Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Sikeres,vagy nem sikeres trade képek haladóknak,magyarázat nélkül!

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Rewand eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    UJ chart, utólag tisztább a kép. Jobban meg kellett volna néznem a többi usd párt is. Érik az UCHF short. Holnap figyelni fogom.

Click image for larger version Name:	USDJPYH4.png Views:	1 Size:	44,2 KB ID:	185981
    rewand ne ertsd felre...de mi ez a visszateres? Es a posztolgatas?hogy hogy most?
    (tenyleg ne ertsd felre en orulok hogy vkinek vmijet olvasgathatom legalabb)

Hozzászólás

• Rewand
      Rewand kommentje
      Editing a comment
      Nem mindegy? Fokuszalj inkabb a tradelesre, azzal elorebb leszel. Sokkal tobb posztom mar nem lesz.

• Olaj short

Click image for larger version  Name:	BCOUSDM5aug9.png Views:	1 Size:	43,8 KB ID:	185995
    Na, ezt kis veszteséggel elbuktam, figyelem, mert szerintem le fog esni, csak valamit félrenéztem.
    Vagy egyszerűen rossz trade volt, nem nyitok már ma erre.
    Utoljára szerkesztve a következő által: Rewand; 2019-08-09, 12:49.

Hozzászólás

• Chucky
      Chucky kommentje
      Editing a comment
      inkább a long volt nagy trade ezen, 51.22-nel longoltam, de hamar lecsuktam 110 pipben

• Rewand
      Rewand kommentje
      Editing a comment
      Az jó régen lehetett. Szerintem hétfőn lemegy az 56.70-es területre.

• Chucky
      Chucky kommentje
      Editing a comment
      Bocs, nem a brenten volt, hanem a west texason.

• Pár kép az elmúlt pár hét tradejeivel, illetve egy futó usd/jpy. Szigorúan motivációs célzattal....

Hozzászólás

• equalizer
      equalizer kommentje
      Editing a comment
      Szep fogas Chucky, foleg a GCAD tetszik, az az en rendszerem alapjan is setup volt. Grat!

• Hajrá spx!
    Click image for larger version

Name:	xpxma.PNG
Views:	168
Size:	48,1 KB
ID:	186623

Hozzászólás

• Hajrá bitcoin (long)!

Hozzászólás

• Vérmes remények
        Elfelejtettem hogy NFP van...
        de ha már így alakult...akkor beélesítve még egy lapáttal.
        //Még be lehet szállni... (segítsetek visszanyomni

Click image for larger version  Name:	 Views:	0 Size:	41,9 KB ID:	186910
        Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

• Azt hiszem ezt hívhatjuk sikeres és nem sikeres trédnek is egyszerre, mivel ment mínuszba....és úgy tűnik félresikerültnek is.
          A mellékelt képen látszik mi lett belőle.... //érdemes megnézni mindkét kijelzőn a spreadet
          Mielőtt kötöttem 461 volt a balance, amely mutató tényleg semmit sem ér, ugyanis eltűnt róla a heti teljesítmény.
          Biztos nem könyvelték még le.
          Azt hiszik hogy ettől a "kis" szerverfagyástól berezelek.
          Még jó hogy nem volt stop!! Mert most nem tudnám hétvégére kivenni.
          Leszarom a fejüket, ekkora tépével úgyis tartani kellett volna tovább.
          Lehet túl rutinos vagyok én már ehhez..

//Köszi annak aki segített megfordítani!

Click image for larger version  Name:	 Views:	0 Size:	131,6 KB ID:	186914

Hozzászólás

• kockas
            kockas kommentje
            Editing a comment
            újabb hétvégi funnyság.
            Most a swap fagyás van műsoron
            Azt hiszik nem tudom melyiket kellene lezárnom...
            ---------------------------------------------------
            Me (17:41) The problem: Mt4 not show the actual swap rates.
            London DC server
            Operator (17:41): The swap rates will be updated at 20:00 o'clock MEZ
            Me (17:42): its ok, but why not show the actual/old?
            Me (17:42): now everything is zero
            Operator (17:43): Which symbol we are talking about?
            Me (17:43): all symbols
            Operator (17:44): OK let me check.
            Operator (17:45): Forex?
            Me (17:45): yes
            Me (17:46): Market watch, right mouse click, Specification
            Operator (17:46): No swaps are calculated for forex on weekends.
            Me (17:47): its funny answer, but not true
            Operator (17:49): The 3 days swap for forx symbols is on wednesday. Please check the specification.
            Me (17:50): yes, but I allways got Swap chargings on sunday night when the market open.
            Me (17:52): so please try to repair!!
            Weekend is 2 day minimum and impossible to imagine without swap.
            Me (17:55): Now I will make some screenshot about our talking and we will continue this on monday with our trading history/invoice.
            Operator (17:59): Please send us your account history and we will verify this.
            Me (18:01): right.

----------------------------------------------
            szóval ha jól értelmezem jövő héten vagy azért *germózhatok majd velük ha mégiscsak kapok/vonnak swapot,
            ha meg nem vonnak le semmit, akkor meg az elmúlt 1-2 év hétvégéjéért amikor levontak
            //* ez a germózni szó a németekre azért elég találó

• A szerverfagyásnál nincs jobb megerősítő jel !!!!

Name:	
Views:	0
Size:	84,2 KB
ID:	186978

Hozzászólás

• kockas
            kockas kommentje
            Editing a comment
            teljesen igaza van Habibabunak....
            ahogy betettem a stoppot, abban a pillanatban megindult ellene hogy pofára legyek ejcsetve....és már ki is vette az egyiket.
            Nesze nekem gigatépé...

• Ajánlom a rajzolók figyelmébe! Nem kell fikciós tölcsér, hallucinációs csatorna, víziós alakzat, egyszerűen csak tedd fel, hogy mit kötöttél!

Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

• Igazad van Forex Klub egyszeruen csak felteszem, hogy mit kotottem... most ebben a pillanatban realizalom a profitot... most rajtad a sor, tedd fel, hogy mit kotottel, nem pontban, hanem abszolut eredmenyben... hiszen csakis az szamit.

Name:	Screen Shot 11-5-2019 at 4.45 PM.png
Views:	169
Size:	54,1 KB
ID:	186987

Hozzászólás

• kockas
              kockas kommentje
              Editing a comment
              na ne mondd hogy a 2 x 0.04 lotomtól ijedtél meg.
              De köszönöm!, ezzel a lezárással is segítesz lejjebb arbitrázsolni

• Én úgy gondolom egy rajz alapján lekrakélereskedhető a piac és kapsz visszacsatolást az idő múlásával. Működtek a szintek trendvonalak vagy sem. Felraksz egy kötést klassz, akkor gondolom minden kötésed klassz :-) de ez nem ellenőrizhető, akkor inkább egy számlatörténetet rakj fel. Ez nem ad semmilyen visszacsatolást, ellenőrzési lehetőséget számomra, pláne segítséget.
            https://www.facebook.com/groups/248956055445286/Ki a forex latolja? AffiliateLatolgatusz

Hozzászólás

• Vacendak
              Vacendak kommentje
              Editing a comment
              "Sikeres,vagy nem sikeres trade képek haladóknak,MAGYARÁZAT NÉLKÜL!" - olvasni/értelmezni talán csak tudsz.
              ...Miből gondolod amúgy, hogy bárki is segíteni akarna (közvetlenül) ITT bárkinek?

• én meg ezt a képet ajánlom a végén nyilacskázósok figyelmébe

//EURNZD-től sajnos elbúcsúztunk...de mindig van másik...

Csatolt fájlok

Hozzászólás

• kockas
              kockas kommentje
              Editing a comment
              Az AUDCAD-al azért csak óvatosan.
              Nincsen benne semmi magasröptű, csak most hogy felbukkant Kamionos megtrédeltem az egyik régi mondatát ami eszembe jutott (jobb híján).
              "tulajdonképpen ha úgyis odavárom, akkor addig akár belongolhatom is"....
              Biztos működik fordított irányban is az elképzelése.
              Szóval 0.8972 től szeretném longolni, de képtelen vagyok kivárni amíg odaér és valamit kötni kellett mert volt még margarin

• Mivel ez a Képek magyarázat nélkül topik, túl sok kommentárt én nem fűznék EQ "csodálatos" kereskedéséhez. Inkább én is rajzolok nektek.
            Dáviddal viszont egyetértek abban, hogy aki havi szinten nem csinál meg legalább 20R-t, az hagyja abba az egészet! Nem a kereskedett összeg nagyságától függ, hogy ki hol tart!
            Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

• kockas
              kockas kommentje
              Editing a comment
              jaja, meg is kérnék mindenkit akinek nem inge a gatyája vagy vegye magára vagy ne tegyen ki több képet nagyjából beazonosítható kötésidőpont nélkül,
              mert az nem ér semmit sem.
              Ha annyira titkos az időpont, akkor inkább ne tegye ki!
              Nekem is van ilyen.
              Annyira vigyázok rá (ez a maga grál!) hogy évek óta inkább nem is kötöm //ezekametagehcidaemonokmindentlátnak!!

• equalizer
              equalizer kommentje
              Editing a comment
              David Chateau ne tedd mar te is itt a diszlexiast... en nem ertelmeztem semmit, csak elolvastam ForexKlub mondatat: "Dáviddal viszont egyetértek abban, hogy aki havi szinten nem csinál meg legalább 20R-t, az hagyja abba az egészet!" - itt nincs mit felreerteni...

Es harmunk kozul asszem en vagyok az egyetlen aki mindig is mondta, hogy kell a statisztikai elony... ehhez meg kell egy statisztika... ami nektek nincs... nekem viszont igen. ForexKlub facebook oldalara bealltam 15 percre, amig ki nem vagott onnan, csak azert, hogy megkerdezzem tole, hogy mi a velemenye a statisztikarol, o meg aszondta, hogy olyan neki nincs es nem is kell... itt rohogtem le es ekkor tiltott ki...

• David Chateau
              David Chateau kommentje
              Editing a comment
              Mar hogyne lenne statisztikam? esti viccnek jo. Zoli nem tudom, mire gondokt pontosan, ez igy onmagaban ertelmezhetetlen volt, azt hittem ez vilagos
              Nekem van statisztikai elonyom, kulonben minek lennek meg a szakmaban?
              Statisztikai elony az, amit itt produkalni KELL, kulonben semminek semmi ertelme, kiveve a jatek elvezete

• Hozzászólás

• Vacendak
              Vacendak kommentje
              Editing a comment
              Köszönöm, equalizer! Ráhibáztál, kockas - az alsót valóban október végén nyitottam. A kérdés az, miért hagytam negatívba fordulni, és mit tudhatok ami miatt képes voltam egy újabbat is nyitni? Nem, a szerencsének nincs köze ehhez. ...Amúgy zártam őket.

• kockas
              kockas kommentje
              Editing a comment
              ha elővenném a rossz májamat, egy zsák dolgot írhatnék hogy mit tud6cc amiért hagytad negatívba menni,
              de nem teszem....mert jó napom van
              Lehetett hedge is egy másik brókernél lévő pozicióra/opcióra, és ha tavaly októberi lenne,
              akkor még lehetett volna akár muszlim kamatkopasztó is
              De jó móka volt hogy betetted! //én inkább ezért dícsérlek!!....ez egyben félig meddig válasz a Habibabus kérdésre is.
              Én spec ha valamiben segíteni szeretnék másokon, akkor ez a szitu az, hogy ne nyaljanak be mindent elsőre,
              hogy könnyebben észrevegyék az ilyeneket.
              Most nézd meg, itt ez a 2 régi motoros, és jött a "szép tréd" mint a parancsolat.
              Ez után van e értelme bármit is várni egy kezdőtől amikor csillogó szemmel lecsap egy meredek számlakivonatra....
              Hát nem sok.
              Kár hogy megszűnt ShortosGyula már nem is tudom milyen nevű oldala.
              Felmehetett volna rá mintapéldának.

• Vacendak
              Vacendak kommentje
              Editing a comment
              Nem vagyok meggyőződve arról, hogy maradéktalanul jó irányból szemléled a dolgot. Igaz amit írtál kétségkívül, de érdemes volna az adott helyzetet több szempontból is szemügyre venned, mielőtt következtetéseket vonnál le.

• equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Igazad van Forex Klub egyszeruen csak felteszem, hogy mit kotottem... most ebben a pillanatban realizalom a profitot... most rajtad a sor, tedd fel, hogy mit kotottel, nem pontban, hanem abszolut eredmenyben... hiszen csakis az szamit.

Name:	Screen Shot 11-5-2019 at 4.45 PM.png
Views:	169
Size:	54,1 KB
ID:	186987
            Más a módszerem, de eléggé egy rugóra járt az agyunk Click image for larger version

Name:	Chart_NZD_USD_Hourly_snapshot.png
Views:	162
Size:	23,3 KB
ID:	187015

Hozzászólás

• equalizer
              equalizer kommentje
              Editing a comment
              szep trade, nagyon!
          Working...
          X