Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Sikeres,vagy nem sikeres trade képek haladóknak,magyarázat nélkül!

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

ui: Nem vettétek még észre hogy a nagy nyerők után szokott homokórázni??
    Egyefenelegyenarégilemez: Fogd a pénzt és kuss

Hozzászólás

Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Dehogy is! Csak adok esélyt másnak is.
      A megfejtés azzal van kapcsolatban, hogyha minden lezárt pozit felhúztál volna a chartra, akkor lenne teljes a kép.
      Pár lot még "lóg a levegőben".
      Jól gondolom?
      Ezt magyarázd már el: a nyereség mező a lezárt nyereség. Tök mindegy, hogy mennyit zárt már a teljes lotból. Ennek kevesebbnek kellene lennie, mint 10 lot hozama. Tévedek? Továbbá a nyilak: nos, lehet nekem van egy ultrahightech cuccom, de kipróbáltam, lezártam 10 részletbe 1 lotot, de pengén mindegyiket a gyertya vertikális középvonalára helyezi, nem ugrik gyertyát, nem utazik az időben, de a kezem se remegett meg közben.

Hozzászólás

https://www.mql5.com/en/charts/69323...markets-europe
        https://www.facebook.com/groups/248956055445286/Ki a forex latolja? AffiliateLatolgatusz

Hozzászólás

Ez kész!
          Te Habi, olvastad a címet?

"Sikeres,vagy nem sikeres trade képek haladóknak,magyarázat nélkül!"

Mert ebből nálad csak a "magyarázat nélkül " az ami stimmel.
          Mondjuk lehet hogy annyira haladó, hogy csak én nem látom rajta a tradeket.
          Vagy azt is lehet gondolni hogy ez egy nullás trade, mert nincs is rajta kötés.

Hozzászólás

Ez se rossz, most vettem észre:

"akárki: ha valaki észrevesz valamit, mondhatja nyugodtan."

..

"akárki: képeket ha lehet, vagy megy a törlés!"

Hozzászólás

Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ez kész!
              Te Habi, olvastad a címet?

"Sikeres,vagy nem sikeres trade képek haladóknak,magyarázat nélkül!"

Mert ebből nálad csak a "magyarázat nélkül " az ami stimmel.
              Mondjuk lehet hogy annyira haladó, hogy csak én nem látom rajta a tradeket.
              Vagy azt is lehet gondolni hogy ez egy nullás trade, mert nincs is rajta kötés.
              ÁÁ,nem sok kép lex itt ahogy elnézem,szerintem maradjon.
              Még mindig csak az én vírusos photoshopolt képem van fent eltolódott nyilakkal,ezen kívül.
              Máshonnan elzavarják úgyis..
              Elgondolkodtam rajta amúgy,hogy mit is akart habi összehozni.Komolyan!

Hozzászólás

kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                ui: Nem vettétek még észre hogy a nagy nyerők után szokott homokórázni??
                kocka,Te totál vagy!
                Amúgy miket meg nem figyelsz..!
                Jut eszembe a robotodat próbáltad már úgy testelni,(háát C@maro a másik,na mindegy),hogy beállítod egyik devpárra,és átkapcsolod futáskor egy másikra?..
                csak egy kusza ötlet..

Hozzászólás

Kövezzetek meg. Habi képe nekem bejött. Nincs ugyan rajta kötés, de értéke van/lehet sokaknak. Kockás is írta, hogy mindegy neki, ha a kép kamu vagy nem, mert tanulhat belőle. Én is így vagyok vele.

Hozzászólás

Most nem leszek egy darabig,de továbbra is hagyok időt jó sokat,
                    hátha valaki összehozza a teljes választ mindenre.
                    (Mennem kell a pszihologrammusomhoz tudjátok).
                    Szóval a kérdések ugyanazok:

Ki az,aki meg tudja válaszolni teljes egészében a kép megfejtését?
                    Mint photoshop,vagy nem?
                    Valódi kötések,vagy nem?
                    El van tolódva a nyíl vagy nem?
                    Egyáltalán mi van a nyilakkal,vírusos vagyok vagy nem?
                    Pszihopata vagyok vagy nem?

(Ezek amúgy eget rengető komoly kérdések,és szeretném ha komolyan vennénk!
                    AAa nyilak!Azok különösen!Középen vannak?stbstb..)

Hozzászólás

akárki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      hátha valaki összehozza a teljes választ mindenre.
                      (Mennem kell a pszihologrammusomhoz tudjátok).
                      Szóval a kérdések ugyanazok:

Ki az,aki meg tudja válaszolni teljes egészében a kép megfejtését?
                      Mint photoshop,vagy nem?
                      Valódi kötések,vagy nem?
                      El van tolódva a nyíl vagy nem?
                      Egyáltalán mi van a nyilakkal,vírusos vagyok vagy nem?
                      Pszihopata vagyok vagy nem?

(Ezek amúgy eget rengető komoly kérdések,és szeretném ha komolyan vennénk!
                      AAa nyilak!Azok különösen!Középen vannak?stbstb..)

Betettelek a testerbe.

Az első kötésnél átbaszott a bróker majdnem 400 dolcsival, ezt megreklamáltad,
                      sőt megfenyegetted őket amitől annyira beszartak,
                      hogy ezért kompenzáltak a második kötésnél egy 10x akkora összeggel,
                      de levonták belőle a négyszázat.

A swapra nem térnék ki, mert az teljesen bukmékerfüggő,
                      egyes helyeken marketing elemekkel fűszerezett mézesmadzag
                      a nem tudni meddig tartó akció vagy büntiperiódus idejéig.

Másra sajnos nem tudok gondolni, mert ilyen mértékű pozitív slippeage
                      statisztikai alapon történő felidézése nálam végtelen ciklusba fut,
                      hiába pörgetem az emlékeimet, no meg nem is láttam a charton semmiféle kilövést,
                      tehát maradjon az első verzió.

Hozzászólás

A következő kép ugyan nem egy konkrét trédet ábrázol, viszont van benne 801.
                        Csatolt fájlok

Hozzászólás

shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Még szerencse hogy megállt, mert 9 nulla után lehet körbepördül a számláló,
                          és lehet menni a sóhivatalba,
                          de küldj egy historyt, beteszem a testerbe, aztán megnézzük ezt is.

Hozzászólás

Ez tetszik!
                            Van az a nagyságú demó számla amin ezt meg lehet csinálni.
                            Minden esetre ügyes trükk. Szép a "nyerő" oldal, de a sötét oldalt is érezni kell.
                            A megoldás mindig ott van, abban a sorban ami nem látható, de kitalálható.

Hozzászólás

akárki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Remélhetőleg nem leszel sokáig "távol"

Hozzászólás

Szia!

Ütős statement. Ez még vietnámi dongban sem lenne semmi! :-)

Csak érdekességképp: a legnagyobb trade eredménye pl. EURUSD-n akkor jöhetne ki dollárban, ha valaki a paritástól az ATH 1,6-ig 12432 lottal 6 évig benne ül a poziban (swap költségtől eltekintve) De lehet, hogy csak 100 pipre ment az illető, de azt 745925 lotos pozival...

Hozzászólás

Working...
                                X