ami miatt ne ezt tenné huzamosabb ideig (kivéve, ha valami olyan gát van, amit nem képes az illető meglépni fejben, vagy a körülményeiben). De az is igaz, hogy a legtöbb gát amiatt van, mert nincs biztos rendszer, ami értelmezhető eredményeket mutatna.
          Utoljára szerkesztve a következő által: David Chateau; 2019-03-14, 15:34.

• Forex Klub
          Forex Klub kommentje
          Editing a comment
          A Forex Klub topikban folytatom........
          https://forum.tozsde.hu/forum/t%C5%9...rex-klub/page9

• Ezt sem kapkodtam el.

Hozzászólás

Working...
        X